Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne tak úplně. Už to popřeli - http://bit.ly/1brjsdG . Ale když zůstaneme v konspirační atmosféře, tak vlastně jen esteticky zametají svůj bordel.
  • Shenkster
    PC verze byla potvrzená Nvidií *3*
  • Z pohledu vydavatele se to rovná, v ani jednom případě z toho neuvidí ani korunu.
  • To je na každého svědomí, zda si kupuje novinky nebo ne. Nicméně koupě hry v bazaru se pořád nerovná stažení autorského díla bez příslušné licence.
  • neřekl náhodou ten chlapec první "ty jsi ale d*bil"? Máte problémy se čtením. To, že si chci hru vyzkoušet a proto ji stáhnu opravdu není argument mezi dospělými lidmi. Pokud se bojím, že se spálím, existuje dost možností jak se přesvědčit, zda je hra dobrá či špatná - Youtube, fundované recenze na z ahraničních webech, někdy i dema. A věřte mi, bude hodně těch, co se budou chtít "přesvědčit", jestli je to GTačko V špatné nebo dobré, áno. A jen zlomek z nich si pak hru koupí, gta4ka je stále jeden z nepopulánějších torrentů bohužel.
  • Mě to příjde naopak jako inteligentní argument, zatímco vy jen urážíte a ještě máte plusy. Asi je tu něco úplně špatně..
  • jojo zato ten hodnej konzolista si koupi prodelecnou dotovanou konzoli a potom preprodava hry tak aby z toho vyvojari a sony/microsoft nemeli tuplem nic *3*
  • Tak podle stylu vyjadřování, neucelené logiky příspěvku, myšlenkové prázdnoty, nulové informační hodnoty a pravopisných chyb bych spíš řekl že jsi náctiletý d*bil ty. To, že si pak umíš omluvit svoji slabost je už jen silně nepřekvapivý fakt.
  • Stormangels
    Ty si ale d*bil.
    Ne všichni jsou takoví, jako například mam na STEAMU 183her a to asi nejde zpiratit ne?
    + i jine mimo STEAM krabičky občas zběratelka
    A proč lidé stahujou? Bud že teda piratěj a nebo si chtěj hru zkusit.
    Já si koupil hru s tim že vypada dobře a pak jsem zjistil že mě to totalně nebaví a je to sr*čka.
    Stalo se mi to tak 3x a proto takové hry u kterejch si nejsem jistej zda to bude dobré nebo mě to bude bavit tak pirátim.
  • ovšem lepší ukázku degenarace než jsi ty aby člověk pohledal *1*
  • Pár dobrých sociologických postřehů. ÚPlně cítím to chvění a ostrý bodání v miniaturních varlátkách PC pirátů, který už se těšej až to vole stáhnou to Gétéáčko, a natřou to tak celýmu světu a ROCKSTARU zejména. Dokud teda nepřijde máma nedá jim mokrou utěrkou přes hubu, aby přestali blouznit.
  • Doufám, že to na PC ani nevyjde. PC je dobrý maximálně tak na pár indie her, ale pro velký tituly od velkejch studií je to mrtvá platforma. Je čas posunout se ke konzolím. Klasickej PC hráč nezvedne od kompu pr*el, takže logicky má i menší příjmy a je za socku, co si musí hry krást, aby si je zahrál. Je čas se zvednout od PC, začít si vydělávat, pořídit si konzoli, kupovat si hry za prachy, ne jako PC socka a po práci se vyfelit na gauči před konzolí. Bohužel PC hráči už jsou buďto tak zdegenerovaný, že si neuměj poctivost a vydělávání si na hry ani představit nebo jsou to děcka, co maj v obýváku před televizí nonstop nalepenou mámu, která by jim dala facku, kdyby si tam chtěli připojit konzoli.
  • můžu mluvit jen za sebe, ale já si to běžím koupit okamžitě jak to vyjde, na platformě nezáleží. na druhou stranu PC verzi si pak už jen stáhnu až ji vydají, protože platit 2x za stejnou hru se mi moc nechce :)
  • ucho
    v Rockstaru jsou chytří a uvědomují si, že když vydají PC verzi trochu později, spousta lidí si koupí nejdřív konzolovou verzi a později i PC verzi, tedy prodají toho víc... u GTA si to mohou dovolit...
  • Myslím že v Rockstaru nejsou asi tak blby že kdyby měli na PC skoro stejně dobrou prodej jak na konzole , jak se tu hádáte , tak to vyjde hnedka na PC
  • Měl jsem PS3 a všechny hry tam vypadaly MNOHEM hůř než na PC, prakticky to vypadalo jako PC verze na nejnižší detaily - Rage, BF3, GTA4 apod. Stejné to časem bude i u nové generace konzolí
  • takové kraviny nikdo na PC nechce
  • jindra.veliky
    ze by odhad podle minuleho dilu? *3*
  • a jaka hra se prodava vice po te co jiz vysla pulroku-rok predtim na jinou platformu????
  • Ale třetí Payne na PC třeba vyšel. RDR je jiná kapitola. Kolega hore má recht, není důvod, proč by R* regulérní díl z GTA série náhle nevydával na PC, i kdyby jeho uvedení mělo trvat rok. I přes kecy typu "O PC verzi v budoucnu" a "PC se zatím zvažuje" a "Uvidíme" a jiný srandy se stejně tak nikdo přímo a jasně nevyjádřil stanoviskem, že se PC verze definitivně pokládá do kytiček - narozdíl od RDR, kde se nechali slyšet o absenci na PC už při uvedení. Pořád zde hraje roli nástup nové generace konzolí i náznaky ve formě internetem se šířících plno různých zákulisních keců typů Nvidie, která se o PC síle nedávno rozkecala i v souvislosti s GTA dílem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit