Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaklinac je humus, ale gog je dobra sluzba, ta se cdpr povedla.
  • To nemusis chtit ani chatovat, me to crashne uz pri pokusu o login. Coz beru ovsem tak, ze je rozbitej predevsim ff, protoze i kdyby ten web byl zmrvenej (jako ze je) tak browser proste zbuchnout nesmi. Jenze v Mozille nemaj cas, resej jakou dalsi deravou ptakovinu zaintegrujou, a ktery soucasti APi zase zrusej.

    Nahod si palemoon, ten tam nezbuchne.
  • Mne v klude nic nezatazuje, raz za cas skoci na 5% inac nic. Mam 1.1.
  • A nejlepsi je ta vychytavka,ze kdyz chcete s nekym chatovat u nich na foru tak to crashuje firefox :D
  • risa2000
    Máš víc virtuálních jader, nebo rychlejší procesor, nic divného na tom není.
  • Já to třeba nevěděl.
  • Veskoslav
    Tak to je divné, já mám v klidu 0%, když jede hra, tak maximálně 1,1%.Galaxy Helper mi žere od 1,2 do 1,6% také maximálně.
  • risa2000
    Jediný, ale poměrně zásadní problém, který s Galaxy klientem mám, že na mém stroji žere GalaxyClientHelper.exe 5-7 % CPU v klidu. Což vzhledem k tomu, že mám dvoujádro s hyperthreadingem (takže dohromady 4 virtuání jádra) v překladu znamená 20-30 % single-threaded výkonu. Což je celkem dost na to, že to nedělá nic.
  • XorxoxTalarius
    No nevim jak ty, ale ja kolikrat vyvojare proklinal co mi delaji pod rukou a tak za tuhle moznost maji ode mne kudos
  • uuuuuu ted se vsichni podelaj jak je to bomba ze jde odstranit patch :D za 15 let hrani jsem vzivote nemel potrebu odstranovat patch, ale prijde nova generace radoby "gameru" a hned musi mit odstranovani patchu a argumentem je "ja za to ale zaplatil!" :D
  • Lol, říkají ti doma blesku?
  • Jako Galaxy docela dobrý, jen by se mělo míň snažit být Steamem a víc snažit být downloaderem a patch managerem GoG her, komunitních wannabe služeb na hraní je myslím že již trocha moc... Jinak věděli jste že GoG prakticky patří CDProjektu ? :D
  • Jack1947
    Oproti stýmu krok správným směrem... teda až na to Galaxy( to je zase můj názor). *3*
  • Bodejt by to nevedeli, kdyz jejich posledni patche pro Witcher 3 rozbily co se dalo a ani takovou "trivialni" vec jako ze nefunguji achievementy porad nejsou schopni opravit (a kdyz uz to opravi, tak to naslednym patchem zase zmrsi). Skoda, ze neco takoveho neni na Steamu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit