Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Sportovni hry typu nhl, nba, fifa. Rpg - Oblivion, Skyrim. Atd ...
  • 3d hry, jednim analogem se rozhlizis, druhym pohybujes.
  • Já sem asi jedinej cáklej ale když se zamyslim tak si nevzpomenu že bych někdy druhej analog využil , sice mám gamepad na kompu , se dvěma analogama , přes emulátor sem pařil god of war 1 a 2 ( uvádím jako příklad ideální hry pro gamepad , mimochodem totální mazec gamesky ) , u závodních her a bojovek ho používám zásadně ( a RE 2 , RE 3 kvůli lepčímu ovládání . RE4 a 5 - s myší to bylo moc jednoduchý ) už dobře 10 let a opravdu nikdy sem na druhou páčku ani nesáh . k čemu tu druhou páčku používáte ? nebo spíš na jaký hry a proč ?? Jinak mě se to XLko docela líbí ...
  • O 3DS uz nejakou dobu uvazuji, cekal jsem na XL a doufal, ze tam pridaji ten druhy analog. Nedali, timto nad nintendem lamu hul, nejsem jejich cilovka.
  • Prodej bez adaptéru? Co v tom Nintendu berou za drogy?
  • Asi tak. Jsem zvědav, jak po tomhle Nintendo dopadne, zvlášť když má před sebou další fail s názvem Wii U...
  • Damy a panove a timto konci slavna era gameboy handheldu, ktery krasne inovovalo DS a nyni jej zcela pohrbilo 3D a neschopnost Nintenda vylepsit to, o cem vi, ze je spatne, ale stejne s tim nic neudela. Vydat novou verzi 3DS a nedat k ni druhy analog, je mega fail. Uz vidim ten sileny nastavec s druhym analogem, ktery se bude k tomuto cvaliku prodavat. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit