Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kennyB
    Recenze na Dark Souls jsou luxusní: EG-9/10, GameSpot-9/10, VideoGamer-10/10, CVG-10/10, Edge-9/10 *3*
  • Black_Hand
    no jo, Pikachu a Snorlax se hadaji.
  • Ne kazdy hraje hru nepretrzite dokud ji nedohraje.. jsou taci, kteri nemaji cas a nebo hraji zaroven vice her, podle nalady.. *7*
  • Halt, hammerzeit
  • I'm about to hammer your ass little boy
  • Projevuje se to perfektně Lojzíku. Pořád mi to má co nabídnout a pořád mě to baví.
  • asi budeš docela noob když ti dohrání jedne hry trvalo rok. i když uznavam hra je docela težka
  • Stovky hodin a jak jinak se to u Tebe projevuje?
  • To me nenapadlo. Diky
  • Miserius
    Temer kazdej obchod hry uz ma nebo zitra dostane na sklad. Odesilaj den predem at to dorazi v den vydani, ale klidne zavolej na obchod kterej chces vyuzit a over si to...
  • Potrebuji tu hru, tesim se na ni. DaS a DeS mam nahrano stovky hodin a hraju furt dokola. Doufam, ze nezklames.
    Tusite, kde jiz maji skladem na xbox abych mohl v patek zkoumat temna zakouti, ucit se zabijet, nechat se zabijet, levelovat, upgradovat? Potrebuji objednat tak aby v patek dorazila na adresu.
  • Takže si vlastně taky diletant.
  • Prepare your anus ;-)
  • Rhulad
    Nemám rád lži a ty tvoje komenty okolo Dark Souls mně nikdy neprišly zrovna věrohodné, ale budiž, změnil jsi názor, pokusím se tomu věřit.
  • Budete si oba muset ode mě koupit prominutí vašich hříchů, nebo vás stihne trest...stačí pouze pár duší *hihihihi*
  • Neřeště prosimvás takovéto pitomosti a raději si kupte Dark Souls II, nebo vás bohyně Velka za vaše hříchy potrestá.
  • Veskoslav
    Žádný rozdíl nevidím v tom, že prasíš češtinu patvary.
  • Ty se z toho Veskoslava zblázníš Rhulade. Je poněkud hezké, kde je CR7, tak vykvete i Rhulad a jakmile má Rhulad ban, tak se CR7 stáhne do pekla za ním.
  • Frajere je velkej rozdíl mezi používáním nespisovný češtiny a napsáním takovýhle lobotomizující hrubky.
  • Veskoslav
    Když už mě chceš opravovat, tak pak nepiš blejt....To napíše jenom diletant...

    P.S: Věta začíná velkým písmenem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit