Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dal bych hlas nebejt těch reklam......
    • Amylee.Anderson
      Prosimtě a co máš za prohlížeč, že si nemužeš zajistit, aby se ti neukazovaly?
      • Ie
    • Ethy
      Tak přispěj každej měsíc 100,- a reklamy nebudou, hňupe...
      • z dětma a ještě ktomu drze blbejma se nebavím.Vrať se do školky...
        • Takovejch hrubek... Ne že bych měl potřebu hrát si na pana učitele, ale s tím návratem do školky jsi to fakt těžce nevychytal *1*
  • Vidlevkrku
    Mate muj hlas. Přeci jen jste prvni koho si vzdy po zapnuti prohlidnu. *5*
  • Repete?
    • blixa
      Opakovani je matkou moudrosti ;)
      • Ámen. *5*
  • Az nebudu muset u kazde novinky kliknout na odkaz "cely clanek" kde je ve finale jen jeden odstavec navic, tak vam dam hlas. Zatim ovsem ne.
    • ales.smutny
      Bohužel, on se i jeden odstavec projeví. Když by to pak bylo u všech článků, budeme mít místo hlavní stránky tapetu...
      • Ocelot23
        Jediné co mi na webu nevyhovuje je, že když si chci přečíst všechny komentáře/dát komentář tak to není přímo pod článkem, ale musim se tam prokliknout což je podle mě zbytečné a dávno překonané...
        • ucho
          zajímalo by mě, jak to myslíš. co se musí prokliknout? já se na komentáře dostávám jedním klikem přímo z hlavní stránky, ani člověk nemusí lézt přes článek (a jak je ve článku "zobrazit všechny komentáře", tak na to nikdy neklikám)
          nějak si nedokážu představit jednodušší způsob čtení komentářů, než je jedno kliknutí myši.
      • Jasne, chapu, to bylo jen takove rypnuti. Kazdopadne zahlasuju, protoze je tenhle web co se her tyce asi fakt nejlepsi. Good luck do budoucna.
  • Ocelot23
    Máte můj hlas! :D Přece jenom kluci už je to pár let co vás mám v hledáčku.
    Ať budete na jakémkoliv webu vždy to bude ten nejlepší :)
  • Žádný z českých herních webů mi nevyhovuje. Eurogamer má strašně málo obsahu, stejně jako hrej, nebo doupě. games na tom není z obsahem zas tak špatně, ale web je celkem nepřehledný, řešení novinek na úvodní stránce mi taky nevyhovuje. Bonusweb není špatný, ale ten je zaměřený na více věcí, ale nic nemají pořádné. herniweb má sice spoustu fanstránek, ale co se týče novinek a celkouvého obsahu i vzhledu stránky, je velmi slabý. chtěl bych něco ve stylu csfd s více novinkami, o to se sice snaží cdh, ale k dokonalosti má daleko. Ze slovenských webů je nejlepší sector, je nejlepší co se týče obsahu, vzhled taky není špatný, ale s aktualitama jsou dost opoždění, a recenze moc tolerantní.
    • Pravda, tech prehnane vysokych hodnoceni na sektoru.sk si uz taky neslo nevysimnout. Jinak v zasade souhlas.
    • Eurogamer málo obsahu? Řek bych, že docela jede, recenze From Dust a Residenta 3DS jen za víkend, předtím měl Deus Ex. Kde jinde toho teď tolik zajímavýho je?
  • máte to tam kluci za dobrou praci...
  • S radostí odhlasováno. Games je nejlepší český web o hrách, tak si laskavě vyndejte prst ze zadku a hlasujte.
  • Hlasoval jsem. Nicmene uvital bych konecne registrace bez nutnosti zakladat si Tiscali mail. K tomu zprehledneni vyhledavani, respektive kdyz si vyhledam hru dvacetkrat musim kliknout abych se mi konecne otevrela recenze. A neuskodil by vlastni slusny download mirror patchu, dem atd...
    • janchor
      Dvacetkrát? Zadám hru do vyhledávání, recenze se vylistuje hned jako první pod "další možné výsledky". Kliknu.
      • Vyhledaval sem treba recenzi na gta4. Zadal jsem "grand theft auto" - vyjede mi seznam gta her. Klikam na gta4, otevre se mi karta hry (nebo jak to nazyvate). Klikam podruhe na zalozku recenze. A klikam potreti aby se mi otevrela recenze cela...
        Zdaleka ne vzdy je recenze jako prvni odkaz v "dalsi mozne vysledky", natoz pokud ma hra vice dilu. Ano je tu porad moznost rolovat a hledat v seznamu clanku, bezva alternativa... Me se to proste nezda uzivatelsky nejdokonalejsi, to je cele.
        • janchor
          Jak bys chtěl zařídit, aby ti na zadání "grand theft auto" otevřel systém recenzi na čtyřku na jedno kliknutí - telepatickej plugin? Nicméně pokud napíšeš jen tohle, nabídne ti už vyhledávací okno na výběr z titulů v sérii, stačí kliknout na čtyřku a tam jsou odkazy na recenzi hned mezi prvníma.

          (případně na hledání "grand theft auto 4 recenze" to máš opět hned nahoře)
          • Treba na hrej je to udelany celkem meho gusta (az na graficky zpracovani). Vyhledam, samotne hry jsou oddelene ramem hned nahore. Tam si ji prehledne najdu, kliknu a mam seznam odkazu. A uz mi staci posledni klik a ctu otevrenou recenzi. Nemusim prepinat zalozky, k tomu rozklikavat "cely clanek". nebo rolovat dolu a vyhledavat na zluto-cernem seznamu.

            Snad uz jsem trochu nastinil, proc mi vyhledavani zde prijde zbytecne neprehledne, kolikrat s nutnosti rolovat nebo zbytecne klikat, ja musim na mem ntb "14".
            • mirekdusinojc
              Promiň, ale Hrej má absolutně nejhorší přehled ve své databázi. Zlatý Games, tady je to opravdu všechno krásně přehledné.
  • Odhlasovano...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit