Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím jestli si to tady ještě někdo přečte dostala se mi do ruky 2011 a nemam tam všechny dresy a chce to kód nevíte ho někdo na oficiálních stránkách ea jsem to nenašel dik
  • Neví někdo jak vložit svého vytvořeného hráče do sezony NHL ???
  • Je to nejhorsi NHL co jsem paril chybi zrychleni a to nemluve o prepinani hracu uz 09 byla pi....
    • Je sice pravda,ze to zrychleni tam chyby ,ale zase o to je to lepsi . Hrac kterej ziska puk musim kombinovat a ne jako driv ,ze ho vezme a a prejede si cele hriste bez problemu . Aspon to donuti cloveka kombinovat a vic ho i taa hra zacne bavit ,kdyz se to nauci . Takze nejhorsi urcite neni :) ;)
  • Zdar chlapy mám XBOX 360 ten černej 2010.Je to prostě parádička a těšim se na nhl 12.Kdo uvažuje o koupi XBOXU a krásných her tak at neuvažuje a utíká si ho hned koupit:))) protože ten pocit hraní,ten pocit grafiky a všeho.A to NHL 11 to jak když se díváš na zápas na NOVA SPORT.
  • Někde jsem četl, že soupisky v NHL11 jsou v český ELH zastaralý a nejsou aktualizovaný
    Tak se chci zeptat, jestli je to pravda nebo ne. Jsou pro českou ELH aktuální soupisky nebo ne?

    Díky
  • Nevím, na PC byly opravdu ty hry stejné. Ale na konzoli? Je fakt, že jsem nevynechal NHL 10, ale v porovnání s 09 je tohle vcelku příjemná hra s dosti změnami.
  • NHL 11 (ELH 2010/11 + NHL 09) pro PC najdete na www.nhladdons.info
  • jak na tom budou golmani?Pořád taková ta kupa masa bez lidskeho pohybu nebo už se to přiblíží realite? *3*
  • Ikdyz me sporty, predevsim tedy od EA, nezajimaji, tak se mi recenze cetla velmi dobre. *5*
  • Sice offtopic,ale tento novy dizajn to je nieco neskutocne hnusneho a neprehladneho... *11*
    • Co ti prijde neprehledneho? hlavni sloupec vlevo novinky rovnou vsech kategorii (muzes odfiltrovat co chces jen) vpravo "bleskovky" a vse ostatni. Jediny co me trosku vadi je rolovani jak o zivot, preci jen moje lcd ma nejakej patek a rozliseni uz neni nejvyssi, ale zvykam si rychle. Takze nebud linej, projed si parkrat kde co je (kdyz je to pro tebe tak nepreheldny) a budes mit klid...
      • prave ten layout stranky je neprehladny,jedna farba oddelene clanky tenuckou ciarkou, KVANTUM zbytocneho textu na titulke,agresivna a tahava farebna kombinacia....

        stara verzia bol lepsia.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit