Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud je hra špatná tak proč jí nominovali 50 s toho cc 15 dostaly ocenení např. originalní hra, dobré technické zpracování nebo dobrý soundtrack adt.... no ted řekni kdo je troll a svezl se na vlně hejtu, ani si tu hru nehrál jenom si slyšel že to někdo hejtuje musel si se přidat jak male dite :D :D :D *2* *1* *1* *1* *1* *1*

    Edit Kdyby chtěli udělat podvod tak proč tu hru vytvářeli mohli jenom říct že jím nezbyli finance a utéct penězi :D . Jak to udělalo dost vývojařu na kickstartu .. :D *1* *1* *1* *1*
  • Takže Britská rada pro reklamu jsou lhaři njn.... *1* *1* *1* kam to svět dospěl :D btw koukni se na star citizen kolik ma FUNDS RAISED :-* a uvidíš kolik mají ... :D Umíš nazvat clověka lhářem ani to neumíš odůvodnit hmm jsi jenom pěkný troll ...

    Edit Star citizen nikdo tady nemluví o tom že nedodržely své sliby star citizen ale že videli stoho 2 star citizen ze všemi možnostmi .....

    Edit: Takže tady taky lhali že https://gamerant.com/no-mans-sky-no-multiplayer/
    BTW pokud si sháníš informace od lidí který ty očekávaní přeháněli to není můj problém :D
    od toho jsou officialní zdoje :D
  • Na steamu mas demicko na vsechno ..
  • i586
    Oh... lhář obhajuje lháře. Ten člověk klamal a je to jasně prokázaný, tak ze sebe přestaň dělat hlupáka. Argument se Star Citizenem samozřejmě nefunguje, protože ta hra ještě nevyšla. Až to vyjde, tak vyprávěj o tom, co slibovali a co nedodrželi.
  • i586
    Pro nás jo, ale ne pro ně. ;)
  • "mohly se lidské práce soustředit na vlastní update a obecné vylepšování ne zrovna dobré pověsti hry"
    Mohl bych vědět, kolik je autorovi tohoto článku? 15 let? Uvědomuješ si, že nikdo neumí všechno? Že existuje něco jako dělba práce? To je jako říct, že zubař bez práce má jít dělat neurochirurga. Je to přece taky "lidská práce" a je to doktor ne?
  • Podvod století a tady tomu ještě tleskali
  • jamar28
    Novak: Dobrý článek. Ten Murray je pěkný slizoun, jen co je pravda. S tak vyhýbavými a nejasnými odpověďmi by mohl z fleku jít do politiky.

    Otázka: No a když se domluvíme, sdělíme si souřadnice, bude tedy možné se potkat?

    Murray: No víte, ehm, to máte jako tak no - třeba přistanete na nějaké planetě, která je velká jako Země, a pak řeknete hele, já jsem tady na nějaké hoře, kde jsi ty? No, víte, hráči pak opravdu poznají, co to je být daleko od sebe.

    Prostě není schopen normálně a jasně odpovědět. Proč asi? Já ani vlastně pořád nevím, jestli se tam tedy jde setkat, nebo nejde. Jak to je?

    Btw jak si máme jako vysvětlit tuhle větu? "We want people to be able to get a sense of playing with other people and to see other people and feel like this is a real, live universe."
  • To jiste, slibovat hracum ze se v tom vesmiru muzou i potkat ... pricemz se potkat rozhodne nemuzou, to si proste jen pan tvurce nevsim, ze se nic takovyho neimplementovalo. Atd atd ... za to co vsechno slibovali jeste v okamzik vydani ze v ty hre JE by meli vsichni do jednoho sedet v base.
  • Zde je link na clanek z doby pred vydanim hru, kde primo autor rika jak to bude s multiplayerem. Kde tam mas neco o coopu? Dokonce tam primo rikal, ze je to single player hra.

    https://gamerant.com/no-mans-sky-no-multiplayer/
  • Nikdo nikdy netvrdil ze to bude multak nebo coop... tvrdili ze budes moct videt jineho hrace ale ze sance je strasne mala takze se to asi nestane. Navic s tim multiplayerem je to uplne to nejmensi a nejzbytecnejsi a vubec nevim proc se toho lidi porad tak drzej kdyz tam byly mnohem horsi lzi

    Jinak je moc vtipny napsat ze az na par vyjimek tam bylo presne co slibovali :D
    Az na par vyjimek jsem taky nikdy nikoho nezabil :D
  • @Novak: Ale klamali! A klamali dosť brutálne! Tvrdili, že to bude minimálne CO-OP ak nie Mulťák. Ešte v deň vydania klamali, keď sa dvaja hráči nevideli, že nevidia sa preto, lebo server má nejaké problémy. Takže asi tak.
  • Spise vzorovej priklad, jak mnoho zakazniku neumi cist. Az na par vyjimek tam bylo presne to co slibovali a nebylo to co neslibovali. Uz dost predem rikali, ze tam nebude ledacos co lidi ocekavaji ze by tam melo byt. Sam jsem to hral cca. tyden v kuse, po celou dobu to byla zhruba takova zabava jako jsem od toho ocekaval. Pak se opravdu dostavila znacna nuda a dnes bych to asi ani s pridanyma funkcema znovu nehral. Ovsem ten tyden zabavy byl opravdu spickovy a zdaleka ne kazda dnesni hra takto dlouho zabavu poskytne.
  • Pritom by tohle vsechno vyresilo jedno demíčko...
  • CDRP ještě si pamatuji jak žalovali piraty zato že si stáhli nelegálně Zaklinač 2 problem je byl že ten dopis došel i lidem kteří měli originalky hmm kup si hru a jestě zaplatíš 200tísícovou pokutu CDPR je šlušná firma :D :D A pak se ještě lidem omlouvali že to tak nemysleli :D
  • Na steamu byla pravda od jak živa nikdy tam nebyl multiplayer napsaný, pokud si to někdo koupi kvuli multaku, který tam není ehm s prominutím to musí byt tupec :D *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15*

    Jinak vše splnil co řekl že to bude velkej vesmír a že to bude hlavně o pruzkumu ne o stavbe ?? není to minecraft *1* *1* *1* *1* *1* *1* njn nechapu že lidi s toho viděli star citizen :D *1* *1* *1* *1*

    Je to malý team už chci vidět jak 4 lidi vytvoří Star citizen :D :D *1* *1* *1* *1*

    Edit
    Taky tam je rozdíl rozpočtem Star citizen ma 153,890,974$ :D A No man sky mělo maximálně 700 000$ ubohých s toho by šlo udělat 1:1 Star citizen že :-d *1* *1* *1*
  • Hype bych nepotreboval, ale let's play by mohl byt - tak aby bylo videt kam se pohnuli. Ostatne zajimal by me i let's play Elite.
  • predpokladam ze bude nejaky ten lets play a hype kedze to tu profesionalni herni kritici obhajovali aj niekolko dni po vydani toho failu
  • Fanboy... Já za to neplatil. A navíc když mně to dokáže bavit, proč se o tom nevyjádřit pozitivně.. :D
  • flash789
    Myslis ty z CDPR ?

    PS: sorry ja musel, rikal si o to:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit