Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Urug
    To vyplnim az zmizne ta zasrana reklama na vodafone.
    • AD blocker? *5*
    • Jaká reklama? Ty je neblokuješ?
      • Jak se to dá udělat?
    • Amylee.Anderson
      Já žádný reklamy nevidim :P
    • Cosi
      Rozhodně lepší jak na Hrej kde je automaticky zapnutý zvuk a reklama v okně. Tohle je ješte pasivní.
    • Palec a velikej BOD
  • Já sem chodím denně a jsu rád, že tady není nějakej nafoukanej JD, kterýho jsem nesnášel a nesnáším. Fandím novému games!
    • JD???
      • Jan Doskočil, největší p...a českého internetu...
        • xolevle
          proc ta nenavist?
          • Zabanoval a stále banuje na svých webech tisíce lidí jen za to, že mají jiný názor. Tady jsou v diskuzích desítky či stovky příspěvků a na jeho blogu (eurogamer.cz) jich je u článků jen pár (až na výjimky), protože už zabanoval snad víc než polovinu přispěvatelů. Přitom sprosté a nevhodné příspěvky ponechává, pokud se netýkají jeho osoby. A Schovanec (Xzone.cz) je úplně stejný jako on.
            A protože to čte i tady, tak mu vzkazuji a doufám, že se rozpálí do běla a praskne mu žilka *1*
            Doskočile, ty na to jednou dojedeš.
          • taky netuším, co udělal.
            • Taky by mě zajímalo co jsem tak hledal tak jsem našel tohle : založil, řídí a píše český Eurogamer
            • RavenHolm
              To buď rád.
        • christianus
          Až za Hulánem :D
      • bývalý šéfredaktor
  • Vidlevkrku
    Mate muj hlas. Přeci jen jste prvni koho si vzdy po zapnuti prohlidnu. *5*
  • Žádný z českých herních webů mi nevyhovuje. Eurogamer má strašně málo obsahu, stejně jako hrej, nebo doupě. games na tom není z obsahem zas tak špatně, ale web je celkem nepřehledný, řešení novinek na úvodní stránce mi taky nevyhovuje. Bonusweb není špatný, ale ten je zaměřený na více věcí, ale nic nemají pořádné. herniweb má sice spoustu fanstránek, ale co se týče novinek a celkouvého obsahu i vzhledu stránky, je velmi slabý. chtěl bych něco ve stylu csfd s více novinkami, o to se sice snaží cdh, ale k dokonalosti má daleko. Ze slovenských webů je nejlepší sector, je nejlepší co se týče obsahu, vzhled taky není špatný, ale s aktualitama jsou dost opoždění, a recenze moc tolerantní.
    • Pravda, tech prehnane vysokych hodnoceni na sektoru.sk si uz taky neslo nevysimnout. Jinak v zasade souhlas.
    • Eurogamer málo obsahu? Řek bych, že docela jede, recenze From Dust a Residenta 3DS jen za víkend, předtím měl Deus Ex. Kde jinde toho teď tolik zajímavýho je?
  • Nesouhlasím. Myslím, že "nové" tiscali má lepší úroveň než to minulé. Žádné hádky s jinými servery jako za JD a super podcast...
  • Ocelot23
    Máte můj hlas! :D Přece jenom kluci už je to pár let co vás mám v hledáčku.
    Ať budete na jakémkoliv webu vždy to bude ten nejlepší :)
  • Generalmagor
    Hlásek pošlu! To je jasny! Každý Web o hrách má své chyby, ale fakt je ten, že už pomalu koukám jenom na vás, protože mám jistotu, že u vás mi snad žádná novinka neunikne ,) :D
  • máte to tam kluci za dobrou praci...
  • Ethy
    Z českejch webů jste bezkonkurenčně nejlepší a vrátili jste games.tiscali.cz slávu ;), díky za to. A JD web se vám nehrabe ani po kolena :).
    • JD ma vlastni web?
      • eurogamer
  • co se týče herních webů jste nej, ale za ty příšerný recenze vám hlas nedám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit