Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NHL = nejlepsi hra kterou na konzoli mam a kvuli ktere vubec konzoli jeste stale mam :)
    Kolik zvas vubec hralo napr. NHL 12 nebo 13 ?
    Neverim ze vas bylo mnoho protoze ten kdo hral poslednich par dilu vidi pokroky naprosto jasne a zretelne a o tom ani nema cenu se bavit :) vtipne prispevky. Nerikam ze EA si za ostatni veci nezaslouzi nakopat, ale NHL je presny opak podnetu pro tyhle zvasty :) a vsadim se ze vetsina kecalku si k poslednim dilum ani necuhla
    *14* *4*
  • sugyn
    A bude AI uz konecne normalni? Neni mozny ze za modrou caru se dostavam furt stejnym zpusobem a AI neni schopne na tu situaci reagovat. Kdyz vyvinu tlak na branku tak muzu 10 minut ostrelovat v ruznych taktickych kombinacich a pokud souperuv tym je papire proste lepsi nez muj tak ten gol nedam a jestli dam tak potom do minuty ich dostanu zpatky aspon 3.
    Potom mohlo by to uz konecne pamatovat jaky jazyk UI chci, proc to musim davat pokazdy, zvlsatni ze prihlasit se na EA server to nezapomene.

    NHL 13 me o koupi nepresvedcilo tak snad 14ka ano.
    • nesouhlasim.
      Hra te odmeni za dobre odvadenou praci ve vsech smerech, stejne tak jako okamzite stresta za jakoukoliv chybku v jakemkoliv smeru at uz je to obrana, blokovani, prihravky, zahozene sance apd. Par chyb AI urcite ma ale nemel jsem moznost za placnu tak 100h hrani at sam nebo s kamaradem v jednom tymu nic takovyho spozorovat, naopak temer vzdy chapu za co jsem ty goly dostal a proc jsem je zrovna ja nedal :)
      Jedine co bych vytknul je rozdil mezi obtiznosti all star (2. nejtezsi) a superstar (nejtezsi) kdy mi hra prijde malinko narocnejsi v urcitych ohledech na ne uplne nejtezsi obtiznost narozdil te nejvyssi. Stale je co zlepsovat ale uz od NHL08 je to lepsi a lepsi. Za me jedina vec kvuli ktere drzim tu herni krabici stale doma :l
  • NHL 14 vynechám, tam budou jen kosmetické změny. Pořádný posun čekám od NHL 15, které pevně věřím, využije výkonnosti nových konzolí. A bude se jednat o next-gen. Teď už je to totiž opět jako z konce PC éry, kdy byla několik posledních let hra naprosto stejná, až do příchodu nových konzolí
    • nehovoris pravdu..kazdy rocnik je minimalne jedna VELKA zmena...minuly rok korculovanie tento rok konecne realne fizycke strety ! na to sa tesim lebo v 13tke mi uz lezu na nervy akoze tie hity...:D
  • Skoda, ze to netlacej vic na konzole a ingite engine ... urcite by to byla vetsi revoluce
    • samozrejme sem myslel next-gen konzole
  • Od NHL a FIFY 98 tvrdím, že brankář je ve sportovní hře absolutní základ. Když chytá špatně, je to nuda. U NHL to byl vždycky pokus/omyl. Když jsem viděl, že vedu např. 8:0 v první třetině, věděl jsem, že musím počkat na další ročník :), teď hraju poslední FIFU s kamarádem a brankáři se docela drží.
    • Nechci ti kazit iluze, ale v poslední fifě je to s brankářema spíš o tom, jak se zrovna vyspí. Někdy chytají dobře, někdy pustí i přihrávku, co jde na ně. Jednou se mi dokonce stalo, že brankář na míč, který se dá jednoduše chytit, skočil, podskočil ho a dostal jsem gól. Vlastně mě to ani nenaštvalo, skoro jsem se usmál k smrti. *1*
      • Jo, někdy jsou na zabití :D
        • mě se jednou stalo, že v momentě, kdy sem byl sám před brankářem, nechal útočník míč ujet a zavazoval si tkaničku *15*
  • Jak NHL tak Fifa jsou pro mě dávno mrtvé série,které těží jen z nedostatku konkurence.
  • Mart9
    Typické EA. Jeden rok svou hru vychválí a za rok v rámci propagace dalšího dílu ukáží, jak nedokonalé to loni bylo a jak je to letos lepší *1*
    • Tak ale rok je hodně dlouhá doba a pokrok a vývoj nezastavíš. Co se nám zdálo dobré včera, je dnes už nedostačující a nevyhovující.

      ...sám tomu nevěřím *3*
  • Inquisitor
    Nepsali to už loni?
  • saburo
    at radsi 14ka prinese realnejsi chovani obrany. situace, kdy prihravka pred branu projde pres tri hrace, je nevyresena snad od pocatku serie.
    • no to hras potom asi na amaterovi :D daj su superstar obtiaznost a posuvniky si nastav realisticky a neni mozne aby ti presla prihravka stredom...mozno ked idete tak 2na 0...
  • Cosi
    Pokud mi BJ z EA neřekne, že se dají sestřelovat flašky na pití pukem z brankářské branky, tak mě NHL nezajímá.
    http://www.leveltv.hrej.cz/tv/level-127-level-tv--2528/?rating=3

    BTW: Kdo je ten, co dělá Farida?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit