Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Buzny *3*
  • Jack1947
    No nevim, kdo hrat prestal neprestal prave hrat kvuli konzolim ? Ze se vsechno zjednodusuje atp...
    nerikam ze vsichni a vsechno jen , se mi to moc nezda. Samozrejme by to bylo plus , pokud by naopak nepritahlo az moc lidi a i tech na ktere Next gen treba cilen ani nebyl.

    Kdyz to beru kolem a kolem, nebylo by lepsi kdyby "Nove konzole by meli prilakat vyvojare co uz na hry zanevreli". Coz oto, hraci hrali by radi jenze ne takhle... nebo ano.
    • Posímtě o čem to vykládáš, sečit si hráče různých generací konzolí a pochopíš že zájem o konzolový trh neustále roste. Konzole otevírají herní trh lidem kteří by o něj jinak ani nezavadili.
      • Jack1947
        Vidis a to napsal konzolista, co vidi a chape ze hry nejsou uplne tak ferove k hracum ale co neni hlavni ze jim to sype a kdo nechce ten nehraje? *7* Ale no tak , nerikam ze je to spatne ale tohleto prvoplanovite zjednodusovani jednou by skoncit sakra melo.
    • Česky by to nešlo?
      • Jack1947
        Netusil jsem ze je zde nejaka "Soutez" a ne to vubec nikdy , maximalne tak muzu bejt 2hej ale ze bych ho trumfnul... zas tak dobrej nejsem. *3*
    • Pete.palis
      "samozrejme by to bylo plus"....ale u tebe koukám jen mínus *1*
      • Moander
        on ma jen minus, ma zde asi hodne fanousku *14*
        • Jack1947
          Stale ale mene nez treba Veskoslav. *3*
          • ten ma jen jednoho, s unlike botem, -40 kdykoliv na pockani, ty to sbiras poctive po jednom *5*
            • Jack1947: A ty ho chceš očividně trumfnout *1*
            • Jack1947
              Ja se snazim byt poctivy, stale se toho slova drzim ze s ni clovek nejdal dojde. *4* Mel i -72 jednou.
  • Já jsem jedna z těch přeběhlic, PC má skvělé strategie, lepší grafiku a daleko větší svobodu, ale lehnou si na gauč s horkou čokoládou a zahrát si Zaklínače 3 za studené zimní noci to je prostě něco jiného :)
    • To sem netušil že to u PC nejde .. ehm .. a jak je v budoucnosti ? *8*
      • Bezne tahas PC do obyvaku
        • proč tahat? jsou tací, co ho mají pod TV v pěkné krabičce na stálo, říkáme tomu HTPC a zastává všechny funkce *4*
          • Link na tu krabicku by nebyl? Porovname pomer cena vykon, ktery pry hraje ve prospech pc.
    • Erendiel
      A jak se ti zatím líbí? *15*
  • Tady je to samej troll. Vzdyt Robotron je znamej konzolista, to samy Veskoslav *7* Kouknete si nejake starší diskuze.
    • Robotron3
      Půl na půl konzolista i pcčkář. Proto taky když mi někdo začne nadávat do konzolisty, nebo pcčkáře, tak ho automaticky posílám do p*dele. Bohužel méně bystří jedinci jsou pak zmatení, a myslí si, že bojuju za jeden, nebo druhej ten jejich vymyšlenej tábor *2*
      • vlastik.plaminek
        Za dobu svého působení na internetech jsem zjistil, že když většina lidí sedne za klávesnici, prudce jim klesne IQ a schopnost rozumět psanému textu (to se dá pochopit u Jacka, na jeho příspěvky je potřeba až Holmesovsá úroveň dedukce).
  • Veskoslav
    Vím, že je to moje chyba, že budu reagovat a tím krmit toho debílka:

    WT, nastavení film (má se používat při nahrávání scén, nikoliv pro hru), vyhlazování, grafika, všechno na maximální. Zcela plynule: http://2imgs.com/5e01d0fa29

    A debílku GGG, můžeš mi přečíst to číslo vlevo nahoře....PS4 dle tvůrců WT neumí a nedokáže přesáhnout 60 fps. To jenom pro tvou debilitu......
    • TheGGG
      Jako, tímhle toho moc nevysvětlíš. Taky bych si mohl pořídit kompl 3krát dražší než PS4 a pak se kochat tím jak mě lítají fps, když stejně nepoznáš rozdíl mezi 60 a 102. Jinak hru jsem nehrál, ale nemyslím že by bylo potřeba víc jak 60FPS ke hraní.
      • Veskoslav
        Cena pc je cca 17 000. Tudíž ani dvojnásobek ceny konzole.
        • TheGGG
          Tak samozřejmě tvrdit to můžeš, to ale neznamená že to je pravda. Pokud teda nekradeš někde ve skladu součástky.
          • Jack1947
            Trolling i kdyby to nekoho melo bolet, si rad a radi budou i jiny (mozna) je to sranda no. Ja uz nad takovymi jako ty sice hul nezlomil, jen uz to beru tak ze tady nepomuze uz nic. Vesele dal sirit pravdu i kdyby to pravdou nebylo.
            • TheGGG
              takže si mají konzolisti nechat s*át na hlavu od bandy PCčkářů (kteří ještě dělají své komunitě ostudu). Až přestanou zas*rat každou diskuzi o konzolích svými světobornými názory o nadřazenosti PC, pak se s nimi přestanu hádat. Klidně se podívej na začátek diskuze a uvidíš kdo tu zase začal flame.
            • Jack1947
              No to tedy vidis dost zle, ja jen nechapu tohle nesmyslne "bojovani" . (diky tomuhle super systemu tezko rict, zda si reagoval co nereagoval na mne) No tak dit se da dohodnout, myslim ze to ty i umis. V klidu v pohode bez urazek k druhym a nedelat ze sebe blbce.
            • TheGGG
              jistě, konzolisti jsou zas ty zlí *7*
          • Veskoslav
            Ty jsi vážně debill....10 000 bez grafické karty. Sice jsem debill, že na tebe neustále reaguji, ale zkus se podívat na ceny pc komponentů, možná pak nebudeš za úplného hlupáka.
            • to chceš za tu cenu koupit procesor, zakladni dosku, zdroj, disk a kvalitni skrinku? u nas jen levnejsi intel i7 stoji pres 250€
            • Sony produkty vzdy patrili. Zase omylem spatny i?
            • TheGGG
              pleskoslave, říkal jsi že se deš učit a teď to tu zase zkoušíš s anonymním nickem?
            • GGG,můžu o Tobě napsat prosím výzkum?Potřebuji nějaké téma do psychologie v rámci semestrální práce a ty jsi nádherný příklad vyšinutého jedince.Moc by jsi mi tím pomohl.Děkuji. Protože moc ulhaných patologických lhářů,kteří ignorují naprosto vše,co je napsané je skutečně málo.Pomohl by jsi dobré věci.
            • TheGGG
              Sbohem ub*žáku, mohl jsi trávit svůj den něčím jiným než hatem konzolí, ale to bys asi musel mít i něco jiného na práci. Doufám že v přípravách do školy si zopákneš i matematiku, protože očividně neumíš počítat. Jinak ale si mě pobavil kompl za 17 000,- do kterého nezapočítáš většinu komponentů. *1*
            • Veskoslav
              No myslím, že už končím. To opravdu nemá cenu. Zničil jsem svou debilitou diskuzi a málem jsem se i kvůli sráčči jako ty vytočil. Ale je sobota odpoledne, jdu raději dodělat věci do školy než se s debillem s nulovými argumenty o něčem bavit. O něčem, o čem víš naprosté hovvno. Mimochodem moje herní myš má 2000-6000 dpi nastavení.....Tudíž sbohem debílku.
            • TheGGG
              no, škoda že výrobky od sony patří mezi to nejlepší na trhu, že nemáš na to si něco od nich koupit je jen tvůj problém, příště možná neutrácej peníze za kompl za "50 000,-".
              Sony produkty vždy patřily ke špičce. *3*
            • Kvalita od sony, haha ten byl dobrej. Ta znacka vyrabi odpad a zije jen diky pozerum co si mysli, ze je to kvalitni znacka. Stejne jak ty. *15*
            • TheGGG
              Aha pleskoslave, takže ty máš sestavený počítač ze servisu? Protože co já vím ovladač už ke konzoli dostaneš a je v ceně. Zatímco když si sestavuješ kompl sám musíš každý komponent koupit a započítat. Teda je možnost že máš doma nějakou starou myš s 250dpi (když už teda jedeš těch 100+ FPS), ale pokud bychom brali člověka co měl doteďka starý kancelářský kompl a chce si sestavit nějaké herní dělo, budeš mu muset započítat i nákup nové myši, obrazovky atd. A to se přes 20 000,- dostaneš ani nevíš jak. Zatímco nějakou slušnou LCD, LED nebo plazmu už má doma každý a tak mu stačí jen koupit konzoli a hraje.
            • TheGGG
              Možná by i ta tesla byla lepší než ten tvůj neznačkový 4k monitor z tramtárie *1*
              Ale díky, já dávám přednost kvalitním značkám od SONY a Samsung.
            • Veskoslav
              Skvělá argumentace. TV doma kde kdo má, tak ji ke konzoli počítat nebudeme, ale pc kde kdo domá nemá, nemá ani monitor, tak ho započítáme. Klávesnici a myš také. Započítáme do toho ještě gamepad, joystick, volant+5.1 bedny. Jo a myš aspoň za 2500, chceme pořádnou, klávesnici 4 000. A case se zdrojem nejlépe na zakázku ty drahé za těch 5-6 000. Dej si hadr na hlavu šašku.....Buď budeš započítávat do ceny konzole i TV+ovladač navíc+Kinect či jeho obdobu a pak můžeme se bavit o příslušenství k pc jako monitor a spol. Nebo budeme brát cenu pouze konzole a pouze pc sestavy. Ale jak je vidno, na Tebe s argumenty o cenách je zbytečné chodit, protože kvůli tomu, že jsem hlupák a reaguji, ty musíš zažívat tak 50 orgasmus...
            • Jo, to je fakt. Ta stara Tesla na to lowzole rozliseni a detaily staci. *15*
            • TheGGG
              No většina lidí doma televizi má, ale člověk co si kupuje PC si obvykle musí monitor dokoupit.
            • Tys k tvoji PS4 dostal v cene televizi nebo monitor? Nebo jsi debilek a budes srovnavat pc s monitorem a konzoli bez? Oh wait, ze se vubec ptam.
            • TheGGG
              Tak sorry že ti neskočím na očividnou lež. To sis jako za těch 10 000,- koupil monitor, myš, klávesnici, repro nebo sluchátka, bednu, základní desku, RAM, procesor, všechny větráky a chladiče atd. *6*
          • Cili priznavas, ze nemusi byt pravda ani to, co tvrdis ty. *8*
            • Asharak
              Nejhorší je že za chvíli budou mít i mobily podobný výkon.Alespoň podle toho jak se technologie zdokonalují.
            • to GGG: už jsi viděl první prototyp Steam Machine ? za stejnou cenu jako je PS4 nabízí jak větší výkon, tak větší užitnou hodnotu. *4*
            • TheGGG
              ne, tvůj problém napsat správně jednu větu. *2*
            • Myslis tvuj problem s chapanim i/y?
            • TheGGG
              Zase problém s pochopením psaného textu?
      • Aha, takze komp co ma 3x vic fps nez lowzole vlastne neni lepsi, protoze byl drazsi. Takze Ferrari co jede 340 neni rychlejsi nez Trabant, protoze je 1000x drazsi. Chapu. Logika lowzolisty? *15*
        • TheGGG
          Pokud je pro tebe důležité mít třikrát dražší kompl, jen abys měl místo 60 FPS, 102 FPS tak si klidně TITÁNAMA vytapetuj pokojíček, ale já si radši koupím PS4 a budu mít dost peněz na hry, popřípadě i na další konzoly, člověk nikdy neví.
          • Na ty hry, co jsou na lowzole o pulku drazsi? To dava smysl. *15* A bohuzel tvoje lowzole nema ani 1600p ani 4k a ani 60+ fps.
            • TheGGG
              je toho hromada, ale spíš by mě zajímalo co hraješ ty? Vidím to na kombinaci farmville, shakes a fidget a Metina, to jsou přece ty vaše PC exklusivity.
            • Tyhle hry me absolutne nezajimaji, tzn. mi ani nechybi. Singlplayerovky uz dlouho nehraju. Neco dalsiho?
            • TheGGG
              A jsme u toho paráda, konečně jsi to přiznal, samozřejmě že můžeš mít kompl za 40 000,- klidně i za 50 000,- já ti to přeji (sám mám jen za 30 000,- a BF4 si na max dával na bídných 45-60 FPS, holt nesestavoval mě ho Gandalf s Brumbálem). Jen jsi mi potvrdil co říkám celou dobu veskoslavovy.
              Teď jen doufám že si na tom PC taky máš co zahrát, třeba takové The last of us nebo red dead redemption (a to je jen zlomek) určitě rozjedeš bez nejmenšího problému.
            • A proc bych nemohl mit komp za 40k a vic? Protoze ty ses zmohl na lowzoli za 10k? Nejsou vsichni socky jak ty. *3*
            • TheGGG
              Možná máš 4k monitor, ale to nic nemění na tom že si na něm stejně nic pořádně nezahraješ. Pokud teda nemáš rád 5 FPS a míň, nebo nemáš kompl za 40 000,-
            • Korejsky 1600p monitor s panelem z apple cinema displeje byl uz pred x lety na ebay za cca 8000,- a ted jsem tam nasel neznackovy 4k displej za 500 usd. Proc bych ho nemohl mit?
            • TheGGG
              To ale nemá ani tvůj kompl a to je dvakrát dražší. Nemluvě o tom že na něm stejně nemáš co hrát, protože dobré hry vycházejí jen na konzole.
    • Vrook
      Tyvole vy ste fakt normálně na palici, k*rva. To neni normální.
      • Jack1947
        To vis kdyz dva trolli, neni to totez. *3*
    • Veskoslav
      To že to umínuskuješ ubožáku, pravdu nezměníš:)
  • Člověk by řekl, ze když jsou konzole horší jak PC, tak to nikdo z pcckaru nebude řešit, protože to je "pod jejich úroveň". Koukam, ze opak je pravdou.
    To vas tak se*e, ze se ted nikdo nevěnuje PC? Konzole se vas nijak netýkají a presto mate porad potřebu na ne nadávat.
    Mate byt rádi, ze se hry "konečně posunou dale" (jen graficky, hratelnostne to bude porad to same).
    TheGGG klasicky nezklamal a Jejdasek uvedl velmi kvalitní argumenty. Zbytek umí akorát nadávat.
    • resit se to bohuzel musi, kdyz se hry delaj na miru konzolistum, a tak jejich uroven pada ke dnu, tak hluboko, aby na ne dosahli i gggayove a lofaskove *6*
      • Hry existují jen díky konzolím, PC scéna nás akorát zásobuje východními budgety, otřesnými f2p barevnými braky pro děcka a šuntem od blizzardu. Skutečně kvalitní hry vycházejí především na konzole. Díky bohu že díky nim hraní ještě za něco stojí a není to jen lavina indie ple*su.
      • BookerDeWitt
        A proč to řešíte s těmi co to nijak neovlivní? Nebo snad zdejší diskutující jsou zástupci věhlasných, světových vydavatelů her? :D Myslím, že na ústav je tu zralých více lidí, než jen TheGGG a Veskoslav...
        • kdyby to nekupovali, tak to ovlivni, jenze nekdo povazuje exkluzivitu za vyhodu, to jsou ty ztraceny pripady, kvuli kterym se to nezmeni *5*
          • Mam tomu rozumet tak, ze ty zasadne nekupujes na PC hry, ktere nejsou multiplatformni a dostupne i na konzolich? A zahrnes do toho i mobilni platformy a nebudes kupovat to, co nevyjde zaroven i na tabletu? To se obavam, ze si toho moc nezahrajes a to co si zahrajes bude ta nejvetsi mainstreamova masovka. A nebo jsi pokrytec, konzolistum vytykas ze kupuji exkluzivni tituly, ale ty si je na pc bez vycitek svedomi kupujes taky?
            • a krom jineho mas problem s rozlisovanim priciny a dusledku...

              exkluzivity existujou, aby ospravedlnily existenci konzoli (nikoliv, ze bez konzoli by stejny hry neexistovaly)

              na pc je exkluzivni jenom to, co sony/ms nepusti na konzole nebo na ovladani nestaci packovac

              v obou pripadech jsou na vine konzole, ktere prinaseji jedine omezeni

              pc ma jedinou chybu, jako svobodna platforma nikomu nepatri, tudiz ho nikdo "exkluzivne" nehypuje, ovce pak nemaj ten spravnej pocit, jako kdyz si kupujou krabicku, a nikdo pak nemuze rikat, hle, tady mate 160 milionu ovci, racte si je oskubat, pokud nam z toho neco kapne bokem *5*
            • Takze ty nemas problem s exkluzivitami, ok? Tobe tedy vadi, ze k pc existuje konkurence a ta ma jeste tu drzost byt uspesnejsi. Lidi davaji prednost konzolim proto, ze jim nabizi neco, co jim pc nenabizi bud vubec nebo v natolik horsi kvalite, ze se jim vyplati investice do konzole. Bojovat proti tomu, ze nadavas lidem kteri preferuji konzole je blahove a hloupe. Resenim je zamerit se na nedostatky pc platformy a jejich reseni. Jenze to jde tezko, kdyz pc fanatici si nejsou schopni pripustit, ze by pc vubec melo nejake nedostatky. Nastesti ne vsichni priznivci pc platformy jsou fanatici, a treba valve si je vedomo slabin pc platformy a snazi se je nejakym zpusobem resit. Jestli dobre a kvalitne, to se teprve uvidi na jejich uspechu. Ja myslim ze na to jde spatne, ale jestli se jim alespon podari prosadit do vsech steam her gamepad a nauci pc hrace ho pouzivat, tak to bude pokrok.
            • protoze tvoje logika je sice zajimava, ale casto chybna, tak to znamena, ze ja nekupuju konzole *5*
          • BookerDeWitt
            A kdo tu považuje exkluzivitu za výhodu? Já ji považuji za nutnost pokud si tu hru chcu zahrát. Myslím, že nikdo to tu nebere jako výhodu, samozřejmě až na těch pár jedinců typu GGG

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit