Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau,

    kdo bude dělat recenzi na Pesa 17 a kdo na Fifu 17 ? Měl bych pár tipů, na co se zaměřit...
    • ravux
      Klicovy je zamerit se na branku. Jinak nedas gol, to da rozum.
  • Jack1947
    To samé co minulý rok předminulý a před přeeminulý jen s tím rozdílem že většina novinek mohla být zakomponována v minulé hře Ameno *12*
  • Mám len jednu otázku. Dá sa tam nastaviť vlastné ovládanie alebo tam je znova len na výber z dvoch či troch (zlých) možností?
  • Vie mi niekto poradit ako obranovat v nhl 17 na XO ? Myslim konkretne body-check..na ovladani nhl 94 je to jednoduche - staci stlacit y ale na skill stick to je ako ? Dakujem za pomoc .
    • Pravym analogem
  • Hraju Nhl od roku Nhl 94 ,,,a muzu dnes rict ze nhl 17 je to nejhorsi co jsem kdy hral...vubec to nema s realitou hokeje nic spolecneho.....
    • Hele to co jsi rekl a napsal je totalni picovina naopak NHL 17 je nejlepsi dil v cele serii! *16*
      • Chtěl jsem se zeptat jestli když dohrajete sezónu v NHL 17 na PS4 jestli následuje další nebo se musí založit nová jak na PS3 v NHL legacy edition děkuji předem za odpověď
  • No ,ale aby se se ta EA fakt vzbudila !!!!!!!od NHL09 není nic k sehnání na pc !!!!!! a ps3,4 si rozhodně kupovat nehodlám
  • almachtung

    Dobrá hra!

  • EA Sports je ještě to dobro co zbylo z EA... vlastním UFC 2 a nemohu si hru vynachválit.
  • Hraju hokej nazivo zkuste to nekdy taky
    • ravux
      Ty hrajes NHL nazivo? Kdybys nekecal.
    • RedEagle
      :))
      • Mart9
        V porovnání s konzolovým NHL je to nic. A to jsem to sám hrál.
    • Taky jsme jako děti chodily bruslit s rodiči na zamrzlý rybník a občas i hrát hokej *4*
  • Koupil jsem si před dvěma roky PS 4 a celý natěšený NHL 16 . Co říci - za 800 kč z Aukra dobrá hra ale s mouchami , třeba z určitého místa útočník vystřelí bum brankář jen mávne lapačkou a je stejně gol , dát nebo spíš trefit hráče při bodyčku jen zázrakem. Hrát Mistr.světa nelze , jen play of a to ještě s vlajkama na prsou,nejsou schopni po X letech vytvořit skutečné národní dresy !! Natěšený zakoupil jsem NHL 17 se svět. pohárem , dresy jak mají být ale pohár odflinknutý a KANADA ve všech ukazatelích 100%, jinak ostatní národ. mužstva zase vlajky na dresech.O hratelnosti , no hrůza brankáři se plazí po betonech pouští směšné goly ze skrumáží , hráči se shlukují třeba i tři jedou za útočníkem za branku a nechají soupeřovi útočníky samotné před brankou no hrůza jen samý zmatek a zmatek ! Sinergie také sranda k čemu jsou ? A souhra hráčů ? Žádná není ! Zlatá NHL 16 !!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit