Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zaty
    Nemá důvod. Ve 3. pádě se místo mně může opravdu použít mi.
  • tak potom nechápu proč to delali na nejakej switch a ne rovnou na tablet
  • o nejaky FB mi vubec nejde, ikdyz mladi ho bezne pouzivaji a daji se tam pres hry napr. rovnou nahazxovat vase skvele vykony, povedene kousky ve hre atp. Neboli to funguje i jako reklama na dany produkt a hru.
    Jak pise nekdo dalsi, evidentne jste nepochopil.
  • tomu bych rozumnel, pokud by Nintendo take vyrabelo chytre telefony, tablety a dalsi zarizeni, ktera nabizi stejne funkce jako by mohla nabizet jejich nova konzole.
  • tablety v cenove skupine Switche maji bezne HDMI, takze muzete hrat na televizi.
  • Veskoslav
    Ano. Třeba takové přidání kamaráda je řešeno přes speciální klíč, který Vám ale musí sdělit. Nelze vyhledávat skrze email nebo jméno.
  • blablabla skleněná koule

    try hard
  • Nepochopil jste.
  • školu si zopakuj ty ty chytráku....
  • Peppa
    Tak to by sis měl zopakovat základní školu, správně je buď mi, nebo mně. Když už neumím, tak aspoň mlčím, ať si toho nikdo nevšimne...
  • co to je "mi běží"? chápal bych když tak "mě běží".
  • Nepředbíhejme...
  • lepší by bylo kdyby zeldu rovnou udelali na tablety a kdyby tablety meli možnost hrát i na televizi
  • A co teprf "zatím jen" teasovaný SMT!!!
  • A nejen zpětně kompaktibilní, ale dokonce i zpětně kompatibilní :)
  • to delaji schvalne a moc dobre vedi, ze by stacilo jedno zarizeni, ale proc dat na trh jeden vyrobek, kdyz muzou dat 4 a lidi to vsechno koupi a jeste se budou rozplyvat nad tim jake super zarizeni to maji ... to je stejne jako kdyby ve falloutu misto pipboye, ktery umi vsechno, jsi pouzival neco na zobrazeni mapy, jiny pristroj na prehravani videologu a zprav, treti pristroj na radio atd...
  • Zavislost na online socialnich sluzbach je velky problem. Lide pak chteji facebook i v mikrovlnce.
  • Stejne nerozumim tomu, ze kdyz to vypada jako tablet, ze tam nejsou zakladni funkce tabletu, jako web, posta atp. Byt vsichni jako nintendo, tak clovek musi sebou nosit deset ruznych zarizeni. Skoro, jako by si clovek musel kupovat jeden telefon na volani, druhy na SMS, treti s wifi atp.
  • Link je v posledním díle dost velkej metrouš.A ty kukadla hmmmm.
  • co je na tom zlváštního?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit