Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám pocit, že se z toho pomalu ale jistě stává takové hokejové CoD, *6*
    • a ono je to přesně naopak :)
  • Ten kdo recenzoval asi nehrál nhl 14 na těžší úroveň -) Oproti NHL 13 opět posun, takže doporučuji !
  • joo obligátne nič nehovoriace 7-8/10 tomuto väčšiemu patchu, ktorý by si za plnú sumu zaslúžil 3/10. Kedy sa to už niekto odváži EA povedať na plnú hubu v recenzii, že len aktualizujú súpisky za 50 eur každý rok a recenzenti im to žerú...
    • Mato1987
      Akoby by boli recenzenti na vine, že ľudia to kupujú...
  • Jack1947
    Loni, a pred predloni vynechal no, tak letos zkusim.
    • Ale jo, určitě zkus. 12 byla velká změna. Tam upravili práci s hokejkou, podle mě k lepšímu a ve 13 je zase zlepšený pohyb. Hráči nedělají tak ostré zatáčky, ale větší oblouky jako v reálu a vylepšily otočky. Takže i 14 je samozřejmě dobrá, ale je to prakticky pořád 13.
      • Na druhou stranu, co vymejšlet? To je taky pravda. Hratelnost je dobrá, člověk vlastně nechce nějaké zásahy do ovládání apod. Spíš by to podle mě chtělo zapracovat na umělé inteligenci. Mam nhl fakt rád, ale jak to člověk hraje často, tak už ho začnou štvát různé nešvary - hráči často nejdou po puku jak by měli, na můj vkus časté promáchávání střel, pocit z toho, že prostě spoluhráči nejsou tam kde by měli být apod. Gólmani taky dělaj docela fatály.
        • Jack1947
          Ja sice , se neptal ci mam zkouset, ale i tak diky za radu, zkusim a uvidim , dam tu mu max tak do 1 max 2spusteni , coz bylo vetsinou u NHL maximalne co jsem vydrzel, o starsich s ceskym komentarem nemluve, to jsem poustel uz kvuli tomu paradnimu komentari, ten mi zde citelne chybi.
  • Zatím zklamání. Zbytečné změny původně přehledného a funkčího menu, fighty z pohledu třetí osoby, pár nových animací a pohybů, ale jinak je to pořád to samé. Tohle prodávat za plnou pálku, to není nic jiného než blaf na hráče a rejžovačka. Bojím se, že konzolová série NHL se začíná dostávat tam, kde se ocitly ročníky na PC, tedy v mrtvém bodě. Každý zápas je stejný. V singlu vás protivník opět nechává projet kolem manťáku. Nastavení taktik je sotva znát. Jediné co je krok k lepšímu je fakt, že ubylo posouvání branek, které bylo ve 13 dost enormní. Ale jinak prostě zklamání.
    • Musim ale uznat, že docela pěkná změna je pošťuchování hráčů před brankou po písknutí apod. To je celkem zajímavá, realističnost navozující novinka. A ne jako u starších hokejů, že golman vychytá akci a kolem něj absolutně nikdo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit