Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukam ze novy konzole jsou tak uzasny, skvely a prinasi tolik zabavy, ze konzolefags misto aby hrali breci na forech, jak jsou pcckari zli. *15*
  • sipecka
    Ale kdeže nechoť spát můj milovaný, ty si se mnou chceš určitě nadále povídat.
  • Veskoslav
    Tak čti, jdu zase spát, noc je dlouhá a den má jenom 36 hodin a to nemůžu na games stihnout všechno.
  • sipecka
    Ne moje srdce buší jen pro tebe čili čtu jen tvoje hodnotné komentáře má lásko *14*
  • sipecka
    Fakt se nerozčiluj ty můj malý hlupáčku. Ať tě pak nemusí vysekávat z té polstrované žídle. To by bylo vskutku ponižující, že jo Veskoslave?
  • Veskoslav
    Kdo mě zase volá? Co zase chceš, nech mě spát, mám noční směnu tady na games, nečetl jsi Rhulada?
  • sipecka
    To jsi mu to nandal Veskoslave. Moc pěkná práce a hlavně ty nadávky... hodně přesvědčivé
  • Ani nemám nervy. Zeptám se jednou. Bereš drogy? A za druhé nemáme tady posrané euro čobole hlupý.
  • Ty? ty mě ty špíno buzerantská akorát tak dostaneš do vězení a ban za nadávky. Nic víc. A jdi už konečně s tím Veskoslavem do piiče. Chápu, že máš orgasmus pokaždé, když na Tebe zareaguji, ale čeho je moc, toho je příliš.
  • Dalsi kokutek co si mysli, ze pc = monitor pred ksichtem a shrbeny zada. Btw, proc by mi za dva roky nemely jet hry? *8* Protoze to nejaky random debilek na internetu napsal?
  • sipecka
    Tož Veskoslave neblbni. S tvou nadváhou a s tvým nezdravým životním stylem není radno se tak rozčilovat. Tě klepne pepka a já tě budu mít na svědomí.
  • Si nahlaš, co chceš děěvko blbá. Stačí si přečíst tvou recenzi na ME2 a každý vidí, co jsi za provokující trolí děěvku. Drzost Vás trolích kurev je naprosto nezměrná, sice jsem myslel, že nebudu nikdy psát sprostě a ješět k tomu k takové prkotině, ale kurvyy jako ty by měly být utraceny.
  • sipecka
    Myslím Veskoslave, že tohle už tohle redakce ignorovat nebude. Samozřejmě jsem tvůj poslední příspěvek nahlásila. A na ty prdíky? zkus požádat maminku, aby ti namasírovala a ohřála bříško.
  • Aha, budeme hrát na oblíbená slovíčka. Tudíž iddiot, špína, trolí svině, troll, debill, pičus, děvka, hajzl, dement, pytel sraček, buzerant, trazvestita má registrační a ochranou známku Made by Veskoslav? Víš ty špíno, že to okaté provokování je všem u prrdele? Stejně zde nastoupí někdo z těch Vašich přiteplených buzerantů, nakliká všem oponentům - 50000000000000000000000000000000 a buzničkám GGGkovského typu plusy. A redakce? Ta to naprosto ignoruje. Raději si hrej na holčičku do té doby než to zjistí tví zbylí kámoši a přinejlepším se ti budou pouze posmívat, co jsi to za pičuse.
  • sipecka
    Veskoslave proč tak hrubě miláčku? Co pak tě štvě. Máš prdíky nebo co? Prý špíno? Kohopak je to oblíbené slovíčko? PS. A adresu bys nechtěl ty uchyláku?
  • Jo a Pavlína Pravicová? To jsi v té své vylízané palici nemohl dát aspoň uvěřitelné jméno?
  • Jasně děvko, jsem Veskoslav.....Debilita místních trolích špín dosáhla nového levelu. Sice na eurogameru jsou tupouni, ale na Vaši partu zdegenerovaných trolích špín nikdo nemá.

    Raději si zkontroluj, že máš pennis pořád na místě, protože pokud se chováš tak, jak chováš, tak doufám, že máš v kalhotech místo na tu obrovskou vagínu...
  • sipecka
    Veskoslave jsi to ty? To musíš být :) Jsi vskutku nenápadný. Prý pevnost padlých. Ach Veskoslave....Jinak ja ty víš, jak se holky baví proboha? Tak maximálně slintáš, když jedeš tramvají.
  • sipecka
    Veskoslave jsi to ty? To musíš být :) Jsi vskutku nenápadný. Prý pevnost padlých. Ach Veskoslave....
  • Přestaň si už hrát na holku trolí špíno. Každý ví, že jsi jeden z Těch buzerantů Doktor nebo GGG. Holky zaprvé píšou zcela jinak, zadruhé si rozhodně nedají takový avatar, o té kurvě, co jsi tam měla předtím ani nemluvím. Tudíž přestaň si hrát na holku špíno a jdi raději trotlit pod svým účtem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit