Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Welcome to Toronto, Ontario, where the Maple Leafs host their traditional rivals Montreal Canadiens...

    Recenzi jsem si přečetl celou, ale nenašel jsem tam nic o kvalitě play by play komentáře. Je stejnej jako loni anebo namluvili více hlášek?
    Taky mě udivila zmínka o absenci tlačítka pro zrychlení bruslení hráče. Pokuď se nepletu, tak v demu zrychlovat jde mačkáním tlačítka R3.

    Jinak chválím přítomnost těch několika legend...hlavně Douga Gilmoura, bože to byly časy!!
    Neexistoval jeden den, kdy jsme nehráli inline hockey s klukama před barákem *4*

    Teď mě napadá, že si budu moct zahrát i za Chomáč, take that Ústí *2*
    • JohnyTheZik
      Usti - Chomutov.. potkame se zase nekdy v barazi :D.. a samozrejme jak jinak 7 zapasu :D
      • Spíš se pojďte podívat tam nahoru za náma.
        Radši si dám 7 zápasů v Play Off Extraligy *5*

        Každopádně mám velkou radost, že ta Bolka bolavá konečně sestoupila, předváděli akorát ostudu a nic víc.
        • JohnyTheZik
          Hele asi takhle ti to reknu.. Jednou jsme tam my, jednou vy.. Pokud se tam udrzite, tak gratuluju, jinak to je stejna situace jako vzdycky byla ^^..
  • Tak jsem si na sebe vzal dres, otevřel pivo a jdu proklínat Battmana a ty nenažraný majitele, kvůli kterym se nerozjede nejlepší hokejová liga na světě.
    To mě s*** jako už dlouho nic!!

    Jo a ten screenshot s Niemim je fakt pěknej, bratránek má přesně tenhle dres, tak mu pošlu link na tuhle recenzi, ať se taky pokochá.
  • NHL 13 na ps3 ...co dodat,prostě skvělá hra..... Miluju hokej a tahle hra je opravdu reálná,což jsem rád.....Musíte to hrát úplně jinak než předtím. Prostě se vžít do toho,jako kdyby jste byli na ledě. To co byjste udělali Vy...Hráči jsou nastavený podle jejich vlastností. Takže když je hráč pomalej, určitě nepřebruslíte Crosbyho ,jako to bylo dřív... Je to o 100 procent těžší hratelnost,ale to přece byl cíl. *3* *3* *3* Nikdo Vás nenutil si tu hru zakoupit....
    • Souhlasim prosimte nevis co s zlatym kuponem jak se a kdy aktivuje
  • Je to český komentář ?????????????????? *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Jo souhlasím taky mám z NHL 13 jen negativní dojmy, hraju to často i s kamarádem online ale člověk se u toho jen nasere. Je to pomalé, reakce hráčů to bych u toho zešedivěl, navíc neumí zpracovat nahrávky, pořád ten puk uskakuje a projíždí kolem nich a oni nic, rozehrávky s golmanem děs moji hráči jedou pokaždé pryč a dostanu gola do prázdné, soupeřův golman chytne vše a můj dostane takové trapné goly. No co víc dodat asi opráším NHL 12. Myslím že za NHL to byly zbytečně vyhozené prachy.
    • Zdá se, že jsi nikdy v reálu neviděl hokejový zápas. Proboha hlavně si nestěžujte lidi že dostáváte góly po rozehrávce gólmana. Musíte mířit. Já ve 13 nedostal takhle ani jeden!
  • Cau clapy,mam vaznej dotaz ted prave resim otazku jake nhl poridit na xbox360,byk jsem presvedcenej o 13 ake po tom co tady ctu reakce tak to vidim na 12.Mam dotaz na vas co mate skusenosti s obema,jajy jsou opravdu rozdily najde se tady vubec nekdo kdo je s 13 spokojenej a proc?diky moc
    • KUP 13! Oni se rozčilujou protože to neumí hrát.
  • jo a nejlepší je když golman dostane gol z poza brankové čáry od manťáku backhandem a to prosím protihráč stojí ještě zády a docela šourák...tohle fakt nechápu, kolikrát dostávaj takové žebrácké goly za které by se styděl i slepej...a na druhou stranu zase chytnou takové tutovky...je to pěkně debilně udělané, tohle opravdu nedomysleli...už jsem z NHL 13 dost znechucený
  • ješte že nemám konzoli jinak bych nemohl hrát guild wars 2. když chci hrát hokej vyjdu s klukama pred barak
    • To je pěkný, ale kolik Ti je let? 13?
      Ne každej má možnost jít s klukama před barák.
      Taky jsem byl mladej, ale v dospělosti si byť i jen inline hockey, natož lední jen tak a kdykoli vůbec nezahraješ. Sehnat dohromady velkou partu lidí, pronajmout staďák a ještě to vše časově pro všechny skloubit je skoro nemožný.
      • mě je 13. mam štěstí, protože hned před barákem je parkoviště na kterým jsou brány. Lední hokej mi v životě STRAAAAŠNĚ CHYBÍ. Nemam na něj čas ani peníze. Přesto je v mém srdci. Nedávno jsme měli 1 a půl hoďky na staďáku a to jsem si hrozně užil. Jinak s každým rokem na to mam míň a míň času. V naší třídě je většina lemplů kteří neodejdou za žádnou cenu od minecraftu a tak většinou hrajeme ve čtyřech :(
      • ja jsem taky dospelej a v lete hrajem hokej na betonu v zime na jezere, normalne na hristi kdyz jsou tam decka tak jim reknem at tahnou nekam a hrajem asi 6 lidi a obcas se nejake decka pridaji
        • Trol.internetovy
          Ty a dospělej? No jo, to radší uvěřim tomu, že jsi právník *15* *15*
  • Tak jsem si koupil NHL 13. Jediná změna je že jsou realnější pohyby a nějakej ten mód navíc.Jinak ať mi do háje někdo vysvětlí proč vývojáři jsou teď 5 let pozádu s okolím,jako jsou diváci,led,grafika dresů atd.To v tomto směru NHL 10 je mnohem lepší vlastně i rychlejší. Jsem obrovský nadšenec do hraní Nhl,už 3 roky to hrajem v práci proti sobě,hrajem ten nejtěžší level,a myslím že jsme v tom víc než skvělý *3* Máme nastaveno pohled kamery vlastní 2,nevím ale pohled na dresy až skoro neostrost mě štve takovým způsobem,že se vždy vrátím třeba k nhl 11 nebo 10 to už je jedno a to my je potom už dobře.Ty dresy jsou u starších verzí prostě skvělé.Jinak větší realita pohybů byla asi pro vývojáře důležitější než okolní grafika.Třeba ledová plocha oproti nhl 11 vypadá jak bílá tabule *1*
  • tak jako mam nahráno na 12ce a ted hraju 13ku na be a pro.Realistický bruslení je asi takový že když potřebujete přejít z utoku do o brany,je to na kafe než se hráč otočí a tak nejak nabere rychlost.Z maximalní rychlosti je dost problem ho zastavit a nemluvim o zatočení,otočení se do protisměru,na to potřebuje tak 2šířky hřiště,někdy to teda zasekne pravda.A týmově je hra jedna velká bramboračka,vetsina se honí za pukem jak včely za medem,kromě obráncu,ty maj svoje mista a stech se moc nehnou.Za brankou když obrance vybojuje puk,tak dlouho se snim šmrdlá u mantinelu dokud k nemu neprijedou jiny protihraci.O přesnosti přihrávek případně zachycení ani nemluvim.Ve zkratce...co zapas to nervy...zlata 12ka *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit