Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Autor recenze zapomněl na velmi důležitou věc, a sice že hra je o dost pomalejší než NHL 16. Tím pádem působí více reálně a méně arkádově. Taky přibyly nové animace bruslení, vousy hráčů vypadájí lépe, textury jsou taky o něco ostřejší a taktéž je vylepšen depth of field.
    • A ještě jsem zapomněl na kvalitní soundtrack, takže už nemusíte poslouchat tu generickou hudbu jako v NHL 16.
      • Já myslím že by se mělo jednat o hratelnosti a ne hudbě , to si kup cd s hudbou. jinak to není hokej ale totální zmatek před brankou kde se to jen stále mele. Hrozný hokej !
  • Jack1947
    To samé co minulý rok předminulý a před přeeminulý jen s tím rozdílem že většina novinek mohla být zakomponována v minulé hře Ameno *12*
  • NHL 17 je podstatě stará hra z upadetem prodávána za full cenu jako každý nový díl a tak ryžují prachy .
  • série NHL očividně trpí faktem, že prakticky nemá konkurenci. FIFA by vypadala stejně odfláknutě, pokud by neměla za patami PES, který by jim okamžitě zavařil a výrazně snížil prodeje, pokud by se na ročník nebo dva FIFA vyprdla. Tím, že nemaj konkurenci a nikdo jim zákazníky neukradne, tak se nepřetrhnou, což je škoda.
  • Mám len jednu otázku. Dá sa tam nastaviť vlastné ovládanie alebo tam je znova len na výber z dvoch či troch (zlých) možností?
  • Psychotic
    "(...)po dvou vydřených gólech v oslabení skončil(...)"
    Ježíš... chci zas po letech koupit NHL... ale doufám, že zas není AI tak podělaná, že je snazší dát gól při oslabení než při přesilovce, jako tomu bylo u některých starších dílů...
    • Mart9
      Už zase... Pokud to hraješ jako hokej a ne jako rychlobruslení, tak není. Já si kombinace v přesilovkách užívám.
  • Tak já už odehrál první zápasy, ve Světovém poháru, v repre i v ELH - http://www.kritiky.cz/zaznamy-her/2016/nhl-17/ a vážně je to lepší, než NHL 16
  • Jde v modu be a pro(kariéra hrácě) reprezentovat? Jako ve fifě?
  • Kdo že to dal za Maple Leafs gól na screenshotu 8?
  • RedEagle
    Aby čo sa tyka hokeja nebola redakcia games cz nespravodliva voči PC hračom mala by tu dat teraz recenziu na NHL 04 - Rebult 2015.
    • Mart9
      Takže ti to napíšu i sem: V porovnání s konzolovým NHL je to nic. A to jsem to sám hrál.
      • Zmodovaná 2004 je sice graficky slabší, ale hratelnost je realističtější, těžší a mnohem blíž k reálnému hokeji, takže mě moc nepřekvapuje, že některým consolekids moc nevoní *4*
        • Graficky je slabší, souhlasím, ale hratelnost a realističnost také za moc nestojí. Hlavně je to strašně frustrující hra - zejména závěry zápasů, kdy není problém ztratit (respektive je to téměř pravidlem) pracně vybudované vedení 2:0 během poslední minuty a prohrát ještě před prodloužením - AI to tam padá z každého plácnutí. Nejsem "consolekid" a hokej na PC jsem hrál od NHL '94 (před tím i Face-Off:)), ale zmodovanou 2004 nedoporučuju. To už raději právě NHL '94 v DOSBoxu za slaboučkou Ottawu:) Pro mě je to hokejovější a mnohem zábavnější.
        • Mart9
          Typický příklad člověka, který nemá možnost si užívat NHL na konzoli, tak si musí stále dokazovat, že NHL 2004 je vlastně lepší hra.
        • *15* *15* *15*

          najdi si holku nebo kluka. Už ti to PC leze na mozek *3*
          • Holku už mám, takže tvoje nenápadné pozvání rande bohužel musim odmítnout, sorry, ale nevzdávej to!

            co se týká NHL, bohužel pravda je taková, že zmodované PC NHL 2004 > NHL 17 co se týká hratelnosti, to je zkrátka fakt, můžeš prskat a vztekat se, ale nic na tom nezměníš tak to prostě je, pravda pravdoucí
            • Kdopak ti pořád půjčuje konzole?
            • samozřejmě jak jinak ty herní veteráne se slovníkem youtube kidda. Úplně tě věřím *15*
            • Nic takového jsem nepsal, kromě toho že jsi hloupý jsi i lhář. Z tebe musí mít maminka radost. Na konzolích jsem hrál, když ty jsi ještě nejspíš někde tahal kačera, Sega Megadrive byla moje první, pak PS1, PS2, PS3, PS4 jsem měl teď na pár měsíců půjčenou, dřiv jsem měl na půl roku půjčený Xbox 360, když jsem pobýval v zahraničí měli jsme na bytě Nintendo Wii, tak mi tedy vysvětli, proč bych tu nadával majitelům konzolí do nul, když jsem většinu života nějakou vlastnil, to by byla trochu ironie ne. To ovšem neznamená, že nevidim ten úpadek, který konzolové hraní v poslední době postihnul, naopak to dokážu posoudit objektivním pohledem.
            • i tvůj infantilní slovník jasně napovídá, že ti je sotva 15 a konzoli jsi nikdy nevlastnil, takže nemůžeš absolutně soudit, co je lepší hra. Děláš tu ze sebe jenom....
            • vulgarity jsou zbytečné. Četl jsem tvé zdejší příspěvky, než ti je smázli. Všem co koupili konzoli, jsi nadával v podstatě do IQ nul apod.
            • O tom, co já vlastním či nevlastním, ty nemáš ani páru, takže drž hubu. EA nikdy nechtěli dělat simulaci hokeje, ale zjednodušenou verzi pro děti (tedy na konzole) a jen spojenou mocnou silou PC mod komunity z toho vznikla lepší hra, samozřejmě hratelnost je vždy důležitější než grafika, ale to consoletardi nikdy nepochopí, hlavně že se to leskne jak psí kulky
            • vidím, že máš patent na rozum, je docela sranda, žvydáváš za fakta tvoje nesmyslné teze, aniž bys sám vlastnil konzoli, kde bys mohl NHL 17. Takzvaně jsi jen zakomplexovaná pc troska...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit