Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • i586
    Je to holt chyba těch, kteří přehnaně očekávali, že tvůrce hry říká pravdu.
  • Myslim, ze to dopadlo tak hrozne preto, lebo Sean Murray a jeho team su viac umelci ako tvorcovia hier. Oni sa nadchli myslienkou, ze miliony hracov budu objavovat planety, rastiliny, zvierata a budu im davat mena a to cele sa bude uploadovat do nejakej databazy na nete. Dalsia namotavka mala byt akasi sutaz o to, kto na svete dorazi prvy do stredu vesmiru a odhali velke tajomstvo. Genialny napad? Iste...
    Prevedenie? Genericke planety - jedna ako druha v inej farbe, nudny gameplay, nekonecny grind - umele natahovanie herneho casu, neoptimalizovana grafika, katastrofalne UI, traja mimozemstania a ich klony, genialny soundtrack, jalovy pribeh a nad tym vstetkym svieti ta nestastna cenovka.
    Podla mna ta hra bola myslena ako nejaka vesmirna socialna siet...
  • Proboha ... do čeho jsi to duši dal.
  • Ámen. Přesně
  • Tak takhle zní fanboy? Jinak ta hra je opravdu prasárna, vzorovej příklad klamání zákazníků.
  • Vakek
    Jasně. Mě to taky baví, ale samosebou to nebude bavit každýho. Ale nechápu jak tady a nejen tady skoro každej na tu hru plive. Lidi proberte se. Je to jen hra a pokud kupujete v předobjednávkách a máte přehnaná očekávání tak se nedivte, že jste nespokojený -_-
  • Já si to užívám. Nevím jak ten druhej.
  • Pokud je chvíle 150 hodin, aniž by se člověk dostal ke všemu obsahu, tak jo.
  • Jak jsem někde četl, tak hra na chvíli zabaví, ale za tu cenu? To si koupím něco pořádnýho, klidně i víc rok starých her a o zábavu mám postaráno na mnohem delší dobu.
  • Lukass
    Jeden z nejvetsich podvodu v herni branzi a s podporou novinaru v cele. Jak jednou rekl Zdenda v ano sefe, chtelo by to zavrit.... vsechny.
  • MickeyMutant
    Dělají si z lidí srandu. Peníze na to mají, vzhledem k neskutečnému množství hráčů, kteří se nechali nalákat barnumskou reklamou šířenou herními novináři. Holt malé indie studio, není čas ani lidské zdroje na nic než tvrdé makání na své vypiplané hře*4*
  • Vakek
    "mohly se lidské práce soustředit na vlastní update a obecné vylepšování ne zrovna dobré pověsti hry i studia Hello Games"

    Lidem se prostě nezavděčíte. Mnoho lidí toto považuje za super věc v rámci lákání na nový obsah. Zaměstnalo to jistě spoustu lidí, než to vytvořili, ale na druhou stranu lidi mají tyhle věci rádi a proto je na redditu rozsáhlá spousta informací a spekulací. Také já mám rád formu téhle propagace, ale jak se říká sto lidí, sto chutí! :)
  • si to snad užijí ti dva lidé co to ještě hrají

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit