Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem si tohle NHL koupil a hrůza, hraju na profesional a skoro se to nedá hrát, k puku se člověk skoro nedostane když je protihráč ve vašem pásmu, hráči dost často přilepení k mantinelu a hned bez puku, a vlastní brankář totální žebrák, není problém dostat 5 gólů za zápas, dostávají stejné góly a hlavně hodně laciných, takže se můžete snažit jak chcete ale zápas vám podělá váš neschopný brankář.Dále mě dost sere rozhodčí,v oslabení hraju často za to přesilovku si nezahraji vůbec, co na to říct...Hru jsem dostal k narozeninám a lituju že jsem si nevybral něco jiného
  • stiahni si demo oboch a porovnaj..osobne mam 13tku a velky rozdiel nevidim..ak chceš usetrit prachy tak kup 13tku
  • Odulin
    No neboj ja taky zatim nejsem zadna extra trida, ale bavi me to hrat. Jdu te pridat a snad se tam brzo potkame. ;)
  • Běž do 14 je fakt,že 13 seženeš za 500,ale ta hratelnost je fakt lepší,nebo zkus stáhnout demo 13 jestli to ještě jde.
  • Nhl 14 můžu jen doporučit o proti 13 je to svižná,rychlá hra s parádním ovladáním o proti 13.
    Nejčasteji hrávám onlinne zápasy k vůli tomu jsem si kupovla x box 360,protože na pc žádná parádní sportovní hra není.Pravý duvod ke koupě x boxu bylo GTA 5,ale na hokej,fotbal,tennisjsem se těšil hpdně.
  • zdeeneek
    Posledni nhl mam doma rocnik 2010. Uvazoval jsem, ze tohle novy koupim, ale podle recenze to vypada, ze bude lepsi koupit lonsky rocnik 2013, protoze tech zmen tam moc neni (bitky me v nhl hrach navic vzdycky spis otravuji a v options jsem jejich cetnost daval na minimum). Rozdil v cene je ale docela vysoky 2014 (1499,- kc), 2013 (699,- kc).
  • Maarta
    zahrál bych, ale zatím s ovládáním bojuju a trošku se peru s obranou :-D Ale pokud by sis chtěl zastřílet, tak klidně můžeme dát match :-D Můj nick je Maarta
  • Maarta
    Tak já v plné verzi dostal pouze jeden takový gól, který mi přeloboval gólmana. Ten ale brankář nevyrazil, ale byl tečovaný před ním. A mám odehráno přibližně 10 online zápasů, s tím, že to vůbec neumím , takže gólů jsem už dostal hodně :-D A každý byl defakto jiný, takže zatím jsem s tímto spokojený :-)
  • Zatím soudím jen a pouze podle dema na PS3, ale nevypadá to špatně. Zarazilo mě snad jen to, že skoro v každém zápase (cca deset) jsem dostal gól tak, že brankář vyrazil střelu nad sebe a puk poté až příliš uměle obloučkem spadl do branky, nebo se tam skutálel po gólmanových zádech. Nicméně znovu zdůrazňuji - hrál jsem jen demo.

    Potěšily mě naopak bitky, které sice k hraní hokeje nepotřebuju, ale jejich změna je (alespoň pro mě) příjemně zábavná, takže je asi poprvé nebudu vypínat. Navíc jim předchází i klasická strkanice a AI hráče alespoň trestá za tradiční "kratochvíle" v přerušení.

    Trochu mě mrzí minimum animací při přerušení a tradičně plytký komentář. Obojí ale v pohodě přežiju a vadí mi to rozhodně méně než například dvě zoufalé a stále se opakující animace před střídáním ve FIFA. Ale třeba mě plné verze obou her překvapí :)
  • Odulin
    Já jsem s novou NHL spokojený. Hraju na Superstar a Hardcore Simulator. Sice mám za sebou teprve cca 20 zápasů a většinu z nich online, ale z tohohle dílu mám velmi dobrý pocit. Jasně je to "skoro" to samé jako 13., ale posun tam podle mě vidět je. Osobně se mi líbí třeba posílení obrany, kde útok už má co dělat, aby se prosadil. Proste za sebe doporucuji. :)

    PS. Pro pripadne versus zajemce X360 nick je: Odulin83
  • Ono nevim jake zmeny kdo ocekava. Ale ja jsem hned prvni den poznal znacne zmeny ve fyzice hracu a celkove na hratelnosti zase posun kupredu. Je to zase o neco hokejovejsi. Koupil jsem od NHL 08 vsechny dily a v kazdem je videt progress. Za sebe tedy muzu pouze doporucit.
  • cumpi3
    jasně, ale ať ten "příjemný update" nevydávají jako regulérní plnou hru za cca 1200 *3*
  • Já teda mám NHL 11 a přešel jsem teď na NHL 14. A posun to je znatelný.
  • Konzoli vlastnim relativne kratce a zatim zadne nhl nemam,ale urcite jdu do nhl 13,po ziskani mnoha informaci a precteni recenzi nema nhl 14 nic extra noveho a kdyz si koupis nhl 13 tak jese usetris 1000 Kc na jinou hru.
  • Měl sem NHL 12. Chtěl sem si letos koupit novější hokej - udělá mi NHL 13 dobrou službu? Nebo bych měl přemejšlet o NHL 14? (De mi předevšim o hratelnost, nějaký nepřesnosti v soupiskách mě netrápí)
  • Mart9
    Hlavně aktuální sestavy, což mi u 10 let staré hry nejvíce chybělo, ale upravili tam toho hodně http://z15.invisionfree.com/NHL04Rebuilt/index.php?showtopic=1
  • Co ten mod obnáší? Stejné ovládání gamepadem jako ve 13? Kéž by.
  • Mart9
    Doporučuji NHL 2004 s modem Rebuilt2013, nedávno jsem měl nutkání si hokej zahrát, a i když mám vyzkoušené všechny ročníky od 2000, tak tohle byl nejlepší hokej na PC. (pokud tedy nechceš hrát online, to nevím, jak to tam je)
  • V důsledku to tak velký rozdíl není, oproti NHL 09. Důležité je, hrát to s živými soupeři. Jinak je to nuda.
  • Pánové, bez urážky, ale co chcete na tom hokeji pořád evulovat a vymýšlet?
    Trávu místo ledu? Americký hokej s šišatým pukem? Capture the flag?

    Je to příjemný update a člověk nemá pocit, že hraje pořád totéž. "RPG prvky" jsou solidní.
    Co mě drásá je však hra online a nevyrovnanost her vůbec. Přijdu za kamarádem, dáme na PS3, a máme výsledky jako 11:2, 7:1 atd. Padne tam vše. Single pro PC nepadne skoro nic, a na Online hře nejsem schopen zakončit nahoru (je tam jakési zpomalení těch útočících hráčů), všechny přihrávky mimo a max. 1 gól a výsledky 1:0, 1:1. Přitom je hra pořád na professional.
    Neví někdo, v čem to je? Zejména s tím onlinem mám problémy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit