Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi líto, určitě bych games.tiscali nominoval, ale odeslání nominačního formuláře znamená souhlas s příjmem obchodních sdělení na mail a toho mám už tak plný zuby:(
    • jesusek
      Můžeš to odškrtnout. Mě to teda šlo i bez toho.
      • Cosi
        Jo
    • Tak oni z toho budou mit mozna nejake plus k prestiznosti, a mozna to bude mit vliv na prisun inzerentu coz je vice penez pro majitele :) a mozna muze i vice investovat do webu pak
      • sleepless
        Presne tak to je: vice inzerentu = vice penez na obsah a nove funkce webu
        • a více reklam,,,
  • Určitě nominuji, tento web má pro mě už od staré verze jisté kouzlo, které mě sem opakovaně táhne.
  • dal bych hlas páč sem chodím deně....ale nesměl bych bejt otrávenej z reklam *7*
  • Já tomu nerozumím. Proč mám Games.cz nominovat, když se můžou nominovat sami? Nebo potřebují k nominaci určitej počet hlasů? Nebo jak je to?
  • Já sem chodím denně a jsu rád, že tady není nějakej nafoukanej JD, kterýho jsem nesnášel a nesnáším. Fandím novému games!
    • JD???
      • Jan Doskočil, největší p...a českého internetu...
        • xolevle
          proc ta nenavist?
          • Zabanoval a stále banuje na svých webech tisíce lidí jen za to, že mají jiný názor. Tady jsou v diskuzích desítky či stovky příspěvků a na jeho blogu (eurogamer.cz) jich je u článků jen pár (až na výjimky), protože už zabanoval snad víc než polovinu přispěvatelů. Přitom sprosté a nevhodné příspěvky ponechává, pokud se netýkají jeho osoby. A Schovanec (Xzone.cz) je úplně stejný jako on.
            A protože to čte i tady, tak mu vzkazuji a doufám, že se rozpálí do běla a praskne mu žilka *1*
            Doskočile, ty na to jednou dojedeš.
          • taky netuším, co udělal.
            • Taky by mě zajímalo co jsem tak hledal tak jsem našel tohle : založil, řídí a píše český Eurogamer
            • RavenHolm
              To buď rád.
        • christianus
          Až za Hulánem :D
      • bývalý šéfredaktor
  • Urug
    To vyplnim az zmizne ta zasrana reklama na vodafone.
    • AD blocker? *5*
    • Jaká reklama? Ty je neblokuješ?
      • Jak se to dá udělat?
    • Amylee.Anderson
      Já žádný reklamy nevidim :P
    • Cosi
      Rozhodně lepší jak na Hrej kde je automaticky zapnutý zvuk a reklama v okně. Tohle je ješte pasivní.
    • Palec a velikej BOD
  • Nesouhlasím. Myslím, že "nové" tiscali má lepší úroveň než to minulé. Žádné hádky s jinými servery jako za JD a super podcast...
  • tiscali se od svého zrodu rapidne zhoršilo. když si dám vyhledávat nějakou hru tak k ní nezjistim skoro nic. Datum vydání se tady taky moc nedozvim, data nejsou skoro vubec aktualni, ke hrám tu nejsou patche jako dřív, ani informace o nich, prostě nic. proto sem nominoval jiný herní server kde toto všechno je bohužel...
    • christianus
      Mě games.cz naprosto vyhovuje právě tim kam je to zaměřený dnes. Krom toho tu jsou moji nejoblíbenější lidi z herní novinařiny, chybí mi tu už jen Pavel Dobrovský. V kombinaci s Lukášem dělali neskutečný věci. Neplánujete ho sem přetáhnout nebo ho pozvat do Fight Clubu? *1*
    • Jako to už si také maslo že sa ti nechce kliknúť na 3 odkazy v google?
    • Tiscali se posunulo jinam, to je fakt, ale je taky fakt, že jako herní server v podstatě na českém internetu nemá konkurenci. Pravda, někdo může mít raději jiný styl a tak jde raději na BunusWeb nebo dokonce na Doupě, ale ti jsou obsahově na nižší úrovni, tedy hlavně Doupě. Jedinou konkurenci vidím ve slovenském Sectoru, ale ten většina Čechů ke své škodě nezná.
      • dilinja
        a na eurogamer nikdo nechodi? *8*
        • Na EG jsem chodil když začal a bylo to super, bral jsem ho jako nejlepší CZ server o hrách kterej se snažil se zlepšovat apod., to bylo v časech totálního zahnívání, které se odehrálo tady, přičemž až do slavné kauzy s Arma 2 recenzemi jsem považoval za nejlepší CZ web tenhle, pak ale přišlo stěhování národů, znovuzrození Games.cz a současné zanesení EG, kde se rozjela vlna banů za kraviny apod. což předtím absolutně nebylo, takže tam sice stále občas chodím, ale většinou zprávy stejné jako tady, jenom je otázka který z těch dvou to má o hoďku dřív než ten druhej, tady mám podcast a pohodovou redakci, co se se současným EG nedá srovnávat, takže asi tak, u mě se současné Games.cz staly znovu nejlepším CZ herním webem, hlas jsem jim dal, fakt jim přeju úspěch....
        • Pan_Klobouk
          Taky se divim, kdyz uz nic jineho, ma aktualni zpravodajstvi. Bonusweb i zmineny Sector jsou cca tyden za svetem, bud nejsou lidi, nebo to proste flakaji.

          Na BW ted zpusobila velke halo zprava, ze Vita bude mit jen polovicni RAM. :) To resil svet pred tydnem, ted uz se vi, ze slo o informacni sum. BW to ale prave nahodil... a za tyden bude uklidnovat. BW jako herni web opravdu nebrat, misto recenzi a preview tam jedou ty svoje "magaziny" o nicem.
      • jednou je to herní server tak by měl poskytovat kompletní informace. Když to kdysi fungovalo nevim proč by nemohlo dnes. S tvojí logikou by herní servery nemuseli být protože Všechno se najde na googlu a komentáře čtenářů mě většinou opravdu nezajímají, co diskuze to flame :) Ale o to tu nejde, jde o to že prave kvuli tomuto jim nepošlu svuj hlas, finito.
        • SA-reg
          Myslím, že dnešní doba už pokročila a chceš toho po redaktorech moc.

          Víš proč chodím na herní servery... ne, není to kvůli faktům, protože ty jsou opravdu všude. Na Games jdu abych si poslechl a přečetl Lukáše Grygara, Martina Bacha, Dana Vávru a všechny ostatní. Na Escapist jdu abych si poslechl Extra Credits Jamese Portnowa. Na 4chan taky jdu, abych viděl názory náhodných a anonymních lidí atd. atd. atd.

          Tito lidé mají na věc odlišný pohledy a ty mě zajímají. A v tom je budoucnost herních serverů a časopisů. Teď už není v opakování zpráv a dodáváním patchů a datumů vydání, ale ve vlastních názorech. A postupně krok po kroku začínají i čtenáři dodávat svoje smyslupné názory, které stojí za to číst.

          Time to move on.
          • jezisi to jsou kecy :) proc by nemohli zavadet vice vice kdyz by to bylo pohodlnejsi pro priznivce her a nemuseli se potulovat u konkurence. Kdyz jdu na stranky o hrach privitam tam toho co nejvice. kdyz rikas "time to move on" tak to spis plati pro tebe ;)
    • Přesně, už to není ten web jako býval, ale furt lepší než třeba živě
      • No to zase nepřeháněj, na svoje Doupe.zive.cz nedám dopustit!
      • To zase jo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit