Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Na Křišťálovou lupu se vys*rte... Já bych to bral jako degradaci webu, kdybyste to vyhráli!
    • presne.. nejvetsi **** "soutez" na ceskem internetu.. je to jak lezt do nejake estrady na nove...
  • CartmanXxX
    Ok, ale slibte mi pořádnej přehrávač videa. :)
    • erik
      Muzete napsat co se Vam presne na video prehravaci (ne)libi?
    • Respektive odkazy na YT :)
      • BLADIA-AMNESIA
        Respektive HD kdyz je HD on :)
  • Pilgrim66
    Sorry, Games mam hrozně rád, ale křištálová lupa je totalní sr*čka. Už jenom ty kategorie...
    • Trol.diskuzni
      Já myslím, že Games.cz tam musí být, protože jim to nařídilo Tiscali... Už loni Martin Bach říkal něco o tom, že "pokud to nevyhrají, tak je nejspíš vyhodí".
  • "Zaškrtnutím políčka hlasující souhlasí s tím, aby společnost Internet Info, s. r. o., IČ: 25648071 zpracovávala jeho osobní údaje, které vyplnil v rámci ankety Křišťálová Lupa 2012. Tento souhlas uděluje i, k šíření obchodních sdělení prostřednictvím elektronického kontaktu (např. e-mailové adresy, formou SMS)" Ne, dík...
    • Tak to odškrtni, není nutné to mít zaškrtlý, aby se hlas dal poslat, kdyby jo, taky bych se na to vybodnul, prostě to tam jenom mají pro lidi, co to neodškrtnou a myslí si, že bez toho to nepůjde ;)
      • Obávám se, že v takovém případě se musí hlas vyřadit, protože chybí souhlas ke zpracování osobních údajů. Leda by to někdo zaškrtnul a vzápětí jim poslal e-mail na tu uvedenou adresu, že souhlasí se zpracováním, ale nesouhlasí se zasíláním obchodních sdělení. Druhá možnost, tj. poslat to odškrtnuté a pak na e-mail poslat souhlas se zpracováním, už mi přijde na hraně zákona, protože napřed odešly osobní údaje, a pak teprve souhlas... Snad by to šlo tak, že by se napřed poslal souhlas, a potom teprve dotazník... Každopádně je to obojí opruz a jen díky idiocii organizátorů, kteří nám chtějí mermomocí vecpat spam. Čili - ne, díky.
        • Pouzij mail, ktery mas na spamy, ne?
          • Ano, přehlížíš. Dobrou noc. *4*
            • Fajn, a co prehlizim?
          • Nemám mail na spamy a pokud se dá hlasovat víckrát jen proto, že má člověk víc e-mailových adres, tak je celá anketa na dvě věci. *4* Hlavně jde ale o drzost, se kterou mi nutí spam.
            • Tim osobnom udajem myslis bezcenou ucelove zalozenou emailovou adresu pro takoveto verejne ucely nebo jeste neco jineho co prehlizim?
            • Posílej si svoje osobní údaje třeba Spolku přátel bytových zlodějů, mně je to jedno. *4* Je každého věc, jak se stará o své osobní údaje, a jestli mu vadí jejich šíření, nebo ne. Mně obecně vadí. Toť asi tak vše, co se na margo toho problému dá říct, jejdásku.
            • Vidis ja mam a navic nevidim problem v tom to zaskrtnuti jednoduse zrusit. Hledas problem tam kde neni.
            • Ne, nemyslím, a z mého příspěvku to ani nevyplývá. *4*
            • Ty si myslis,ze registraci na Tiscali Games ses neupsal ke spamu do tvy posty?? Ty BLÁHOVEJ
  • Nemáte šanci, lupu bere iDNES a Romea! *1*
  • Křišťálovou lupu z pravidla vyhrává nejservilnější web s návštěvností tupých mas kterým bylo řečeno, že 1 + 1 jsou tři a tak tomu věří...vyhrát todle je degradace webu
    • idnes.cz? :D
  • Obecně příliš nevěřím hlasu lidu. Již v antickém Řecku věděli, že lid je lůza a spoléhat se na soud lůzy je cesta do pekel. Takže to berte v klidu, na Křišťálovou lupu se vykašlete a pokračujte v dobré práci a dělejte to co vás baví, pak to bude bavit i nás;)
    • Ty si myslíš, že je to z popudu redakce? Vůbec bych se nedivil, kdyby na to chlapí měli úplně stejný názor jako většina zde diskutujících. Jasně, že hlavní důvod je samotné tiscali (mnohem lépe pak prodává reklamní plochy apod.), jakožto zaměstnavatel a to oni prostě neovlivní a je jedno, že i podle mě je tLupa fraška. Tak tam sakra ten hlas pošlete, nic Vám to neudělá, tiscali bude spokojené = redakce bude spkojená = čtenáři budou spokojení.
  • Já jsem vás nominoval,ale doufám,že zlepšíte ten hroznej přehrávač *11* nebo ho nahradíte YT *3*
    • Trol.diskuzni
      Ten přehrávač už oficiálně zastává status "zbrusu nového a k dokonalosti vyladěného multimediálního nástroje"... Verze, která byla předtím, měla být ta děsná a nyní to má být podle redakce již perfekt. *5*
      • Tak pokud to nezlepší,tak ode mě žádnou další podporu nedostanou. *3*
  • To má být vtip?
  • s ohledem na kvalitu a to zejména při přehrávání videa zde na TG, nic nebude
    • erik
      Muzete napsat co presne se Vam na prehravani videii nelibi?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit