Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toť otázka . http://www.quickmeme.com/img/03/037a459d02e939129a068fd608aa725d3f94e9a1b9dc4437fc9cf8d0e8a5d22b.jpg
  • OndraJarda
    Konečně! Říkal jsem si, proč se ve zdejších diskuzích na Nidhogg snáší tolik hejtu, a už konečně chápu. Je až do morku kostí intelektuální! :)
    • Keyz
      Tak, že to asi nikdo nepochopil a ten kdo to pochopi to nedokázal těm co to nepochopili vysvětlit.

      Klasický začarovaný kruh. Něco jako tohle je umění a když mu řekneš proč tak to neumí vysvětlit. Oborník jako prase. Ale hlavně, že to asi chápe on.
  • bod za "byl jsem mladistvým intelektuálem :)
    • aha ona celá recka je prudko filozofyčna. teda obdivujem Tvoju všestrannosť lukáši, pointu som pochopil a vyzerá to ako fajn hra.
  • Kozy
    Myslim si svý, už jsem kvůli téhle výjimečný hře jednoho banána dostal.

    Jinak se taky přimlouvám za recenzi k Hledání min.
    • Kez by si to kazdej uvedomelej troll jako ty jen myslel a nepsal hnuj ke hre, ke ktery nema co rict ani ji nikdy nebude hrat.
    • banán si určite nedostal kvôli hre, ale preto že si bol vulgárny alebo si spamoval
      • Kozy
        Děkuji za objasnění, sám bych na to nepřišel.
  • N7N7
    Po dlouhé době videorecenze a zrovna na tohle? Ach jo, co se nám to snažíte vnutit? *11*

    Navíc mě video ani trochu nepřesvědčilo, abych dal hře šanci, ba spíš naopak. V pohybu je to snad ještě hnusnější než na obrázcích a nápln hry nulová - běháte s panáčkem, šermujete mečíkem, oči bolí a howno z toho.
    • po dlouhe dobe? co tohle http://games.tiscali.cz/video/the-banner-saga-videorecenze-65177
      • N7N7
        OK, tuhle jsem přehlídnul. Ale i tak...
    • A co sakra porad chcete recenzovat, kdyz nic slusnyho ani nevychazi krome indie ? Myslite, ze se ty AAA hry lihnou kazdej tejden jak nekde v drubezarne ?
  • archie777
    *1* *1* *1* výborný ! takhle sem se u recenze dlouho nezasmál, už se těším na reakce místních intošů *14*
  • Presne! Ted jsi to absolutne vystihnul :D
  • ringmancz
    fajnová vikinská výslovnost
  • *4* krása! dúfam, že sa ynteligenty zo včerajšej diskusie chytia na návnadu a bude tu zase výstava idiocie.
  • michelangelocz
    B E Z V A videorecenze – fundovana, s edukativnim potencialem a lingvisticky vycizelovana. Jen si vazne netroufam odhadnout, co na to mistni publikum :)
    • "Hurr durr, stojí to za ho*no, nehrál jsem to, ale hra je pi*ovina, recenzent stojí za ho*no, stránka taky". Odhadl bych to nějak takhle *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit