Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, asi tak. A bohužel mě Supreme natolik poznamenal, že s ním každou RTS srovnávám a při slibech "obrovských bitev" jen mávnu nevěřícně rukou. To určitě nemyslí 400-750 jednotek x 4-6 hráčů.
  • chtěl jsem si zahrát CaC Tiberan Sun... nebo Empieror Battle of dune... co si budeme povídat hrát tyto hry na moderních PC už je trošku divné... grafický kabátek je hodně zastaralý... a pořizovat kvůli těmto hrám nové PC se už vůbec neoplatí... jenže kde vzít podobnou hratelnost?

    Je mi jedno že to není originální (stejně se už toho tolik nedá vymyslet) ale zahrát si pěknou RTS v krásném kabátku, vzít ji jako spestření (co si budeme povídat těch pár co tu jsou přece jen po pár týdnech/měsících omrzí) je to lepší než hrát několik let staré tituly... Rozhodně mi to dalo chuť a fandím tomu.
  • delat ai a vymejslet mechanismy, kdo by se s tim namahal, kdyz staci par zombie nebo jina dementizace lidi (the last of us, walking dead), rikat tomu vznesene pribehova hra a fanboys to koupi, a jeste jsou radi, ze maj na dve odpoledne na co klikat (qte) a na co koukat (cut sceny) *5*
  • Nejsem si jistý, zda si nepleteš hru. Stellar Impact je totiž v podstatě DOTA nebo LOLko s lodičkama.
  • MidnighT91
    Jako po dlouhé době bych si nějakou opravdu kvalitní zahrál. Naposled mě snad fakt bavil první Supreme Commander...
  • XorxoxTalarius
    Tak jako RTS neni nikdy dost, ono je pravda ze driv jich vychazela tuna ale z tech 10 co vysli za kvartal, tak jedna dve byli opravdu skvele
    Takze kdyby ted vysla jedna za kvartal a byla by skvela, vubec bych se nezlobil
  • MidnighT91
    Další sci-fi rts? Dvě slova "Hardware (Homeworld): Shipbreakers"...
  • XorxoxTalarius
    Stellar Impact mam a cloveku odkojeneho Master of Oriony a Galactic Civilization to prislo nemastne neslane, coz mam obavy bude i tento pripad ...
    Kdyz nad tim premyslim tak by se dalo tvrdit ze ze mne herni prumysl udelal skeptika

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit