Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak ja som to presiel uz davno.. je to skvela hra ale po tyzdni omrzi... inak a tvorit vlastne mapy ide.. treba to ale zapnut cez konzolu
  • BoB.2
    Něco jako řídit zkouřenej. *1*
    • vlastik.plaminek
      No nevim, ale mě to spíš příjde jak po 3 papírech
      • asi tak :)
    • Tak to buď nejezdíš zkouřenej... a nebo jesti jo tak už to, prosím tě, nedělej... *5*
  • Veskoslav
    Jo hraji už minimálně týden, vůbec není špatné, ale některé levely, málem jsem prohodil klávesnicí oknem:-D
  • Paul_cz
    Tohle je fakt pecka, nechápu že to vydali zadarmo..už se těším na soundtrack.
    • studentskej projekt, profituj z toho :)
  • Asharak
    Super! Prostě upravená trackmánie, s prvkami audiosurfu, doladěná komby *5* *14*
    • No s tím Audiosurfem bych to moc nesrovnával , tohle má jen kvalitní zvukový doprovod , o nějakém podmíněném generování tratě řeč být nemůže ...
      • Tu je to naopak, podle toho jak jedes se generuje hudba (alespon to psali). Proto taky trava vydani soundtracku tak dlouho (protoze tam vlastne nejsou zadne pisnicky a generuje se to).
        • 13_11
          Pozor: psal jsem „dynamic music“, nikoli „procedurálně generovaná hudba“.
        • :) Hmmm no mne to tedy jako generované nepřipadá ani trochu . To že se snad změní tempo hudby podle tempa jízdy a při změně prostředí se částečně obmění motiv spíš odpovídá slušnému zvukaři a slušným scriptům .
          Já recenzi četl ( audio má svého autora) , ale taky jsem hru v předchozích verzích hrál , takže hudebnímu kouzlení fakt nevěřím .
      • Asharak
        Jo, potom co jsem to napsal mě to taky už tak moc nepřipadalo... ale řekl jsem si že ty efekty, pustit si k tomu správnou hudbu a je to skoro podobné :)
    • blahorodie
      Pamatate si na NFS 5 Porsche , taketo auticka by potesilo moje stare gamerske srdce *9*
      • Mechwarrior_bw
        mne by urobilo radosť pokračovanie SW e1 racera ktorý som si pri tomto videu vybavil :) niečo extrémne rýchle čo by trestalo každú chybu.
        • Presne! Taky me to napadlo! SW: Racer byl vyborny a furt doufam, ze nekdy bude aspon blby remake. Arkadovych dobrych zavodnich her je malo. Ale na druhou stranu i to uz zminene NFS Porsche bylo paradni, i kdyz to bylo mysleno realisticky. Proste kdyz je dobra hudba a atmoska celkove, udela to vybornou hru.
          • Mechwarrior_bw
            na ps2 vyšlo nejaké pokračovanie ale čo som videl videá tak sa to moc nezmenilo a zdalo sa mi to nejaké pomalšie. Závodných automobilových hier je plno ale skoro žiadna hra kde by sa závodilo v rýchlostiach presahujúcich 900-1000 mph. Mňa osobne hrozne prekvapuje, že pri takej popularite SW nikdo už 10 rokov neurobil hru na tému podracers ... a ideálne takto : http://goo.gl/a2HmK :) s možnosťami dnešného pc hardwaru by mohlo hra vyzerať veľmi podobne.
      • Asharak
        No já určitě ne, hrál jsem jen NFSU1,2 MW, Carbon :-[
  • Zdravím. Pokud chcete vidět jak vypdá Nitronic Rush v akci: http://www.youtube.com/watch?v=9q0j_8Fc0pE
    • tak sem cekal tu akci a vona nejak zadna nikde :)
    • preco mam pocit, ze to je len dalsi chory, ak nie retardovany clovek?? nieco na sposob mastermind8881
  • Koukám , že z bleskovky cca před měsícem to dotáhla tahle casual až na článek ;)
    A Už fungují servery ? .....
    • :) Koukám ghosti už jedou a leaderboard funguje ....
  • matty-the-gamer
    Paráda! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit