Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná si to zahraju kvůli příběhu, na to jsem docela zvědavej, ale strašně se musim smát tomu multiplayeru. Bohužel jsem si navykl na Battlefield.
    • mne zase prijde smesnej BF3 a jeho multiplayer tak co chces...kazdej preferuje jinej styl.
  • vsadím se ze po vydani tady trollu jeste pribude a uz s konkretnimi nadavkami na konkretni aspekty kry protoze vetsina z vas sracu si to stejne bude chtit zahrat a hrat bude... to je na tom to nejsmesnejsi... nebo ne na "tom" ale na VÁS.
    • A ty tomu ,co jsi prave rekl ,opravdu veris?Opravdu si myslis,ze si to bude chtit kazdy zahrat?
      Pokud ano,tak k smichu ses spise ty.
      • umíte taky neco jineho nez jen utocit vy sragorky?:) nevím co rict tak nekoho ponizim to je tak jedine na co se zmuzete, ne ze tomu verim. to je holy fakt.
        presne takovou odpoved jsem cekal tzv. nicim se nelisici od zbytku stada.
        gratuluju ses jeden z hromady BF3 trolu na games potici naprosto stejne vety akorat s prohozenyma slovama... CTRL+C / CTRL+V - jak originalni.
        fakt si to beru k srdci............uz asi po 1000x...
        • jsou zaslepeni jejich ''realistickou'' pohadkou jmenem BF3, nema cenu jim neco rikat...jediny co delaji je, ze prijdou na kazdou novinku o MW3 a kecaji a pohorsuji porad stejnyma kecama jako pres kopirak...jinak stebou souhlasim i kdyz si to napsal trosku zostra :)) MW3 FTW!!
          • Každý ať hraje co ho baví, Call of duty mělo vždycky svoje a Battlefield taky. Hrál jsem Call of duty pár let, teď pro změnu hraju Battlefield. Hrál jsem Call of duty od prvního dílu. Jediná kampaň která mě bavila byla ona Call of Duty 1, další kampaně v dalších dílech byl pro mě stereotyp a nuda. Multiplayer to bylo něco jiného, člověk se odreagoval a byla to zábava. A hádat se s někým co je lepší nebudu, stačí když vím co mě baví :) *8*
    • *hry
  • Už se těším jak malej... Hra předobjednána přes tiscali shop ;-)
  • jo a k tomu "brand new".. přišlo by mi fér, kdyby autoři převedli do MW3 všechny mapy z minulých dílů modern warfare.. stejně servery mw2 zejí prázdnotou.. a pěkně prosím zdarma, nikoliv formou DLC.. proč platit za stejnou věc Xkrát.
    • dalsi takovej, aspon nekecej nesmysli...MW2 pokorila rekord v prodejnosti, ktereho se BF nikdy ani nepriblizil takze bych pomlcel a prazdnote :D:D tohle si chlapecku trosku prestrelil....
      • sry za pravopis :D az ted sem si precetl :D ale to nic nemeni na tom, ze je to fakt...
  • hmm.. tak je to oficialni.. pokud chci hrat MW3, musim si pichnout do ucha implantat.. :/ *15*
  • Sbirani vznasejiciho se "tagu" po mrtvych nepratelich/spoluhracich?! To jako vazne?! Proc rovnou nepredelaji grafiku do komicke podoby typu hopsacek, kde sbiras bodiky a vznasejici se ovoce spadle po zaslapnutych nepratelich.
    • vsiml sis infomrace ze jde o jeden jediny mod z mnoha?
      • ne nevsimnul je to jen dmnt, ktery musi kritizovat i sebemensi detail co se MW3 tyce...bez to aniz by neco vedel....fanousci BF3 maji fakt zajimavy vystupovani. Je k zamysleni, ze tohle jsem nevidel snad ani jednou v opacnem pripade co se MW3 fanousku tyce, ze by psali flamy na BF3 novinkach...at si omg hraje kazdej co chce to se jako cesi fakt musite chovat tak stupidne?
  • Nejsem si jistý, jestli mě tohle video mělo navnadit nebo odradit ...
  • No ja jen zasnu,kam to tahle serie od skveleho prvniho dilu dotahla.Je to ostuda a docela smutny.
    Ale hlavne,ze jim to vydelava no.Kdyby ty pokracovani byly alespon opravdova pokracovani a ne pomerne chabe datadisky.
  • RATATA +150 ratatat +310 ratatata +140. Ja vazne nemuzu z toho,jak tam furt neco blika,sviti,porad neco vyskakuje atd.Jak nejaka automatova hra.
    O tom,ze clovek se musi snazit,aby dokazal rozlisit MW2,od BO a MW3 ani nemluve.
    • Když hraješ HC a ne takový stupidity jako je normal, tak ti nic neblika, nesviti, ani nevyskakuje *3*
  • Změna -žádná
    Sláva -velká

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit