Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Atmosfericka umelecko dojimavá paráda.
    Odporúčam ešte pozrieť ZING.CZ a official site THEWITCHER.COM je tam ešte niečo nového.
    Priznajme si v Zaklínačovi predovšetkym vždy išlo o príbeh a viete dalšie nemenované veci ale pri zaklínačovi sa neda povedať že nejde o tu grafiku lebo ide a chapte v akom zmysle to myslim kurňa ta umeleckosť a atmosfera lokácií priam sala a vieme že CD PROJEKT majster v spracovani stredovekeho komplxneho sveta interierov aj exterierov.
    Na official stranke je mesto Novigrad, ostrovy SKELLIGE su takmer jasne a daľšie lokacie severných lokácii.
    A osobne by som rád videl univerzitu v Oxefurte , Vengerbeg, Ard Caraigh...
    dosť kecou ale ešte jedna vec zapol som znovu jednotku do frasa ale ta aatmosfera je neskutočna podhradie, mesto, polia... snaď najkrajší virtualni svet ale teraz vážne ZDAR *8*
  • SpocenejNanuk
    Bojím se jediné věci, každé vydání Zaklínače = ( aspoň co se týče mé osoby ) záhul pro pc vždy sekaní, škubaní, zkrátka moc naročné až časem po upgradech pohoda ale toto je titul '' včera hrát užbylo pozdě '' . Snad to nebude tak moc next gen abych to rozchodil. CDP prosím ať je dobře optimalizováno. :)
    • Radioaktivni_surikata
      No co se týče druhýho zaklínače, tak to není zas až tak strašný. Na nižší detaily to bůh ví jak náročný není, ale musel jsem přes nVidia panel nastavit počet předem renderovaných snímků jen na 2, jinak to, jak říkáš, nepříjemně škubalo, i když mi fps tancovaly mezi 40 a 50 *3*
    • ok, berem na vědomí

      CDP
      • SpocenejNanuk
        Jóó kéž by to bylo tak easy :)
  • Ttak 1 už mám projetou 4x, knížky předčtené 3x ale 2 né a né projet a ta jeblá chobotnice na začatku mě prostě dál nechce pustit *1*. No ale když vím že tenhle rok vyjde 3, je na čase vytáhnout stříbrný meč, požít elxír a vytáhnout do boje.
    • Vypni v traineru nesmrtelnost, jestli ti nejdou přeseknout :)
    • Trojka bude 2014
  • Mám trošku obavy z množství věcí, které by mohly skončit někde v půli cesty a nebo se ve hře nakonec neobjevit vůbec z nedostatku času, ale každopádně to zatím vypadá, že si Zaklínač najde cestu do sbírky:)
  • darthak
    ake nove obrazky, ved tie boli na svete len par dni po oznameni...
  • Omlouvám se za drobný OFFTOPIC - Doporučuji všem fanouškům Zaklínače, zvláště pak všem fanouškům literárního Zaklínače:

    http://zaklinac-povidky-vlastni.webzdarma.cz

    http://www.facebook.com/pages/Zaklínač-povídky-které-volně-navazují-na-Zaklínače-od-ASapkowského/133671083400568
  • Amylee.Anderson
    Mě už to nebaví, se tady rozplývat u každýho Zaklínačovskýho článku, ale já se na to prostě těšim jak malá Jaruna! A hodně mě těší, že se odkláněj, jak je vidno na obrázcích, od toho fantasy stylu z dvojky. Už se těšim na další matroš *14*
    • U těhle screenchotů používají starý render a ještě tam nejsou všelijaké grafické efekty. Kupříkladu Zaklínač 2 vypadal v alpha verzi takhle - http://www.youtube.com/watch?v=WVPGGWjC_aM

      Ta hra bude pravděpodobně v konečné fázi vypadat hodně jako Zaklínač 2 (používají stejný engine). Just sayin. *6*
      • Nope, pouziva Red Engine 3 a bude pouzivat aj DX11 ficurky.
        • ...což je jen upgradovaná verze enginu Zaklínače 2. *2*
          • No jo, a tak dnes je moda upgradnut engine a tvrdit "Hra bezi na zcela novem enginu!" Rovnako to robi Bioware alebo Bethesda. Ale predsalen bude upgradnuty ako si sam priznal + DX11, takze to rovnako ako Witcher 2 vyzerat nebude, bude to lepsie ;)
            • smejki
              dřív se psaly enginy vždycky od podlahy. tak určitěěě...
            • Já sem narážel na ten "fantasy look" kterej Amylee vadil u dvojky a kterej podle mě bude přítomnej i u trojky. Zkrátka si myslím, že co se týče stylu bude trojka blíž k dvojce než k jedničce, toť vše.
  • Matthew1J
    Já jsem sa snažil byt optimistický, ale teď už mám opravdu strach... Jestli bude okrádání fungovat stylem vybrakuju na co přijdu, tak půjde atmosféra pěkně do kelu řekl bych. Ovšem pokud to bude případná výpomoc v nouzi a bude to opravdu náročné nenechat sa chytit, tak proč ne.
    • Upřímně řečeno v prvním i druhém díle jsem vybrakoval co šlo. Akorát vesničanům nepřišlo divné, že jsem jim vlezl do chalupy a důkladně provětral jejich skříně, stoly, bedny a truhlice. Mnohdy přímo před jejich zraky. Takže pokud budou v trojce nevrlí a volat na mě hlídku zlobit se rozhodně nebudu :)
      • Matthew1J
        V prvním díle bylo v bedničkách tak leda nejaké harampádí nebo ovoce, nešlo ožádné vykrádání, spíš o sběr odpadků. Možná ze začátku jsem taky bral všecko, ale v půlce hry už jsem sbíral enom věci pro které bylo využití.
  • Vlhnu z těch novinek :D
    • Hanzales
      čtu až těď, ...to říkám... vlhký... *1*
    • Hlavně si nad tím nezapomeň vyprazdnit pytel.
      • Blue.Shark
        No třeba já už přezůvky v pytlíku nenosím *7* Ale jestli bude Zaklínač až takhle propracovanej, klidně zase začnu.
        • Asi jsem uplně natvrdlej, ale co to znamená?
          • Blue.Shark
            Nic...jen jsem chtěl zkusit jaký to je, když napíšu naprosto retardovaný komentář po vzoru ponocnýho jardy, dařbujána nebo tady SWAGera. Čekal jsem něco extra, ale zas tak uspokojující to není *5*
      • A co je tobě do toho? Co bude dělat.
  • 50 hodin na tak obrovský svět mi přijde trochu málo, není to podsazené?
    • Je 50h má mít jen hlavní linka + dalších 50h side questů.
      • V článku je napsaného něco jiného.
        • To co píšu já říkají vývojáři. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit