Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cruiser: mě spíš drtí fakt, že je to hra především na konzole, co mi zajetí PCčkáři ? Jak k tomu přijdem ? Přeci kvůli tomu nebudu kupovat konzoli =o/
    • Duuku_cz
      Nebran se a konzoli klidne kup, skvelych her je na to spousta plus ten hokej co by si chtel *4*
    • Pockame rok na PC verzi NHL 12. Kdyz jsme to vydrzeli doted, tech 12 mesicu uz nas nezabije. A aby to bylo zajimavejsi, mohli by do toho konecne jit i 2K a priste nahodit svuj hokej taky na PC. :)
      • Duuku_cz
        Mam pocit ze se nedockas, precejen napr. FIFA na PC aspon vychazela i kdyz jina nez na konzole. NHL uz na PC ani to.
      • NHL 12, 13, 14, ... ?? na PC na 99% nebude. Takze skor ci neskor si bud konzolu kupite alebo nebudete hrat hokej.
        • Tak ja mam i PS3, takze hokej hrat muzu. Dokonce i ten od 2K. ;) Zaroven ale nevidim duvod, proc by EA nemohli vytahnout next-gen NHL na PC, stejne jako to udelali s fotbalem. Spousta velkych firem jde ted do sebe, vcetne Microsoftu ktery priznava, jak pisicka zanedbaval. EA Sports taky stalo za to portovat FIFA 10 na PC. Tak proc ne hokej? No povime si to za rok.
          • I když i mě by se líbilo na PC, nezapomínejme na jeden podstatný rozdíl - globální popularita fotbalu a ledního hokeje je nebe a dudy!
            • tak to rozhodne neni pravda tak jak to rikas ty je to mozna v cesku ,ale ve svete popularita hokeje jen roste !!!
  • another shit ? still the same. tomu se řiká vychcanost, už dobrejch pár let prodávat téměř tu samou hru...
    • Jj, souhlas a všichni si u toho ještě zaslepeně chrochtají blahem *12*
      • jenomze stejne to mozna vypada ve videorecenzich ale kdyz se to hraje je poznat ten rozdil...a hlavne skoro dokonalou hru uz neni treba moc zlepsovat podle me uz za dva-tri roky bude nhl simulator :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit