Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poslední NFS(MW2) sem si nedávno pořídil za 250Kč. Udělali z toho mlýnek na peníze. Mnoho aut se musí dokoupit v pěkně mastných balíčcích. V minulých dílech byly honičky s policii zábava. V MW 2 byly naprosto hrozné. Dřív jste byli zatčeni jen pokud jste udělali jezdeckou chybu. V MW2 jste imrvére zatčeni. Ujet policii se téměř nedá.Nechápu jak fungujou skrýše.... Auta nezatáčí...
    • Jack1947
      Takze tady mame nesouhlas, dalo se jim ujet ( co si teda pamatuji) ok, bez problemu a auta nezataci? Ale prosim to chce popsat hloubeji nez jen takhle, bylo to nic moc a nesahalo to starym NFS ani pod paty, avsak to bylo lepsi nez vyprchalej potencial The run (kterej mne tim hodne trapnym koncem spis nastval nez pobavil). - Skryse fungovali tak co si vybavuju ze projeti, jen pokud nebyl v dohlednu poicajt jinak se muselo dal ale jinak se tio nak zvladnout dalo.
      I kdyz policie pravda byla az zbytecne moc, parkrat agresivni sneslo se to.
      • jo, na klavesnici to bylo nehratelny, bud malo nebo moc, zlata stredni nesla u dulezitych/ostrejsich vubec vykrouzit *6*

        a co me nejvic iritovalo, sebemensi dotek s cymkoliv a vybuch... jednou jsem po zavode telefonoval, a auto se jen tak samospadem sinulo, no mozna 5km/h (vubec jsem ho neovladal), a narazilo do 10cm obrubniku a vybuch *11*
        • Jack1947
          Nojo, neni nad gamepad volant nebo rovou celou kobzoly, sice od nekoho jineho ale alespon sme se dobrali zdarneho konce, vyreseni neobliby.
    • policii jednoduše ujedeš pokud mas rychly auto, pak je další možnost že si daš nejakej tezkej pickup a budeš ty policajty ničit jako tank. uz si to presne nepamatuju, ale skryše fungují tak, že pokud te nemaji na radaru a projedeš tou benzinkou tak se ti sniži level pronasledovani (že nemusíš čekat na timer)
      • Kinet1c
        lenze preco ujizdet, ked by ich tam vobec netrebalo
  • Jack1947
    Nzebyva jim nez se teda setsakramentsky snazit a napravit posramocenou povest (The run) Most wanted bylo lepsi ale stejnak, nezbyva nez jim drzet palce at se vydari. *3*
  • K novýmu NFS se vyjadřovat nebudu, protože mě zas až tak moc nezajímá, ale pokud by měl někdy vyjít novej Burnout, tak ať se radši drží starých kolejí (Takedown, Revenge), než tu mít další Paradise, který mě bavil max. hoďku než jsem to vzdal.
  • No, co na to říct... Zaujal mě styl komunikace mezi poldama, ale to beztak jen sestříhali pro trailer. Jinak mám dejà vu jak *12* .
    • Miserius
      Komunikace mezi poldama je supr uz v Most Wanted, rikaj si vse, od tvojeho smeru jizdy, po auto a barvu auta, ohlasujou mezi sebou ze se pripojujou k honicce, odkud prijedou, kde delaj zataras, zadaj o posily, ptaj se kde jsi/jestli mas porad stejny auto/kdo te vidi, kdyz jedes ze silnice hned to hlasej, stejne tak skoky nebo kdyz jim ujizdis, v zavodech se zase radej ze odriznou toho posledniho, nebo se rozdelujou kdo vezme kteryho, zjistujou kam vede zavod, centrala projizdi vase auta a spztky... To se jim fakt povedlo
      • Já to hrál, takže pamatuju dobře, ale tam to bylo takové strohé, "technické", jako kdyby ti policajti byli všichni mistři zenu a naprosto klidní. Tady z toho jsou víc cítit emoce, napětí a nervozita, což se mi zamlouvá, ale čert ví, co nakonec v té hře bude.
  • Ja spis nechapu to ze v dnesni dobe nikdo se nepokusi udelat TDU/TDU2 ale trosicku lepe kde budou vychazet po (1-3) mesicich nove auta jako ve forza + tuning jako ve forza ;) ale na PC ! A urcite maji vydelano na par roku...
  • Já bych chtěl nějakou MP šílenost, jakou byl Rollcage.
    • jj ale fakt jizda po strope.. a otaceni aut.. ne nejakou levitaci :D
  • Kazdy rok prodavat to stejne...nudne...
    • Paulcz
      dokud to lidi budou kupovat tak to vycházet bude.. :/
    • Když to vynáší, tak co?
  • Moje poslední NFS bylo Most Wanted z roku 2005. A opravdu stačilo.
    Stejně nejlepší bylo NFS Porsche. Krásné vzpomínky! Nedávno jsem to nainstaloval znovu a bavil jsem se skoro jako před lety. A dalo se to hrát i na volantu, asi jako jediné NFS.
    • Já ted bojuju s nainstalováním 4 - hight stakes (už jen ty mapy...mlask), ale nemůžu už za boha nikde stáhnout funkční patch 4.50
      • Už si ho našel ? Můžu poslal na mail nebo hodit odkaz , pokud se to tady může
  • Další hovadina s názvem NFS... oni tu serii totálně zničili. Proč zase takový dementní techno styl a milion nesmyslů okolo ? Proč se nesoustředí radši na jízdní model a radost z jízdy, pěkné tratě, umělou inteligenci .... když si vzpomenu na staré NFS hry, chce se mi brečet co za brajgl z toho udělali, tohle může opravdu zaujmout jen nějakého fakana.
    • trolo
      presne tak. urobit poriadnu fyziku aut, dat tam aj "normalne" auta a nie len porsche a ferrari. nejaky tuning a poriadne mapy s dynamickym pocasim ktore zmenia chovanie vozidla(mokra vozovka, poladovica atd) a nie stale dokola to iste len premenovane
      • No ale to by bolo pre casual hracov moc tazke!
  • Už je to jen slepování mrtvoly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit