Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ona se ta nova konzole promita i do hodnoceni zeldy. Kdyby vysla je na wiiu zdaleka takovej humbuk nebude.
  • Az na to, ze prave tyhle veci byly ve Witcherovi udelany tak kvalitne, ze jim absolutne nelze prilepit oznaceni "zdrzovaci balast pred posunem v pribehu". Byla to konecne hra, kde si to takhle oznacit nemohl at si delal co si delal. Naprosta radost.
  • souhlas!! Taky je možnost na prvním Wii hrát hry z gamecube :-) byli zpětně kompaktibilní.
  • Skoda, tyto dojmy mi brani v tom si konzoli ihned poridit. Nedopilovany HW, oklesteny software, sverepa ignorance achievementu (urcite jen proto, ze Nintendo nechce byt az treti v rade), predrazene periferie i hry. Nejlepsi konzoli od Nintenda podle me zustava Gamecube. Fantasticka konzole - designove zajimava, ticha, vykonna, fantasticke hry (Metroid Prime1+2!!!). Od te doby se Nintendo snazi jit vlastni cestou a prinejmensim mne to moc nevyhovuje...
  • milos.bohonek
    Na toto přišla řeč už v recenzi Zeldy: http://games.tiscali.cz/recenze/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-recenze-294521
  • nintendacka97
    Zvláštní, mi beží v 900p a 30fps
  • 0011
    A chytneš se za nos až jich posbírá mnohem víc než Zaklínač 3? Protože přesně to se stane, za necelý rok to uvidíš sám. Ty herní weby, co dali goty witcherovi jsou ze Zeldy nadšení a dokonce i ty, co ho jenom nominovali. A určitě vyhraje v kategorii art direction v the game awards 2017, který zaklínač nezískal
  • Tak nejak neni zmineno ze switch se svoji slavnou zeldou bezi na televizi (1080p) pod 25fps :-D
  • Že by to bylo tím že ten hlavní panák vypadá jak ženská?
  • Chápu to správně, že někteří diskutéři si opravdu myslí, že Zelda je mužského rodu? Legenda o "Zeldovi"?
  • Vedlejší úkoly byli kolikrát lepší jak ty příběhový, takže pro spoustu lidí velký plus *4*
  • flash789
    No jo porad, az vyjdou novy xenoblade tak si to koupim...proste budu mit doma za chvili padesat konzoli protoze je tak strasne popularni byt exluzivni..ach jo
  • telefony jsou dražší protože se z nich dá i telefonovat
  • Prvotní myšlenku Nitendo Switch určitě vítám. Z pohledu HW se opravdu jedná o zajímavý počin. Ale s pohledu SW vybavení je to už trošičku horší a to včetně nastavených cen.
    Cenu samotné konzole bych ještě nějak překousl, ale finanční požadavky her jsou opravdu diskutabilní. Navíc ideální by bylo mít přimo k dispozici emulátor, např. Super Nintenda včetně balíku her, který se dával do Nintendo Classic Mini, ale bohužel mám opět smůlu. Pro mne osobně je to opravdu drahá hračka, která mi nemá zatím moc co nabídnout....
  • hahaha, sice sem zeldu sledoval jen na twitchi, ale na zaklinace, nebo novy horizon se nehrabe. neni to spatna hra, ale budme trosku rozumni.
  • Prosím? Samozřejmě lepší hra ve svém žánru. Nikde sem nepsal celkově, tak co mi tady cpeš? Nejsem ty abych srovnával odlišný žánry. Tos tady začal dělat ty se Zaklínačem 3 vs. Zeldou. Důkazem budiž diskuze... *7*
  • ne, nejlepší hra za celý rok a to nejen na konzole, protože čím více goty tím lepší hra, přece s tímhle jsi přišel ty a já jen souhlasil.
  • Ano, chápeš to správně. Ve svém žánru typickém pro konzole jsou to nejlepší hry.
  • přesně tak, souhlasím, proto nejlepší hry za poslední roky jsou konzolovky, jelikož mají nejvíce GOTY. Last of US, Ucharted 2, Uncharted 4, RDR atd..
  • Určitě. Jako nej akční hra to vyhrálo i tady na čtenářský anketě a to je na PC webu co říct. *5* Goty mají váhu, určitě víc jak meta score, který ani není aritm. průměr z recenzí ale nějaká záhadná formule, kterou nikdo nezná. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit