Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den chceme si s mým bratrem zahrát multiplayer na telefonu ale chce to po nás Ip adresu co máme dělat ???
  • minecraft hacky na ALL servers
    http://adf.ly/1SquvB
    http://adf.ly/1Sqv64
  • Ahoj lidi chcete si zahrat s semnou Minecraft na PS3?? Napis te mi sem,nebo na skype : lukas.kopecny5 (jemi 14 :D )
  • ahoj...my by jsme chtěli hrát s bráchou na jedné mapě singleplayeru a i z vašich dobrých komentářů nevíme jak na to....aby jsme tam byli jen my dva a nikdo jiný a nebyl to server, ale pořád SP...aby jsme mohli nahrávat vide...poradíte nám prosím? *13*
    díky katamata *1*
  • jaky mate jmeno no spiš přezdívku *3* abychom taky mohly hrát multipayer minecraft?
    • no já bych hrál stebou ale nevím jakou mám přezdívku no *9*
  • fajn server s fajn lidmi pojďte si k nám zahrát a bezdonate !http://kostkuj.fakaheda.eu/
  • Já nevidím na MineCraftu nic dobrého, mě se ta hra vůbec nelíbí. Já osobně říkám Terraria je lepší, ikdyž tam lejsou už žádné updaty
  • Pochopil jsem správně, že po tomto patchi bude možnost hrát s kamarádem na jedné mapě, aniž bych musel dělat nějaké složitější úkony/mít silný internet?
    • rancor1223
      Netuším co myslíš složitými úkony ani silným internetem.
      Pokud jsi měl svůj SP svět a chtěl jsi na něm hrát s kamarádem, musel jsi ho hodit do složky s MC, nakonfigurovat server (to si možná ani nemusel), spustit ho a připojit se s kamarádem. Zvládla to i cvičená opice. Teď tuším jen zmáčkneš tlačítko v menu a kamarád se bude moci připojit. Je to rychlejší.
      Náročnost na internet se nemění, je zhruba stejná jako v všech ostatních MP her.
      • nemas vubec tuseni jak narocnej je server, s ostatnima hrama to vubec nesrovnavej..
        s kazdym novym hracem narocnost na pamet a pripojeni exponencionalne stoupa (taky zalezi v jakych mistech se kdo pohybuje)
        • rancor1223
          A kdo se tu baví o náročnosti na PC? Nevím jak moc to překopali, ale server teď technicky běží pořád. Jediný rozdíl od minula je, že teď ho nemusíš manuálně spouštět. Tzn. pokud v tom není nějaký technický háček, který mi ještě nikdo z vás neodhalil, mělo by to být stejně náročné na internet jako předtím.
      • Raději se nevyjadřuj, když o tom nic nevíš. *3* *7*
        • rancor1223
          Tak mi to prosím vysvětli.
          Protože jestli považujete těch pár kroků čítajících kopírování složek a stahování a spouštění serveru za "složitý úkony" tak vám PC nepatří do ruky (tak jako polovině mainstreamové populace).
  • rancor1223
    Mojang mě docela štve - tedy především jeb_ který teď řídí vývoj Minecraftu. Slíbili API a API nikde - odloženo. Slíbili nový ID a taky nikde, dokonce se zdá, že hodlají celý systém překopat (proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že?). Slepili SP a MP což jak se zdá je pro modery je dost peklo. Přitom i to by šlo vyřešit i jednodušeji. Přidávání hromady věcí, které ve hře dávno jsou přidány mody taky není nic extra. A řešení chyb typu "lodičky se ničí na leknínech" tím, že lodičky se teď rozpadají na lodičky je jen vyhýbání se skutečnému problému a ubírá to hře na survival efektu.

    EDIT: O zvedání náročnosti na HW nemluvě. Už teď se to díky Javě kouše i na high-end strojích.
    • Promiň, ale to, že se to seká pár nuzákům, kteří si myslí, že mají High-end stroj (nebo ho fakt mají a neumí si v něm udělat pořádek), neznamená, že to nejede na žádných high endech. Já ani high end nemám (Phenom 4 jádro, 8 GB ram, Saphire HD 6850) a na serveru mi hrálo 10 lidí, u toho jsem s nimi hrál i já a bez problémů. A to jsem ještě používal Photo Realism 256, který je považován za jeden z nejnáročnějších texture packů.
    • ja myslim ze jednoduzsi cesta nez slouceni singleplayeru a multiplayeru neexistuje, samozrejme ze singleplayer moderum se to nelibi, ale pro MP modery a hrace to bude raj az to API vyjde
      • mimochodem stvalo me ze hodne modu bylo SP only, tohle je donuti prejit i na MP :)
    • Veskoslav
      Pokud se ti to kouše, zkus jiný texture pack. Jedině, kdy se mi Minecraft kousnul byl tehdy, když jsem měl HD pack.
      • rancor1223
        Mě se nekouše a používám nativní vzhled. Ale když dojde na výbuchy, zasekne se i sebelepší stroj (pak se to seká i mě samozřejmě). Když porovnáš vzhled a náročnost, je to dost veliký nepoměr. MC by měl běžet plynule na silnějších netboocích (ale neběží...).
        • Mám notebook 3,5 roku starý a Minecraft mi běží zcela plynule s maximální viditelností. Jsi si jistý, že používáš 64bitovou Javu? Vím, že to vyžadovalo nějaké speciálnější nastavení pro Minecraft.

          AMD Turion X2 Ultra ZM-82 2,2 Ghz, 4.0GB DDR2 @ 332MHz, ATI Mobility Radeon HD 3850 (MSI), MS Windows 7 64-bit SP1
          • rancor1223
            Tak zrovna tvůj notebook asi nemá problém s hrami obecně. Já mluvím o mnohem slabších zřízeních.AMD C60 1GHz dualcore, 4GB ram, grafika integrovaná v cpu (přesto výkonná). Rozjedu na tom Mass Effect 3 v minimálních detailech v téměř 25 FPS, ale v MC jsem rád za 20 FPS.
            64bit Javu nemám, tu potřebuješ jen na maximální dohled. O tom si můžu nechat zdát. Jinak, odpalte si pár desítek, ne-li set TNT a uvidíte jak to pěkně zamrzne.
            • Promiň, četl jsem ve tvém příspěvku "netboocích" jako "noteboocích". Chápu tě.
          • Výbuchy nevím, ale při odpálení deseti TNT, nebo při standardním neúspěšném boji s Creepery se hra neseká vůbec.
        • Veskoslav
          No je pravda, že když jsem dal cca 500 TNT tak se to kouslo, ale pak zase v pohodě no. Ale je pravda, že to jsem jel na tabletu, na klasickém pc jsem to ještě nezkoušel (ne hru, ale takový výbuch)
  • Nevím proč, ale nějak si pořád nejsem jistý, co to propojení singlu a multiplayeru fakticky znamená pro lidi, kteří hráli dříve singleplayer.
    To znamená, že single už v podstatě nebude existovat, protože i když bude někdo chtít hrát single, budou se mu tam napojovat jiní lidi? Nebo jakým způsobem to bude fungovat? Že budu hrát normálně jakoby singl, ale s nutností připojení k internetu, s tím, že pokudu budu chtít, budu moci do toho svého singlu někoho pozvat, ale jinak se to bude chovat jako singleplayer?
    • Pro SP hrace krome dost pravdepodobny zvednuty zateze CPU to nemeni nic - jednoduse je to stejny, jako kdyz si ted pustis srv a hrajes si na nem sam.
    • Meneldour
      Neboj, nikdo se bez tvého vědomí k tobě do mapy napojovat nebude. Jen budeš mít tu možnost povolit jinému hráči (v tomhle případě u tebe na místní síti) přístup a hrát s ním.

      A na nutnost připojení k Internetu pro single zapomeň, nic takového.

      Pokud jsi zvyklý hrát sám, jediné, jak tě to ovlivní, bude jen vyšší HW náročnost hry jako takové.
    • Určitě se ti tam napojovat lidi nebudou pokud jim nedáš svoji IP adresu a port. Jinak bude to výhoda pro hráče multiplayeru, protože některé módy nejdou do MP ale jen do SP. Takže tady bude jednotný mod a tím pádem i více modů pro MP což znamená i větší hratelnost MP podle mě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit