Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No musel jsem se strašně když toho hrdinu ten obří obludák seřezal jak psa :D
  • Zda se mi to, nebo si autor clanku plete UI a AI?
    • 13_11
      Nepletu: UI coby umělá inteligence je rodu ženského, tudíž předcházející přídavná jména (společné a chytrou) dle toho náležitě skloňuji. Kdybych napsal UI ve významu user interface (uživatelské rozhraní), skloňoval bych daná adjektiva dle neutra v singuláru.
    • Magister_Peditum
      Proč? Jen AI přeložil do češtiny.
      • UI a AI se nám pletou. Vždy záleží zda je to myšleno česky nebo ne.
        • Magister_Peditum
          Tak z toho textu je snad každému jasné, co tím UI myslel, ne? *4*
  • Nějak v tom Opilej Fighter: Generis zapoměli na barvy.
    • walltar
      Právě to má uplné parádní barevnou paletu ... není to omalovánka a ani to není do hněda.
  • victor
    Naopak už to co předvádí na videu je docela velký krok od běžné heroické utopie k reálným soubojům . Samozřejmě na fatality jednou ranou zatím nehrají , ale ten kdo měl možnost vidět i jiný než šarádní historický šerm ví , že ke konci dlouhého souboje znavení protivníci logicky opilce připomínají .

    Já jsem nadšený z toho co udělali snad i bez mocapu .
    • K té tvé heroické utopii bych řekl jen to, že realističnost pro většinu lidí, co hrajou hry, patří do reality a ne do her. Že je nějaká hra realistická, neznamená, že je zábavná. Většinou to jde spíše proti sobě a musí se stejně tak jako tak dělat kompromisy v zájmu hratelnosti.
  • Magister_Peditum
    Ten soubojový systém u Sui Generis vypadá hodně zajímavě. Trochu ho ještě poladit, aby to občas nevypadalo jako opilecká rvačka v závěrečné fázi taneční zábavy a bude to dobrý.
  • God-of-War
    Ten Sui Generis...to je prvotřídní mrda. Smekám a držim palce, ať takhle luxusně dopadne celá hra.
    • Keyz
      Doufám,že to vyberou.Zatím to nevypadá.Nevím sice jak moc jím to naskočí za den,ale asi to nebude taková rychlovka.Doufám,že dají o sobě nějak více vědět.

      - Asi tam budou nějaká HP.Kostlivec měl asi meč ,sekl hrdinu a ten se vážně nezranil.
      - Je tam tedy stála smrt?Jestli ta hra je dlouhá tak to bude dost zajímavé a věřím,že když vysvětli na začátku hry co a jak funguje tak pak i logické a zábavné.

      Nemám rád machrování se stálou smrtí ve hře a pak člověk chcípne protože neví jak se něco dělá co by měl vědět.
      - Př. Zaklínač 2. Nebyl tam tutoriál a hned se bojovalo.Logika a styl boje jiný než první díl.Pak to dopadlo ta,že než si hráč zvykl, tak chcípl.Logicky by hrdina měl umět ovládat svůj meč atd...No snad tohle udělají dobře pak se těším.
    • SirArag
      Takovýhle soubojový systém jsem hledal už dlouhou dobu. Doufám, že se vyvede.
      Někdy bych s něčím podobným možná rád viděl i strategii.
  • SirArag
    Vážně nevím jestli to sem mám psát, ale za zkoušku snad nic nedám :)

    S několika kamarády točíme "seriály" za použití Minecraftu (možná to je pro někoho trochu divné spojení :)
    Kdyby měl někdo čas a náladu, ať si vyhledá "Improshow WoM" na Youtube a napíše, co si o tom myslí.
    První díly stály za houby. Je to improvizované a ze začátku jsme pořádně nevěděli co si s tím počít, ale postupně jsme se snažili zlepšit a zatím poslední (šestý) díl je snad o něco vydařenější.

    Je to tvorba lidí mezi patnácti a dvaceti lety a tomu odpovídá i humor, takže spoustě lidí to nejspíš nic neřekne.

    Pro lidi které by i poté zajímalo co jsme schopní stvořit, když si předem napíšeme scénář, ať se podívají na tohle: http://www.youtube.com/watch?v=MfOoRX7CfdI
    ("herecké" výkony jsou přinejlepším hrozné a doteď se o moc nezlepšily, ale snažíme se to napravit)
    • Jezis to je hovadina...
      • SirArag
        Nemám důvod nesouhlasit, ale u toho speciálu bych byl raději, kdyby mi konečně někdo přiblížil co všechno je na něm špatně :)

        Člověk, který něco takového dělá poprvé tam přece bude mít chyby, to je snad jasné. Jak to ale máme do budoucna zlepšit, když nikdo nenapíše jedinou konkrétní výtku?
        • Tezko rict co je spatne, kdyz je spatne vpodstate vse... Od toho hereckeho "vykonu" kterej jsi uz sam vytknul, po kameru po samotnej scenar...

          Na druhou stranu se asi bavite u delani a o tom to je *3*
          • SirArag
            Jo, na kameru jsme tehdy ještě neměli mody, které teď už používáme (zkus se mrknout na pátý díl WoM, pokud teda máš pořád chuť to risknout :)

            Ale máš pravdu, scénář nebyl žádný zázrak.
            Vážně jen tak zběžně shlédni ten pátý díl WoMka. To byl speciál taky se scénářem. Třeba bude o něco málo stravitelnější :)

            Díky za to že sis udělal alespoň čas zareagovat.
    • SirArag
      Pokud se na ta videa někdo podívá, tak bych byl rád, kdyby mi řekl svůj názor.

      Vím, že to není žádné výjimečné dílo a proto bych ocenil, kdyby někdo napsal, co tomu podle něj chybí, co by změnil a co se mu naopak líbí :)
      • Sice sem to neviděl, ale stojí to za p*ču.
        • SirArag
          Jo, to je možné. Jenom jsem chtěl znát názory ostatních lidí.

          Každopádně díky za názor i když jsem se z něj zrovna moc nedozvěděl.
  • Nevite co davaj v televizi nemuzu najit program ? A jeste kdy budou novy dily doktorky Quinovy ?
  • jindra.veliky
    jinak...uz delsi dobu nechapu, proc Valve nebo EA nezaplati par projektu z kickstarteru a neudela si z nich exkluzivity pro svoji digitalni distribuci... *7*
    • Taky mě to napadlo, ale na druhou stranu... obě firmy chcou vydávat asi jen podle svého stylu (hraní)... resp. Valve chce hratelné hry, do turnajů, muťáky nebo vyladěný singl, zatím co EA, šak známe. Přece by si nekazili reputaci tím, že budou prodávat skvělé cizí nápady *4* *15*
  • jindra.veliky
    Jsem jedinej komu pripada ta moda tocit let´s play videa trapna?
    • Ja jsem za lets playe rád. Když není demo, nebo je nicnříkající, tak se podle lets play rozhoduju o nákupu hry.
    • No hej, to dělají proto, aby měli ostatní lidi co dělat. Budou čumět další hodiny na to, jak hraje někdo jiný, bomba co *1* Ale tak některé jsou super, třeba od Matrixxxl007, jako pro obhlédnutí hry dobré, ale furt je to hloupost celkem.
      Jen další rozříření pro kdejaké lenochy, kteří se nechtějí učit "moviemaking", asi tak bych to popsal. (sestříhané scény jdou daleko, daleko lepší, přitom to zabere minimum času)
      • 13_11
        V tom je ten um: hrát a komentovat tak, aby bylo na co koukat a co poslouchat, a divákovi tak nepřišlo, že ztrácí čas.
        • A sakra, to komentování mí nějak vypadlo :D díky, pak to berte trochu s nadsázkou :)
          • 13_11
            Nevypadlo: mně nepřišlo, že bych ztrácel čas :-)
    • 13_11
      To máš jako s trollama, jindro: někteří to umí, jiným to moc nejde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit