Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyjimky odjakziva potvrzujou pravidlo ...
  • Milky_Joe
    Boli uvoľnené niekde informácie o tom či budú ku GTAV aj DLCčka alebo datadisky? Alebo epizódy?
  • Shaker
    Rikas, ze cejtis to chveni a ostry bodani jo? Mam pro tebe spatnou zpravu :D
  • Omlatit jim ty krabice o hlavu a byl by klid *1*
  • Knížepane , třeba takovej X-Plane 10 kterej má do indie hry hodně daleko si na konzolích nezahraju . Tudíž ta slavná krabička nepřipadá vůbec v úvahu . A pokud jde o GTA V , počkám pár měsíců a hraju taky
  • Jazz
    Tohle snad není Grove Street, vypadá to strašně chudě!
  • To se pořád musej hádat konzolisti a PC hráči? To je fakt demence. Ať si každý hraje na čem chce a je to ne? To si pořád musí zdejší mistři diskusí dokazovat, jestli je lepší komp nebo konzole? Všechno má svoje pro a proti, o tom žádná, ale je snad na každém znás, jak si to vyhodnotíme a co je pro nás lepší ne?

    Fakt pochybuju o tom, že flamem v diskusi přetáhnou PCčkáři konzolistu na svoji stranu a konzolisti PCčkaře na tu svoji...

    Místo aby se tu řešilo GTA a jaká to zajisté bude pařba, tak se tu řeší ho*na. Bych některým ty konzole a kompy zakázal. A diskuse taky *1*
  • No pravě *1*
  • Ty si tady lecis nejakej komplex vid? Protoze jinak si tuhle snusku blabolu vysvetlit neumim. Tolik predsudku, generalizovani, skatulkovani a ciste blbosti jsem tady uz docela dlouho necetl a ze tady na games je konkurence vysoka. *1*
  • O čem to dop*dele mluvíš? Reagoval na mě.
  • Ten sjezd z té hory na čtyřklce vypadá naprosto zábavně *1* už se těším. Doufám, že v pc verzi bude alespoň skutečná tráva a né jenom textura ty 2 krámy už jsou fakt tragický.
  • Ty si asi necital, co o tom hovoril Gabe Newell? Praveze na tych zlavach zarabaju viac. Inac by to ani nerobili... Steam si svojvolne len tak zlavy nedava.
  • Malkavian
    Ona ani žádná petice být nemůže "next gen" konzole nemají dostatečný výkon.
    GTA V na PC bude o to se nebojím. "naštvaní PCčkáři, kteří se za pravdu štvou" wtf *8*
    http://s24.postimg.org/bir9hnmlh/Star_Citizen_2.png *1*
  • jj, na tu o umírající plaformě jsem čekal *1*
  • Ano, ulož si jeden příspěvek od konzolisty a zbylejch 99% příspěvků od fanatickejch PCčkářů do ruda rozhněvanejch, kvůli pomalýmu zkomírání jejich platformy, který zapřičiňuje jejich neschopnost platit za hry, alibisticky ignoruj. Navíc já žádnej komplex vážně nemám, jsem naprosto v klidu a vztekat se nepotřebuju - na konzole zatim vyšly všechny hry, který jsem měl v plánu si koupit. *15*
  • zdeeneek
    Znam nekolik lidi ze svyho okoli, kteri se zivi praci na pocitaci (treba i jako programatori) a stejne hraji na konzolich. Znam i nekolik lidi, kteri konzolema opovrhuji a jsou ciste PC only - kdyz se jim s jejich PC neco stane, tak jsou vetsinou bezradni a musi hledat nekoho, kdo jim pomuze. Tolik k tomu, ze PC pouzivaji inteligentni lidi a konzole jsou pro idi*ty ...
  • Jen pro doplnění - už GTA2 vyšlo dříve na ps1 než na pc... Mám takový dojem že i někteří lidé by měli v mozku vypálené spojení GTA = PC série i kdyby každý díl vycházel na konzole s předstihem ještě dalších 20 let :)
  • Konzole byly vytvořeny z toho důvodu, aby hry mohly hrát i méně inteligentní lidé, kteří neumí pracovat s počítačem. Tak se tady neurážejte, konzolisti nemůžou za to, že jsou mentálně zaostalí, oni se tak už narodili.
  • Díky, tento příspěvěk si ukládám jako dokonalý příklad zakomplexovanosti a retardace fanatických konzolistů.
  • Tebe to baví psát si sám se sebou? To nemáš žádné kamarády?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit