Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bodejt by to nevedeli, kdyz jejich posledni patche pro Witcher 3 rozbily co se dalo a ani takovou "trivialni" vec jako ze nefunguji achievementy porad nejsou schopni opravit (a kdyz uz to opravi, tak to naslednym patchem zase zmrsi). Skoda, ze neco takoveho neni na Steamu.
  • risa2000
    Jediný, ale poměrně zásadní problém, který s Galaxy klientem mám, že na mém stroji žere GalaxyClientHelper.exe 5-7 % CPU v klidu. Což vzhledem k tomu, že mám dvoujádro s hyperthreadingem (takže dohromady 4 virtuání jádra) v překladu znamená 20-30 % single-threaded výkonu. Což je celkem dost na to, že to nedělá nic.
    • Veskoslav
      Tak to je divné, já mám v klidu 0%, když jede hra, tak maximálně 1,1%.Galaxy Helper mi žere od 1,2 do 1,6% také maximálně.
      • risa2000
        Máš víc virtuálních jader, nebo rychlejší procesor, nic divného na tom není.
        • Mne v klude nic nezatazuje, raz za cas skoci na 5% inac nic. Mam 1.1.
  • A nejlepsi je ta vychytavka,ze kdyz chcete s nekym chatovat u nich na foru tak to crashuje firefox :D
    • To nemusis chtit ani chatovat, me to crashne uz pri pokusu o login. Coz beru ovsem tak, ze je rozbitej predevsim ff, protoze i kdyby ten web byl zmrvenej (jako ze je) tak browser proste zbuchnout nesmi. Jenze v Mozille nemaj cas, resej jakou dalsi deravou ptakovinu zaintegrujou, a ktery soucasti APi zase zrusej.

      Nahod si palemoon, ten tam nezbuchne.
  • Jack1947
    Oproti stýmu krok správným směrem... teda až na to Galaxy( to je zase můj názor). *3*
    • uuuuuu ted se vsichni podelaj jak je to bomba ze jde odstranit patch :D za 15 let hrani jsem vzivote nemel potrebu odstranovat patch, ale prijde nova generace radoby "gameru" a hned musi mit odstranovani patchu a argumentem je "ja za to ale zaplatil!" :D
      • XorxoxTalarius
        No nevim jak ty, ale ja kolikrat vyvojare proklinal co mi delaji pod rukou a tak za tuhle moznost maji ode mne kudos
  • Jako Galaxy docela dobrý, jen by se mělo míň snažit být Steamem a víc snažit být downloaderem a patch managerem GoG her, komunitních wannabe služeb na hraní je myslím že již trocha moc... Jinak věděli jste že GoG prakticky patří CDProjektu ? :D
    • Lol, říkají ti doma blesku?
      • Já to třeba nevěděl.
  • Zaklinac je humus, ale gog je dobra sluzba, ta se cdpr povedla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit