Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborný ročník. Naposledy jsem hrál tuším 07 nebo 08, ale tohle mě dostalo. Doporučuju.
  • Nevíte někdo, proč to ty pitomci zase nevydali na PC ? Vždyť FIFA se bez gamepadu taky už v podstatě hrát nedá a prodejní čísla určitě nebudou špatný *10*
    • Už se to řešilo několikrát. Hokej není ve světě tak rozšířeným sportem jako fotbal. PC verze by se prodávala dobře jen v několika státech evropy. Amerika je dnes už jednoznačně konzolová
      • To se mi nezdá. Spíš je to prostě obchodní politika která má zvýšit prodeje konzolí. Nic víc.
      • Kecy, basket neni taky bůh ví jak oblíbenej a na PC vychází a hned 2x od 2K a letos i od EA.
        Pochopit se dá absence NFL, nebo Nascar, ale NHL po tolika letech, když si vemeš že poslední hratelný NHL bylo 2005, by to PC hráči brali všema deseti
        • No basket je po fotbalu 2. nejpopulárnější sport na světě a lední hokej se s ním v tomhle rozhodně nemůže srovnávat.
          • Proboha za co dostal minusy?:) Vzdyt je to pravda! V Americe jednoznacne vede Am. fotbal, Basket a Baseball.. A Nascary teda, ale to je trochu mimo.. Hokej tam zajima jenom Kanadany..
            • JohnyTheZik
              Hokej zajima vsechny zijici ve vetsich mestech s NHL tymem :).. V Chicagu jsou Blackhawks celkem posedli, to samy posledni dobou treba v LA, kde to, troufam si tvrdit, driv tak oblibeny nebylo.. Podivej se tam ted, LA Kings jsou na vrcholu, mesto zije hokejem :).
  • Podle mého stejně největší kvalitativní skok byl v NHL 2000 a 2001.
  • NHL13 je pro mě první zklamání co se týče série NHL od skvělých ročníků počínaje NHL10 (kvůli které jsem si koupil xbox). Jasně, je to celý moc hezký, atraktivní kabátek, bruslení uznávám, že je pecka, nový módy fajn, drobný vylepšení povedený... Kdyby u takovýho hodnocení šlo skončit, tak tomu dám klidne 9(10)/10. Jenže... Všechno to super načančaný kolem je naprosto domrvený vypichováním puku, které z té velmi povedení simulace hokeje dělá naprostou arkádu (bavím se o online hře, proti AI ještě někdo hraje?). Zápasy se mění v plácanou, kde udržet puk na hokejce je prakticky nemožný. Vždyť se stačí jenom přepnout na nejbližšího hráče a "vypíchnout puk". Trefíte naprosto všechno, ať to má hráč na hokejce a kreje si ho, nebo jestli puk letí a vy jste k němu zády. Prostě ho trefíte. Puk tam lítá jak míček v pinballu a vy při tom co minutu máte chuť toho, kdo tohle vymyslel, pověsit za koule do průvanu na hokejovym stadionu. Ale, hrát to budete, tak jako já, protože nic jiného není. Opravdu nepamatuju, aby se mi stalo, že budu mít v online record 26-8-0 a nebude mě to bavit. Mě to vlastně nebaví, štve mě to, ale mám rád hokej, žádné jiné sporty mě hrát (dlouhodobě) nebaví, a tak si du dát ještě jeden zápas. I když vím, že mě to naprosto ******ný vypichování puku opět totální dožere. Nejhorší na tom je, že mě to štve, i když to udělám já, protože tohle prostě není hokej, ale arkáda. Kvůli tomu 6/10. A stejně to budu hrát...
    • Vypichovani puku mi naopak prijde skvele. Loni nebyl problem se pravym analogem prokvedlat az k brane. Sem tam clovek pridal nejakou tu otocku, a byli hraci, kteri se prostym otacenim v utocne tretine skoro nedali dostat od puku. Letos musi clovek daleko vic premyslet, jak se dostat do tretiny a nehrnout se dopredu s poslednim obrancem, protoze brejk po chybe muze prijit raz dva. Proste mas smulu na nesikovne protihrace, tem lepsim bys s novym systemem brusleni a strarym vypichovanim nesebral puk ani nahodou.
      • btw souhlasim, ze v minulem rocniku byl skoro az extrem, co nekdo dokazal projet s analogem, ale to se melo imho zmenit vetsi ztratou kontroly puku, nez tim, ze vypichnes cokoliv. momentalni stav, kdy se obcas zaseknes v pasmu a sledujes treba 10 vypichnuti puku v rade (pet svejch, pet soupere) bez jakekoliv mezihry, proste tech deset vypichnuti navazuje na sebe... promin, ale to jako hokej nevypada.
      • Ja ti nevim, hral jsem s hracema, u kterych jsem citil, ze jsou o tridu ci dve lepsi nez ja (coz jsem si casto potvrdil nasledne na HUBu), hru jsem jim ale tak znechutil, ze jsem je casto porazil. Ja byl dycky pes obranar, ale abych mel prumer obdrzeneho golu nejakych 1,3 na zapas... Mne ten system vlastne vyhovuje, dycky jsem umesl spis branit a vykryvat prostory, nez sazet sedm golu na zapas... s momentalnim systemem nemam problem soupere nepustit nekdy i za celej zapas do sance, je silene lehky puk vystrelit/vypichnout/tecovat/odpalit. Vetsina golu pada vylozene "hnusnejch", dorazky, minely... Pisou to lidi vsude, na forech, FB. Jednou mi to hodilo v tu chvili sedmyho hrace v zebricku, prohral jsem s nim 1:2, kdyz jsem ho "prestrilel" a dokonce vedl po dvou tretinach. V NHL12 by me rozmetal. Je to proste divny. A je videt, ze to lidi nehrajou, jako nepamatuju si, aby ani ne dva tydny po vydani nebyli vecer lidi, rano nekoho chytnout je skoro nemozny, nekdy to pise, ze se hraje treba sedm her. To o necem vypovida.
        • jakou máš přezdívku na xboxu , přidám si tě do přátel a můžem proti sobě zahrát...
      • Naprostej souhlas.;)
    • DusanMPupak
      Zatím jsem třináctku nehrál, ale není to trochu vlivem počátečního seznamování se se hrou? Skoro vždy mi při přechodu na nový ročník přišla hra zpočátku dost podivná.

      Jinak když se podíváte na skutečný hokej, tak hráči také dovedou leccos vypíchnout. A často to vypadá jako v pinballu. *3*
      • osobně si myslím že 50+ her už není o seznamování, hráči naopak čím dál tím více vědí, jak vypichovat a je to fakt šílené. Zahrajte si to a uvidíte, že takto hokej opravdu nevypadá :/ na skutečný hokej se dívám docela často, během sezony vidím live zhruba 100+ zápasů NHL.
    • a kdyby si chtěl někdo zahrát, tak add "Nativko7", zavypichujeme si puky :)
    • a ještě bych dodal opět naprosto senzační soundtrack... takže 7/10 :)
  • A co ta video recenze na Dark Souls? Ja se na ni tak tesil... :/
    • Cosi
      A co ten Mafia Speciál? Já se na něj tak těšil... :/
      • Taky se těším na Mafia Speciál, kdy bude? O víkendu? Díky za odpověď.
        • sleepless
          Na tyhle dotazy je pls obecna diskuse, nicmene special je v zasade pripraven, pocitejte s nim na vikend.
    • Trpělivost přináší videorecenze *4*
      • http://youtu.be/5IM1p-Tn-jA?t=1m1s
  • To hodnocení je pro ty, kteří nehráli předchozí díly. Jako nová samostatná hra je to opravdu pecka. Ale pro všechny ostatní tahle hra není nic jiného než extrémně předražený datadisk. Jak jinak nazvat hru, ve které je 95 % veškerého obsahu i formy úplně totožná jako u předchůdce? Za pětistovku budiž... ale jako plná hra? 5/10 maximálně. A to říkám jako fanoušek hokeje na konzolích.
  • Já bych to nehodnol klasicky od 0 do 10 ale jen bych dáva to vo přibylo a to co ubylo. Protože sportovní hry jsou to samí pořád dokola. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit