Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Včera jsem strávil půl dne střídavým hraním NHL 13 a 14. Shrnul bych to asi takhle: Kdo chce dobrý hokej za dobrou cenu, klidně mu postačí 13. A kdo chce o trochu lepší hokej a na cenu nehledí, tak jednoznačně 14.
    NHL 14 není nijak revoluční, ale v pohybu hráčů nebo při srážkách je to o něco blíž hokeji než předchůdce. Občas se z toho sice může stát "hit-fest", ale pořád je to hra a bodyček je tady prostě jedním z obranných prostředků. Navíc to rozhodně není tak, že by člověk zmáčnkul tlačítko a hned rozmáznul soupeře o mantinel.
  • To s tím trefováním hráčů bez puků, podle mého názoru jdeš sedět skoro vždy, ale nevím no. A vůbec četnost vylučování je zde mnohem vyšší, až je to trochu otravný. Jde to sice snížit v nastavení, ale mám radši, když je hra vybalancovanější defaultně, aby se v tom člověk nemusel hrabat. Skutečně mi přijde, že vypichování puku je těžší a často se za to vylučuje a podle mě to neni dobře. Zvlášť, když vám počítačový soupeř často vezme puk aniž by mrknul okem. Další věc, která mi trochu vadí, je přidaná automatická klička. V multiplayeru se pak stává, že jima protihráč doslova spamuje a nejen že je to obtížně zastavitelný, ale ještě to vypadá dost nereálně, jako splašená veverka. Dost divný mi přijdou i góly tzv snap shot pomalu od modré čáry, což je poslední dobou skoro nejčastější typ gólů. Třeba takovej Sydney Crosby. Pokud ho nesejmete, stačí mu plácačka od modré a je to často tam.
  • Nebo taky góly z úhlu nula nula nic, kdy chce hráč přihrát z úrovně branky před bránu a místo toho to propadne golmanovi do brány mezi betonem a tyčí. Jako jo, stane se to i v reálu, ale včera jsem takovýhle góy dostal v jednom zápase dva a kvůli tomu jsem prohrál.
  • zdeeneek
    Demo 2014 mam, ale s 2013 nemuzu porovnavat vubec, protoze z te jsem nehral ani to demo.
  • Je to jiný než 13, nevím jestli lepší, ale z mého pohledu rozhodně zábavnější! Mám odehráno cca 50 zápasů online, z toho 15 s kámošem ve dvou spolu, a je to prostě hokejovější. Jsem rád, že výrazně omezili úspěšnost vypichování a trefování puku soupeře, častěji se za to jde sedět a to je dobře. Také je výrazně větší výhodou přesilovka. Celkově padá opět více různých gólů, nové bitky mají z mého pohledu konečně smysl... Co mě trochu vytáčí jsou tři věci, které jsou fail už asi tři roky v řadě - v EASHL hraji za hráče Joe Simon (jako v jiných hrách) a když si nastavím play-by-play jméno Simon, tak to říká Smith :)) dále mě štve bug zobrazování střídání, když tam často zůstane ta tabulka. Jediná možnost, jak ji dostat pryč je protočit rychle formace, což znamená, že ale na dvě vteřiny hráči změní směr na střídání, což je občas fatální. A ještě mě vytáčí jedna věc, a tam mi přijde, že je to horší než dříve - trefování hráčů bez puku nekončí v 90 procentech vyloučením a lidi, kteří vědí jak na to, mají v online výhodu. Co mě naopak hodně baví je systém nových hitů, sice to občas vypadá spíše jako street fighter než hokej (v jednom online zápase jsem měl 50 hitů!:), ale je to prostě zábavnější. Já se chci u hry bavit a NHL 14 mi to umožňuje. A jestli někdo píše, že jsou to vyhozené peníze, tak já si myslím, že za roční zábavu rozhodně ne. Za mě 8/10.
  • Dik moc. Rozhodne zkusim.
  • http://nhl94.com/
    http://pixelpuck.com/
    http://trudatmangames.blogspot.com/

    genesis / snes
  • Přesně tak golmani jsou opět totální tragédie, pouštějí nepochopitelné góly, za které by se styděli i děcka v přípravce...Hlavně ty šouráky od modré mě dokážou totálně vytočit. A že s tím vývojáři od EA nic nedělají tupci...
  • Thx.
  • Ta grafika je fakt příšerná na konec roku 2013 tohle patří tak do 2008 a to možná ani ne.
  • Jidáši!!!
  • Pekne segra :D
  • Musíš pořádně trénovat, chce to čas. A hlavně, zde neseš odpovědnost za svou hokejku. Bacha na sekání a šťouchání hokejkou. Musíš to správně načasovat, jinak trefíš hráče a jdeš hned bručet. A úspěšnost přesilovek má počítač hodně vysokou. Pokud chceš vyseknout protihráči hokejku a získat puk, musíš být blízko něho, jinak to schytá do rukavice, nebo do obličeje. A když chceš někomu vyšťouchnout puk, musíš mířit přesně na ten puk či jeho hokejku, jinak je to opět často faul. Nezvdávej to a pořádně trénuj, uvidíš že za čas to půjde a pak si to budeš užívat.
  • Zrovna dneska jsme s kámošem na jednom PS3 hráli 3 zápasy na nejtěžší nastavení a zaráží mě jedna věc. V každém dnešním zápasu a bohužel i v hodně zápasech minulých nějaký gólman, ať už můj, nebo kámošův, pustil naprosto nesmyslný a totálně failový gól. Padáček od modré čáry, nebo pomalej šourák opět skoro od modré a to se nejednalo o teč. Připadá mi, že ačkoliv i v minulých ročnících občas golman udělal nějakou tu fatalitu, tak ve 14 je těch fatalit nějak moc. Hlavně ty šouráky, které propadávají brankářům mezi betony.
  • Na profika zadna vyzva :)))
  • h0p3
    Já hraju GTA V, ségra si koupila NHL 14.. štěstí že Xko je moje *1*
  • Hele dneska to není jen o 3 knoflíkách to ovládat i to ovládáni něco se je potřeba naučit a pak to bude oky,
  • Na recenze se vykašli stojí za h... ja na ně nikdy nedávám,stáhni si demo ,nebo se podívej na nejaký fora.
  • Maarta
    Ok, tak někdy na ledě :-)
  • Maarta
    No, spíše to bude tak trošku i rukama a tím jakým stylem hraješ, že jsi pořád v oslabení a nemáš puk :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit