Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PravyMonty
    Pokud by někdo chtěl odkaz na kanál VaatiVidya : http://www.youtube.com/user/VaatiVidya
    Playlisty některých jeho videí:
    Jeho lore videa : http://www.youtube.com/playlist?list=PLWLedd0Zw3c5RCXboUsPwHsZJlXB2CzCz
    Pokud by si někdo chtěl prověřit znalost DkS : http://www.youtube.com/watch?v=VZ_L6hA5LeE&list=PLWLedd0Zw3c6xdi9Ta25qqVO5-MqmHdVv
    Souls news : http://www.youtube.com/watch?v=86Hp4Tt0V4A&list=PLWLedd0Zw3c7lpPLTTCaGKUKIuQdlxpnQ
    • Miserius
      EpicNameBro je lepsi *3*
      • PravyMonty
        Nějak extra je neporovnávám, ale:
        1) ENB se skoro vůbec nevěnuje DkSII a je vcelku neaktivní, kdežto VV přidává minimálně jedno video týdně.
        2) ENB zná snad každý hráč souls her, takže tu na něj odkazy dávat nemusím.
        • Miserius
          Sleduj ENB na twitteru, nedava videa naschval, ma je uz pripraveny, nechce hracum zkazit prvni tyden paření a objevování
  • Kozy
    Vypadá to pěkně, ale po víkendu plným utrpení s prvním dílem ani nevim jestli to chci :D
    • yenda1
      Dej tomu ještě šanci a hlavně čas. Z tvé postavy bude za pár desítek hodin "badass" a ty budeš mít pocity z hraní jako už dlouho ne. *3*
      • Kozy
        Mě to právě úplně pohltilo, nejsem zvyklej hrát hry který jsou opravdovou výzvou, přesto mě DS baví, neumim si to vysvětlit. No nic, jdu se dál lopotit s gaping dragonem.
        • Black_Hand
          tak tohle dark souls umi, kdyz se prehoupne clovek pres prvotni alergickou reakci (a neni uz predem odhodlan ji prekonat). celkem pekne zpracovane duvody, proc to funguje i na takove hrace, lze najit zde: https://www.youtube.com/watch?v=hcBCCVGbVfA . vubec ten clovek ma casto dobre postrehy.

          ad gaping dragon: doufam, ze uz si prisel na to, kde stat aby te moc netrefoval :).
        • yenda1
          Promiň špatně jsme tě pochopil.

          Tak hodně zdaru s tím krasavcem. Jinak já si to zaujetí hrou vysvětluju tak, že ti systém hry pěkně masíruje nucleus accumbens, a proto ti to nedá a stále se "tam" vracíš.
  • Miserius
    Pokud tu někdo bude hrát na PS3 a chtěl by třebas někdy dát coop nebo pvp, přidejte si mě :) PSN ID: hilts663 Budu pařit už od čtvrtka a do neděle neodejdu *1*
  • Black_Hand
    no tak alesi ty "Covenanty" jsi mohl prelozit :). smlouva, umluva, ci dokonce bratrstvo nebo konvent zni porad lepe.
    • Miserius
      Jasně, a až budou psát o novem Raidu ve WoW bude psát: Patch do WoW přidal nový nájezd pro 25 lidí!
      • Black_Hand
        jo, jenze pripad wow je trochu jiny, tam jde o terminus technicus typicky pro MMORPG. tady jde o vyraz na urovni slova "mec" nebo "stit" nebo "kouzlo".
        • ales.smutny
          Problém je v tom, že v rámci DS komunity je "covenant" už hodně silně zažitý termín. Když napíšu jakýkoliv překlad, budu tím spíš mást co je to za novinku a ztratí se ten jasný odkaz na jedničku. Jednoduše, pro srozumitelnost nutné zlo.
          • Black_Hand
            hm, ja nevedel, ze ceska komunita je nejak extra zabehnuta. v tom pripade bych to bral zpet. pripadne hodil jedno z toho do zavorky, pro neznale. Miserius ma pravdu, ze terminologii WoW zna skoro kazdy, ale u DS to tak neni, tedy to jsem si alespon do ted myslel.
            • Black_Hand
              ale tohle je post zamereny na potencialni nove hrace (viz nadpis). tady bych cekal dovysvetleni.

              fakt se o tom jeste bavime? uz tapetuju. takze dost.
            • Kdyby misto Covenant napsal smlouva, tak rozhodne nebudu tusit o co jde. Takovehle terminy se neprekladaji.
  • Lidi mam to koupit na pc bo ps. Se bojim ako su na pc naky cheaty a tak v pvp.
    • Za mě PS3. Cheateři jsou na PC zlo.
    • siboch
      Cheatery jsem potkal i na PS3 u Daemon's Souls. Dark Souls na PC + X360 Gamepad + TV = paráda. U DS2 taky počkám na PC kvůli texturám a kámošům.
    • jednoznačně ps3 :)
      • PC s připojeným gamepadem.. máš výhodu lepšího rozlišení PC verze a přitom ovládání jako na konzoli, on i ten PS3 ovladač jde po instalaci ovladačů používat i na PC
      • nic jednoznačnýho na tom neni :D
    • PravyMonty
      Pokud se ti hraje dobře s gamepadem, tak určitě kupuj na PS.
      • PravyMonty
        Použijte logiku: Pokud se mu lépe hraje na gamepadu/PS3, tak si zahraje dřív.
        Nepište mi nic o lepší grafice, jelikož na grafice nezáleží, a pokud nesedíte 30 cm daleko od TV, tak si stejně ničeho nevšimnete.
        Samozřejmě, jsou tu mody, ale jediný "must have" mod byl DSfix, který PS3 vůbec nepotřebovalo.
        • Black_Hand
          DSfix by se hodil i na PS3 verzi. odemykal FPS z 30 na vyssi. problem ale byl, ze pak blbly kolize
      • alladjex
        Mě se hraje nejlíp s gamepadem a hraji na PC ;]
      • Jestlize se ti hraje lepe s gamepadem, rozhodne si muzes koupit jak PS3 tak i PC verzi. I na PC lze pouzit gamepad. Tohle zrovna si myslim, tolik neovlivnuje rozhodnuti.
      • Black_Hand
        a nebo si muze pripojit x360 gamepad a bude to mit s plnout paradou.

        s temi cheaty to bylo v jednicce trochu horsi :\.
    • Miserius
      Jestli si potrpíš na grafiku tak si počkej na pc, jinak kup PS verzi... Budeš to mít dřív, žádní cheateři a na psku maj Souls odjakživa největší hráčskou komunitu...
      • Veskoslav
        Ale nemáš možnost modování, patche nejsou na PS3 žádná sláva s rychlostí. Navíc si na pc můžu vybrat prakticky jakýkoliv ovladač, co se mi bude hodit+možnost klávesnice. O grafickém vzhledu ani nezmiňovat.
        • Miserius
          Patche jsou vždy první na ps3... Modování tam samozrejme neni ale teda Dark Souls je posledni hra kterou bych chtel modovat (krome toho modu co to pro pc zprovoznil :D)... Grafika je mi u prdele, obzvlášť u takovyhle hry)... Ovladani Dark Souls? Jedině gamepad a k psku připojis krom Xboxovyho každej, takže v čem je problém?
          • Veskoslav
            No pro mě třeba zásadní, že mám rád Xbox ovladač a jsem na něj zvyklý už kvůli rozložení kláves.
            • Takže si vlastně taky diletant.
            • Budete si oba muset ode mě koupit prominutí vašich hříchů, nebo vás stihne trest...stačí pouze pár duší *hihihihi*
            • Veskoslav
              Žádný rozdíl nevidím v tom, že prasíš češtinu patvary.
            • Frajere je velkej rozdíl mezi používáním nespisovný češtiny a napsáním takovýhle lobotomizující hrubky.
            • Veskoslav
              Když už mě chceš opravovat, tak pak nepiš blejt....To napíše jenom diletant...

              P.S: Věta začíná velkým písmenem.
            • *zvyklý...bože můj, ať aspoň nemusim blejt, když čtu ty vaše kecy tady
  • Keyz
    V recenzích se píše, o menších změnách které jsou pro hru údajně dobré, tak to jsem zvědav na PC verzi.

    Z traileru toho moc neposoudím. Kromě toho, že tam asi nejsou ty lepší textury, jestli to je nahráno na PC.

    - Taky jestli tam půjde lépe použít luk, v prvním díle to byla hlavně vedlejší zbraň navíc pouze na omezené akce díky super rychlím šípům.
  • wenceslaus
    LoL, ty Jethro Tull tam :-D
    • Treba tim naznacujou, ze tam pude hrat i za Whistlera...
  • Reklama na pokerstars.net mi hlasitostí skoro urvala uši, když se pak spustilo video po ní, na stejnou hlasitost jsem skoro neslyšel co tam říkají
    • LuckyBaal
      games je bohužel jedna z mála stránek, kde jsem odmítl dát AdBlocku vyjímku, protože ty reklamy tady mě fakt vytáčí...
    • člověk se pak lekně že ohluchnul....
  • kde je classa huntera? *8*
    • kennyB
      Není ani pyromancer *9*
    • tvoje máma ho zalehla
      • a abych ti odpověděl normálně teda, tak huntera nahrazuje bandit bych řekl, je to celý tam lehce proházený a pozměněný
        • ok, dik. uz jsem malem volal mame, at se posune
  • Tak najednou se tu bude čekat na MP aby hodnocení bylo komplet? WTF?
    BTW bude hodně težký se měsíc udržet a nevyspoilovat se na youtube od konzolistů...jak já vám závidím :)
    • nezáviď...a těžký to nebude, běž ven, venku je hezky
      • Přes den je krásně...ale večer se přeci jen rád vrátím domů...
        • já abych se udržel v informačním embargu, tak jdu stanovat do přírody, bez přístupu k internetu a za měsíc se vrátim, koupim si DSII na pc a další měsíc mě pak nikdo neuvidí
          • Budu držet palec :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit