Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem si pořídil NHL 2013 je to podobné jako předchozí ročník, jen to bruslení je jiné *3* a brankáři jsou zase o něco propracovanější, každopádně plně doporučuju
  • Ahojte Gameři, nevíte jestli je v NHL 2013 Dominik Hašek, třeba ve volných hráčích? Předem děkuju za odpověď.
  • Bude hra NHL 2013 pro PC a s českým dabingem ?
  • 3:1 hahahahahahahahahahahahaha *12*
  • V tomto pripade nejde o piratenie ako si vsetci z vas myslia..asi 2 roky dozadu som cital vyhlasenie EA ze sa im neoplati robit NHL na pc lebo sa okrem par krajin skoro nikde nepredava...cize sa im to neoplati financne..NHL vzdy predavala menej ako fifa lebo futbal sa hra vsade..hokej len v 72 krajinach na svete..:D
    • DusanMPupak
      Jestli je to ale hlavní argument. Že se to hraje všude či ne, nemusí být podstatné. To je skoro jako říkat, že se vyplatí dělat střílečky, protože se střílí na celém světě.

      Ona také může být příčina to, že asi posledních pět sezon NHL her pro PC neslo jen stopové množství inovací oproti předchozímu roku. Zjednodušeně řečeno se změnily soupisky, přidaly kvalitnější textury a změnil způsob, jak nejsnáze vstřelit branku, aby nový ročník aspoň chvíli působil nově.
      • Pan_Klobouk
        On ten hokej ale skutecne nebude tak lukrativni, rok (nebo uz dva) zpatky s nim skoncili i 2K. Puvodne se suskalo neco o PC verzi a misto toho nakonec stopli i konzolove.

        Pravda je, ze na PC si ten nezajem zakazniku zpusobili EA sami. Koho by bavilo hrat zastaraly PS2 port a jeste minimalne inovovany? Asi ale maji spocitano, ze ani levna konverze z X360 by za to nestala, bohuzel.
        • Docela mě naštvalo, že s tím seklo i 2K, doufal jsem, že si zahraju díky nim.
          Jako jednoznačně hokejového fanouška (přestože fotbal sleduji taky rád) mě sakra mrzí, že se EA rozhodlo hru na PC nevydávat. Docela chápu argumenty, které tu jsou, ale myslím, že část nezájmu si firma způsobila sama, když se tvářila, jako že už nemá co nového do hry vložit. Hraju už celou věčnost NHL 09 (z prachobyčejné lásky k hokeji) a už jsem tam přišel na takových vymožeností, které mi tam chybí a určitě mohly vývojáře napadnout i dřív. Porovnání FIFA 09 a NHL 09 končí děsivě špatně pro hokej, pokud jde o možnosti hry.
          No, nic nenaděláme. Chápu, že EA na to musí koukat jako na byznys, ale jestli někdy potkám toho blbouna, co rozhodl, že NHL přestanou vydávat, tak ho zmlátím hokejkou.
  • Kdo tady rozdava ty nesouhlasny minusy? Vsem co narikaji, ze to chteji na PC, at uz se EA zase rozhoupou a vydaji i PC verzi atd? Podle dat AHP se v CR (a SR) hraje hlavne na PC, konzole jsou v nasich zemich porad na okraji zajmu. Takze je snad logicke, ze bysme zase radi hrali hokej na PC? Chapu, ze to konzolisti nechapou, ale to je jich tolik a v presile? To mi nerikejte.
  • az to udelaji na PC, dejte vedet...
  • JohnyTheZik
    super! tak jsem na ne zvedavej :D
  • Psychotic
    Doufám, že jim ty novinky vyjdou, jak chtějí. S hrůzou jsem zjistil, že pořád hraju NHL 09... musím aktualizovat.
  • Jeb*t na lamy neschopne udelat hru na PC.
    • Mozes si to skusit...
    • ..řekl bych že to s neschopností nemá co dělat, jde o bussiness a tady zkrátka pc doplácí na pirátství.
      • ach jo zase ty hlasky o piratstvi, nerikam ze na tom nema svuj podil ale hlavne de o to ze PCckari sou vic vybiravi, maji MMOcka a je jich o dost min nez konzolistu.
        • Promiň, ale větčí žvást jsem dlouho neslyšel ! Sám mám jak konzoli, tak PC a mluvit o tom, že jsou hráči na PC vybíraví je jedna blbost, MMO hry rozhodně nejsou největší oblastí trh na PC a to, že konzolových hráčů je víc než PC hráčů je ta největší korunovaná blbost !
          • claymen
            nikde jsem čísla nečetl, ale myslím, že v us, na které EA asi cílí nejvíc hraje minimálně 90% lidí na konzoli.. obecně u nhl si myslím, že ten port neudělali, protože to ovládání je tak "složité", to si ti kteří to od doby co to není na pc asi neuvědomují; to prostě nejde předělat na pc, aby se to dalo hrát bez gamepadu.. Vy řeknete: koupíme si gamepady, ale oni přece nemůžou vydat na pc hru, která nejde hrát na klávesnici...
            • Tak tak. Ono i ty auta se na tom hned hrajou jinak. Digitalni vypnuto-zapnuto uz je proste pryc, spousta her pouziva analogovy pohyb a to se na klavesnici neda. Ostatne i ta stara hnusna :) NHL, co jeste EA na PC vydavali, mela skill-stick. Takze na klavesnici stejne nesla polovina pohybu delat + brusleni taky nebylo tak plynuly.
            • claymen
              Fifu jsem nehrál, ale spolužák si kvuli ní koupil gamepad a říkal, že si to bez něj nedokáže představit.. anyway využívá ho samozřejmě i u jiných her, takže si myslím, že v dnešní době by gamepad měl patřit k pc..
            • Hrals Fifu? I ta je na klavesnici nehratelna a potrebuje gamepad. A vidis to, EA hru pro PC vydavaji a piskari ty gamepady maji.

              Chapu co se snazis rict a souhlasim, hokej (i fotbal) potrebuje gamepad, pro pohyb hracu i puku a mice. Ale to prece EA nezabrani hokej nevydavat? Problem je s velikosti trhu a moznym ziskem, fotbal se hraje vsude, hokej jen nekde = EA se to nevyplati delat.
          • Ked moze byt FIFa na PC tak urcite im nejde o piratenie. Kupujem NHl kazdy rok na X360 ale na PC by som si to kupil ovela radsej. Skutocne nechapem dovod, sak to bachnem len digitalne na Origina slavneho a hotovo.
            • Neříkám, že je vše o pirátství, ale docela velký podíl to určitě má. Fifa, respektive fotbal je mnohem populárnější sport než hokej a prodá se jí mnohem víc.... tam je to jasné to tak nemůžeš brát FIFA/NHL že je to samé ..
      • Kdyz tomu nerozumis tak se nevyjadruj dite..dik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit