Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad půjde na konci říct děcku "Please don't blow my house up!".
  • Už se na toto DLC těším. ME3 jsem hral jen bez DLC (bohužel nebyl čas, ale ted jsi ho udělam *3* ), ale ted bude ME3 komplení a pro mě ucelený zážitek. Nejprvé teď se pro mě uzavře kapitole jmenem Mass Efffect
    • Jedu teď celou Mass Effect trilogii v tahu znovu od začátku (se všemi DLC) a na tohle finální se opravdu těším. Trochu to kazí fakt, že Vím jak to dopadne, ale i tak je to super zážitek :-)
  • Viktor_H
    Hm, tak to vypadá, že jsem asi jeden z mála, co je ohledně celé této záležitosti skeptickej. Přijde mi to v té nihilistické atmosféře trojky jako pěst na oko, takové nějaké cizorodé...

    Začínám o sobě pochybovat - líbil se mi konec, který každej nesnášel a neštymuje mi trailer, z kterýho je komunita odvařená... *1* #asociál#
    • Konec se mi taky líbil a nejlepší na něm byla ta depresivní atmosféra které prosakovala skrze celou trojku. Při druhém dohrání už deprese o dost ustoupila (když člověk ví jak to dopadne). No a třetí průjezd (celé trilogie) si teď už jenom užívám, takže tohle pozitivně vypadající loučení mi příliš nevadí. Důležité je správně zvolit ve které části hry se DLC aktivuje. V tomhle ohledu byl třeba trochu problém s Arrival které se ti aktivovalo už v začátku ME2, i když patří až na konec ME2.
      • Konec mě štval, ale skousnul jsem jej. V původní verzi dával šanci fantazii. Co nějak nedovedu skousnout je Extended Cut, který to podle mě totálně zabil. Bez toho dodatku by to bylo mnohem lepší.
    • Shaker
      Sem rad, ze je tu i nekdo normalni...
  • kurde, kvůli mass effect teď nedokážu rozjet pořádně žádnou novou hru, protože mě prostě nebaví, jak příběh se shepardem. na takové trailery se nemůžu dívat... musím zapomenout *1*
    • Stejný pocit jsem měl taky a částečně se mě drží i dnes.
  • Amylee.Anderson
    *14* A ta muzika
    • to je snad poprvé co ji složili Bioware přímo pro ten trailer *4*
  • ringmancz
    Citadelu mám vylepenou v pokoji, ale i tak se na ni rád virtuálně vrátím
  • ME trilogii jsem miloval, ale teď si říkám proč. Proč znovu bezvýznamné DLC *7*
    • Protoze biodroni vysolej 15 dolaru za cokoliv, co ma na sobe Bioware nalepku. Jednoducha odpoved. Take nechapu, jak muze nekdo vysolit 15 dolaru, coz je vic, nez stoji samotna hra, za neco, co tam za a) melo byt na zacatku a za b) je to naprosto o nicem, protoze vsichni na Citadele na konci chcipnou a vetsina ji vyleti do luftu. A zarizovat si byt uprostred galakticke valky, to po tom, co nam uspechanost cele hry a odflaknute vedlejsi mise vysvetlili tim, ze je prece valka a musi se spechat, prijde jako hodne spatny vtip.
    • Aspon nepis sprostosti, ze si miloval.. ked ani tento trailer ta nijak nechyta tak je niekde chyba a v hre to nie je.
      • Chci tím říct, že se neustále vracíme v ději který nemá tak nějak smysl v širším pojetí hry ani žádný dopad jestli to hrát budu či nikoli. Neposouvá tě to nikam ani nic nevysvětluje. Co z toho že budeš mít apartmán s vesmírným křečkem o kterého na konci stejně přijdeš.Tak všichni hráči co kritizovali konec dostanou imaginární fotku se všemi postavami na zeď a pak co? A pak to vše pošleme k čertu. DLC Leviatan aspoň něco vysvětlil (sice pro mě dost nelogicky a divně )ale vysvětlil někter mezery které vyvstaly po dokončení hry. Toto mi příde jako nostalgické prohlížení alba a já nevím jestli o to vůbec stojím. Takhle mi to připadá jako třesení Shepardovím popelem v urně a to mi vůči němu nepřijde důstojné ( když už tak bazírují na uměleckém zakončení trilogie )
        • Viktor_H
          Máš i nemáš pravdu. Máš ji principiálně; to je ta věčná otázka, proč rozšiřovat obsah něčeho, co už je ukončené. Tam je odpověď ta, že si to fandové přejou, o čemž samozřejmě nejobjektivněji přesvědčují tržby...

          Nemáš pravdu proto; že (a to je odpověď na tu původní, principiální otázku) komunita už od dvojky žadonila, aby se ve trojce kladl velký důraz na završení všech vztahů Shepard-parťáci. K tomu sice došlo, ale obsahově to bylo trochu chudokrevné, resp. hlavní sousto si ukousli "stálice". Spousta postav má opravdu jen takové cameo... Tudíž tohle DLC je opravdu něco, co má "smysl" v měřítku celé trilogie - něco, co chtěl každý ve trojce mít ještě před tím, než trojka vůbec vyšla...
          • Kronoss1
            A proto to tam mělo být už od počátku a né zase za 15 dolarů. Hlavně, že mají tu svojí integritu.
        • Tak ono to nepochybně je jen o nostalgii a ničem jinym. Já se přiznám, že to univerzum mám hodně rád a bude se v něm motat klidně u dalšího DLC. Jinak co se posunu v příběhu týče, tak ti nevadila dvojka? Ta mi totiž příjde jako jedno velké DLC, ve kterým se prakticky nehne děj a ani ho skoro neposune v rámci trilogie. Je to jen plácání se v univerzu. A proto miluju jedničku, kterou táhne příběh neuvěřitelně a doted myslim, že nabízí jeden z nejlepších příběhů v hernim průmyslu vůbec. Když jsem nedávno jedničku dohrál a vyplivlo mě to krásně a postupně gradované finále a zapnul jsem dvojku, tak jsem zas cejtil to zklamání, jak se vykašlali na příběh jako na celek. Jednotlivosti jsou super, ale jde to od nikud nikam, což po hektický poslední třetině jedničky je jak pěst na oko.
        • Co dofrasa chces vysvetlovat? Co sa tolko vrtas v tom? V buducnosti ked si znovu zahras trilogiu, zahras si aj s DLC kde dostanes naviac novy pribeh a este jednu poslednu moznost rozlucit sa s tymi postavami, ktore sme si tak oblubili za tie roky. Co je na tom zle? Ja som prave dokoncil prve dve hry a zacinam trojku. Toto DLC mi akurat pride vhod a som rad, ze dostanem este nieco nove a ze sa budem moct dostojne rozlucit so vsetkymi oblubenymi postavami. DLC z traileru posobi strasne nostalgicky a prijemne. Co je preboha na tom zle? No a co ze hra skoncila?? Stale si ju mozes zahrat znovu a uzit si este raz... a naozaj neviem ako moze skazit zazitok to, ze vies ako to skonci..
          • Kronoss1
            Tak vidíš a ne každý je jako ty. Spousta lidí začínala před lety na Mass Effectu 1 a spousta lidí to má dohráno. Tohle je na jednu stranu taková krásná "zlodějna" v tom smyslu, že si to koupí více lidí, protože je to o postavách a na druhou stranu se to dá brát jako něco, co hráči chtěli a tím se to omluví. Tohle tam ale mělo být v základu. Pochybuji, že teď Bioware zjistili, že si tohle hráči přáli. Chápu jejich potřebu vytřískat z ME 3 ještě více peněz, ale tohle není vůči hráčům fér.
            • To uz sme ale pri klasickom probleme DLC su zlo. Ja toto DLC beriem ako taky datadisk ktory mi umozni znovu prezit nove veci v prostredi, ktore mam rad. Takze ano, ja v tomto pripade problem nevidim.
      • presne trailer bozi jen o malo horsi nez na dvojku
  • x_ander
    Sice mě ta pachuť po ME3 pořád ještě úplně nepřešla, ale jedno se Bioware musí nechat - trailery zkrátka umí. A jo, začínám se tešit až si celou trilogii projdu pěkně na jeden zátah se všemi DLC.
    • jj to jsem si říkal taky a pak jsem se dostal do trojky někde do poloviny hry a čím víc se blížím ke konci tím mám větší problémy to dohrát. Už jsem to měsíc nezapnul když nepočítám MP
  • A ještě jsem zapomněl dodat, že trailer ignoruje female postavu(až na pár záběrů)!!Feministky do nich!
  • deridon
    http://www.youtube.com/watch?v=azI_RlDHTBE&feature=player_profilepage Mass Effect ala Gamerpoop
    • ringmancz
      jsem se podíval na všechny ME díly a dobře jsem se nasmál. We'll bang, OK?
    • Kozy
      I'm Garrus Vakarian, and this is my rectum.
    • fizola
      Aj bro team pill na ME3 je dost dobrý
    • Viktor_H
      Jak se mu protočila ta hlava bylo hodně krutý. *1*
    • regant
      sry double post
    • regant
      doporučuji i Skyrim gamer poop
      • deridon
        Skyrim též nemá chybu, já už jsem dříve na něj narazil, když dělal Oblivion gamerpoop a ten považuju asi za nejpovedenější :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit