Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V diskuzi nejde poznat na jaké stránce jsem. Blbost, ale dost pomůže označit aktuální stránku žlutou barvou.
  • Obrázkový písmo = kostrbatá hrůza. Vím že je to ted velká moda, ale obrázkový písmo prostě ne.
    • Chim
      Obrázkové písmo je něco jiného.
  • Akorát v diskuzích bych nechal starej styl plusů a mínusů se zřetelnou zelenou nebo červenou číslovkou, ta lišta je zbytečná a počet líbí/nelíbí je nevýraznej, stejně tak mi přijdou málo zvýrazněné nové příspěvky (ta červená je prostě údernější)... A i pole na psaní příspěvků bych nechal tmavé jak bylo s bílým písmem, ta bílá sem nesedí.. Jinak asi nemám výhrad *4*
    • Mě tedy právě odstranění barev u +/- přijde fajn. Myslím, že to může snížit impulzivitu pluskování a mínuskování. Nebude to tak emocionální.
    • jo ta lišta +/- je strašná, chtělo by to odlišit.

      No a to písmo, není to o zvyku, chodím na spoustu webů, ale tohle je fakt nic moc.
      • Jo písmo se mi na první pohled taky 2x nezamlouvá ale počítam s tim že si stejně za chvíli zvyknu, takže jsem ho neuváděl *2* ..ale kdyby se změnilo neprotestoval bych ;)
  • Chim
    Jak už jsem psal jinde, u mě dobrý. Font je fajn, dobře se čte a působí na mě dobře. (Comic sans je fakt trochu jiná liga; nikdo se se mnou o tomhle nehádejte, já tomuhle fakt rozumím *1*.) Nadpisy když budou semi-boldem (pokud existuje) tak to bude fajn, ale není to nic hrozného.

    (jsem zastaralý a mobil používám jen na volání, takže jak to vypadá na tabletech a jiných nesmyslech je mi srdečně jedno)

    Jediné co mě síří je, že přestal fungovat detroller, ale s tím asi autoři webu nic dělat nemůžou.
  • tomocz
    Je to vcelku super, dokonce i ta galerie už se otevírá tak, jak má :)
  • Zdravím,
    změny postupně vstřebávám a v zásadě se mi líbí, až na jednu věc. Ale postupně. Oceňuji promazání zbytečných odkazů, naopak přidání záložky vyšlo/vyjde je myslím povedené. Úplně se mi nelíbí fonty, ale zvykám si. S tím by si asi šlo trochu pohrát. Co mi ale hodně vadí je zúžení stránky. Texty se čtou vysloveně špatně. Přitom k tomu nevidím zásadní důvod. I na 9" tabletu byl předchozí design krásně čitelný. A dělat to jen kvůli mobilům? Navíc na ty máte mobilní verzi stránek. Takže až na to zúžení stránky a možná fonty, myslím dobrý.
    Přeji pevné nervy s hledáním kompromisů :-).
    • blixa
      Jak to myslíš s tím zúžením? Stránka má pořád 1000 pixelů na šířku celkem a boční pruh má něco málo přes 300 bodů, takže pruh s textama článků je taky zhruba stejnej..
      • Aha, vážně. Dokonce i písmen na řádek je stejně. Tak je to tím fontem. Nový font je vyšší - a vizuálně tedy užší, taky má myslím menší mezery mezi písmeny. Působí to tedy opticky, že se stránka zúžila. Bylo to tak zřejmé, že jsem se to ani nepokusil ověřit, zda tomu tak skutečně je. Každopádně se mi to čte fakt blbě. Zužuje to pohled jakoby do jednoho místa, kdežto předtím se to četlo normálně.
    • Ještě jsem zapomněl, že je prima, že jsou konečně přístupné i staré recenze. Občas si rád nějakou přečtu, a tady to nefungovalo. Musel jsem kvůli tomu chodit na web, jehož jméno raději nevyslovovat (i když zrovna ty staré recenze jsou dost i od některých z vás).
  • ked kliknem na libi nelibi v diskusii tak bud to reloaduje celu stranku, alebo dokonca otvara nove okno, woooot *13*
  • Amylee.Anderson
    Teď mě málem oslepilo to bílé pozadí psaní komentáře, ale dobrý. Heh, já si pamatuju ještě ten před rokem 2010. Kvůli tomu mi tak došlo, že na Games chodim už fakt dlouho, víc, jak 6 let.

    Jinak se mi ten nový design líbí, jenom mi všechno přišlo takový moc velký, tak jsem si to zmenšila a je po problému. Není to žádný hrozný rozdíl, nejvíc se mi asi líbí změna okénka Fight Clubu.
  • Fakt hruza, proc bylo nutna zmena ::?? protoze eurogamer? Taka nahoda ve stejny cas atd atd ,, jasny bude se kecat jako seto pripravuje desetileti atd atd,
    • deridon
      JD gtfo!
  • Z designu jde krásně vidět jak je to stavěný pro dotykové přístroje...ale pro klasické PC/NTB je to otřesné...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit