Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lzes sam sobe do oci
  • Hádá te se tu jak malý děti jestli je lepší konzole nebo PC a to podstatné vám uniká není nic smutnějšího než dospělák sedící za klávesnicí/ovladačem a hrající hry. Nechte hraní dětem a dělejte něco užitečného!!!
  • Big_Pete
    ja bych tam ty facky prijel rozdat instant
  • BookerDeWitt
    Teď mě napadlo, že nejlepší by bylo, aby redakce opět uspořádala nějakou tu "veřejnou diskuzi" v nějakém baru či hospodě a všichniby se museli povinně dostavit pod pohrůžkou trvalého odstranění všech diskuzí na games.cz u článků a bleskovek. To by teprve bylo něco, vyřizování si účtů na živo! :D
  • Chovejte se k sobe slusne a nenadavejte si c*raci.
  • sipecka je mozna sjetej, ale nazor na me2 mame stejnej *5*
  • A nas naklikavaci buh dokturek byl pres noc opet velmi aktivni *1*
  • Jack1947
    I kdyby to byl sebevetsi Slaughterhouse tak stale se to nevymyka dobrym mravum spravne diskuze. *4*
  • x_ander
    Wow...prostě jen wow, tady se to zase sešlo. Ubertroll GGG, sjetá Sipecka, paranoik Rhulad, Veskoslav, který vlastně nemusí ani nic říct, stačí, že se objeví a výše zmínění se z něj můžou posrat; to je sešlost zase. A když každou tuhle hádku zabije nějakým komentem Jack, tak je vymalováno. Já si games.cz bez těchto diskusí už ani neumím představit :-D
  • Všem zúčastněným děkuji za brzké pobavení v práci, tohle jsem potřeboval :)
  • neni od tebe hezke, ze si delas z konzolistu nepokryte srandu *5*
  • Tyhle dobytčárny bych snad diskuzí ani nenazýval.
  • Jack1947
    To se dela u For, ne na diskuzich navic to je webu tiscali zalezitost takze prumaz staci. *3*
  • Krapet se nám tu panstvo utrhlo ze řetězu *1* Já bych se přikláněl za lock
  • Jack1947
    Ted tu treba moc nikdo neni ale rano uz to bude promazane to si pis. *4*
  • Ehm, redakce ? Možná by nebylo od věci to tu trochu "zcivilizovat" (tzn: promazat, zabanovat, zcenzurovat), nebo rovnou lock diskuzí nad "ožehavými" tématy. To co se tady děje to jsem ještě neviděl.
  • Jn, jak postnul dole GMR
    http://i.imgur.com/QA57hPG.png
    *15*
  • http://i.imgur.com/QA57hPG.png
  • Jack1947
    Bavi se tu respkt melo by o konzolich predevsim. Ted uz je to jen Soutez o Cenu v nejlepe napsanem projevu respkt Projevu ktery bude nejvetsi sranda a zaroven vystihne nejvice lidskou blbost. *4* Adeptu mame hodne. Jen tak dal.
  • sipecka
    Co tu zas tu valíš o konzolích ty pakošku. Mě jsou nějaké krabičky někde. V životě jsem konzoli neměla a nebudu mít jelikož na to moje wowko mi stačí i můj postarší laptop

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit