Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • MrSanta
  Toto je dobrý masakr *15*
 • Veskoslav
  Teď jsi na to kápnul. Ty jsi tak skvělý detektiv, pokračuj, jsi skvělý!
 • Rhulad
  Dobrá taktika Veskoslave. Bohužel ubožáčku na mě neplatí. Opravdu si myslíš, že je zdejší obecenstvo tak blbé, že tě neodhalí? *3* Je třeba zrušit anonymní nicky jelikož Veskoslav je čůrááku král a zneužívá to. PS. Ty čtyři mínusy a ty tvoje plusy? :DDDDDDDDDD hodně nenápadné Veskoslave.
 • Kdo ví, jestli i ten Veskoslav není taky jeden z tvých účtů, možná jsi tak zoufalý, že potřebuješ i fiktivní nepřátelé. No nic, měj se a pozdravuj šaška Jejdaska. *14*
 • Rhulad
  Veskoslave nebo spíš ubožáku králi? Já tu ubožáčku píši pod jedním registrovaným nickem jako většína zdejších jedinců. Ano mám tu ještě učét Rhaegar a ten je neaktivní čili ubožáku nemám potřebu si vymýšlet anonymní nicky, jelikož se za své názory nestydiím ubožáku. Nejsem ubožák jako Veskoslav,který na jedom vlákně vystřídá 5 nicků. Opravdu ubohé ubožáku.
 • No vida, na Rhulada jsem zapomněl. Očividně ses hodně snažil s jinými styly psaní, ale nepomohlo to. Tvá zoufalost je ve všech účtech stejná. Fakt bych tě chtěl vidět v reálu, ty musíš být opravdu unikát. Měli by tě někam vistavit i s tvými hlody a seznamem účtů, aspoň by lidé viděli, kam až jde klesnout. Jo a samozřejmě jsem Veskoslav, protože je těžké přiznat si, že tě nikdo nemá rád, proto je lepší vytvořit si armádu fiktivních uživatelů, kteří budou opěvovat tvé plky. Pak ti to ale může vlézt na mozek a budeš si myslet, že každý, kdo s tebou nesouhlasí, je někdo jiný, o kom si budeš myslet, že má taky x účtů... Počkat... Ono už to tak je
 • Rhulad
  Až na to, že každý má absolutně jiný styl psaní čili bych to viděl spíše takhle : Veskoslav= horké kakao=smrt= blativá příšera= deadpool=boom=kostilam= pevnost padlých a dalších x účtů. Jak vlastně můžeš srovnávat šipečku s GGG nebo s doktorem absolutně jsi mimo ty trolí špíno.
 • Jejdasek alias Loskuták alias TheGGG alias 11th_Doctor alias sipecka a kdo ví, kdo všechno, dostal nakládačku v diskusi a má potřebu to tady poblít ještě jednou... Ty nulo, tady vůbec nejde o to, jestli je lepší PC nebo konzole, celou dobu se tu řešily jen ty tvé ubohé přetvářky a potřeba každému vnutit tvůj názor, který nikoho nezajímá. Začni už v životě dělat něco užitečného *6*
 • Ani jsem tu tvou dusevni ejakulaci nedocetl do konce. Pokud chces sdelit neco co ma lidi posunout spravnym smerem, musi to byt jednoduche, razne a cilene, nebo taknejak.
 • jj, je to fakt ostuda to, co jsi tu předváděl.
 • C-BEAM
  nemusíš ľudí presviedčať, že si primitiv... oni to už dávno vedia.
 • Pastevectví je vznešená profese.
 • nezáleží na tom, jestli hraje blbec na jen na pc nebo jen na konzoli ;)
 • Tolik koncentrovane hlouposti, nizkosti a primitivnosti, to se jen tak nevidi. Takova mira vulgarity a agresivity, dokonce i vuci holce, se mi jevi uz jako patologicka. Nejspis je to projev davove psychozy, ktera strhava i jedince typu Mantor, kteri si jindy udrzuji alespon trosku nejakou uroven. Cele to nabada k zamysleni, proc to vsechno.

  Diskuse se odehrala pod clankem o nextgen konzolich a o nadeji, ze by mely povzbudit herni prumysl. Obsah diskuse je projev primitivni nenavisti vuci konzolim a jejich uzivatelum ze strany pc hracu. Je zarazejici, jak moc se tu seslo tech nejhloupejsich pc primitivu a jak malo tech inteligentnich, kteri by je dovedli korigovat a vyvazit. Nevim jestli to ma neco vypovidat o prumernem pc hraci, ale snad ne. Spis to vypada na par plodnych silencu typu Veskoslav, kteri pisi pod ruznymi nicky a delaji pc komunite ostudu.

  Zajimavejsi je zabyvat se otazkou, co u tech primitivu vyvolava tolik nenavisti. Podle jejich vyjadreni usuzuji, ze podle nich jsou konzole koncentrovane zlo, kvuli kteremu se nedari pc herni platforme a mozna ze mohou i za globalni otepleni a posledni dobu ledovou. To jest, jedna se o hledani vnejsiho nepritele, ktery muze za upadek pc herni platformy (ktery kazdy z nich citi, ale paradoxne si ho odmita pripustit). Hledat vnitrni problemy pc herni platformy je nad dusevni schopnosti techto primitivu, kteri ani nepripusti, aby na ne poukazoval jiny. Napriklad pro objektivniho pozorovatele je nad slunce jasnejsi, ze pc platforma se uzavira, mira svobody pc hrace je dnes vyrazne mensi nez pred lety a tento trend uzavirani neustale pokracuje. To je proste fakt. Ovsem poukazat se na to nesmi, u primitiva to vyvolava vlnu nevole a nenavisti, ktery se snazi hrýbymi metídami takovy nazor a jeho nositele potlacit. Premyslet o nem a diskutovat? Ani nahodou, lepsi je strcit hlavu do pisku a kopat slepe kolem sebe. To je jen priklad, ktery plati na vsechna poukazani vnitrnich problemu pc platformy, at je to vysoka mira piratstvi, ekonomicka nedostatecnost nebo ruzna omezeni a nevyhody vuci konzolim. To proto, ze pc platforma je dokonala, nejlepsi a nejsvetejsi, je ve _vsem_ lepsi a nema naprosto zadne chyby. To je zakon kterym se mistni primitivove ridi, a kteremu veri, je to jejich nabozenstvi. Jejich nenavis vuci vsemu konzolovemu je projev nabozenskeho fanatismu. Snaha s nimi diskutovat, provazena jakkoliv velkou trpelivosti, je marna, zkousel jsem to, nedokazou to, ani jeden z mnoha. Oni nepremysli, oni slepe veri a ve sve vire se tu navzajem ujistuji.
 • Normální, slušně fungující člověk nemá potřebu vystupovat v diskusi pod 10 různými účty a prakticky celý den i noc vyvolávat flame. Takové kraviny může dělat jen člověk bez života, který neumí společensky žít, nemá žádné přátele a žádnou smysluplnou práci.
 • 11th doctor znamená, že ho léčí už jedenáctý doktor... a marně
 • Veskoslav
  Na herní jsem psal a v prosinci očekávají. Ale pokud to bude zase 5 ks skladem, tak to bude hned fuč. Asi budu muset jet k sousedům no.
 • BookerDeWitt
  Zkus Game Station nebo Herní Svět.
 • Veskoslav
  Ksakru, zaspal jsem noční směnu a zase mi někdo naklikal mínuska.....


  Jinak nevíte, kde u nás koupit PS4 hry? Protože jsem akorát našel Fifu a to se mi rozhodně nechce kupovat pod stromeček. Myslíte, že po vydání konzole u nás to bude lepší?
 • BookerDeWitt
  Ty taky, tak si nasaď ten řetěz a vrať se do kuchyně. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit