Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Treba tim naznacujou, ze tam pude hrat i za Whistlera...
  • jednoznačně ps3 :)
  • PravyMonty
    Pokud se ti hraje dobře s gamepadem, tak určitě kupuj na PS.
  • Miserius
    Jestli si potrpíš na grafiku tak si počkej na pc, jinak kup PS verzi... Budeš to mít dřív, žádní cheateři a na psku maj Souls odjakživa největší hráčskou komunitu...
  • Lidi mam to koupit na pc bo ps. Se bojim ako su na pc naky cheaty a tak v pvp.
  • Keyz
    V recenzích se píše, o menších změnách které jsou pro hru údajně dobré, tak to jsem zvědav na PC verzi.

    Z traileru toho moc neposoudím. Kromě toho, že tam asi nejsou ty lepší textury, jestli to je nahráno na PC.

    - Taky jestli tam půjde lépe použít luk, v prvním díle to byla hlavně vedlejší zbraň navíc pouze na omezené akce díky super rychlím šípům.
  • wenceslaus
    LoL, ty Jethro Tull tam :-D
  • Reklama na pokerstars.net mi hlasitostí skoro urvala uši, když se pak spustilo video po ní, na stejnou hlasitost jsem skoro neslyšel co tam říkají
  • ok, dik. uz jsem malem volal mame, at se posune
  • kennyB
    Není ani pyromancer *9*
  • a abych ti odpověděl normálně teda, tak huntera nahrazuje bandit bych řekl, je to celý tam lehce proházený a pozměněný
  • Budu držet palec :)
  • tvoje máma ho zalehla
  • já abych se udržel v informačním embargu, tak jdu stanovat do přírody, bez přístupu k internetu a za měsíc se vrátim, koupim si DSII na pc a další měsíc mě pak nikdo neuvidí
  • kde je classa huntera? *8*
  • Přes den je krásně...ale večer se přeci jen rád vrátím domů...
  • nezáviď...a těžký to nebude, běž ven, venku je hezky
  • Tak najednou se tu bude čekat na MP aby hodnocení bylo komplet? WTF?
    BTW bude hodně težký se měsíc udržet a nevyspoilovat se na youtube od konzolistů...jak já vám závidím :)
  • Hanzik815
    Právě naopak. Původní Dark Souls nebyl na PC vůbec zaměřen, protože si tvůrci nemysleli, že by o to mohl být mezi PC hráči zájem. Prodeje na PC, byť to byl poměrně mizerný port, šli ovšem raketově nahoru. Protože dobré hry si kupujeme, pirátíme jen sra*ky s osmdesáti placenými DLC (nebo nejprve zjistíme, zda je hra opravdu dobrá, a až pak si jí koupíme).

    From Software má rozum a chápe, že PC hráči mají o Dark Souls zájem a proto si dali těch pár měsíců na to, aby to zoptimalizovali pro PC se vším všudy. Už žádný mizerný port.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit