Přejít na výpis diskuzí

Nové obrázky z L.A. Noire představují detektiva Bekowského

17.3.2011 15:52
Aleš Smutný 24 příspěvků

Hlavním hrdinou detektivky L.A. Noir sice bude Cole Phelps, ale co by byl za detektiva, kdyby neměl správného parťáka? Série nových obrázků ze hry (prohlédnout si je můžete i v předělané galerii) nyní tohoto parťáka jménem Stefan Bekowsky představuje. A když se podíváme na jednotlivé screenshoty, najdeme...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    škoda že jen konzolovka.Určitě by to byla hra roku. *9*
    • Ona to ale bude hra roku to že to nebude na PC na tom nic nemění.
  • Ps3 sa bude kupovat na druhy tyzden.Uz sa na tuto hru tesim!!
  • Osobně bych si tipnul, že to bude zakuklenej křivák, kterej hlavního hrdinu v průběhu hraní zradí...

BTW: viděli někdy grafici v reálu člověka s kloboukem na hlavě? Na všech screenshotech mají postavičky klobouk o několik čísel větší, než hlavu. Takhle by jim spadl přes uši... *7*
    • a všimnul sis, že klobouk neni na uši, ale na hlavu? *1* skrz hlavu asi nespadne *3*
      • Tak přesně tohle může napsat jen člověk, kterej v životě klobouk nenosil. Klobouk není "nigga kšiltofka woe" *4*. Má jiný tvar než hlava, a když je široký, tak spadne přes uši a oči. Za vršek hlavy držet nebude.

Bohužel ze stejné logiky asi vycházeli grafici. Možná bude problém v tom, že počítají s tím, že vlasy jsou něco jako přilba, tudíž klobouk musí být ještě větší, než účes... V realitě klobouk vlasy přimáčkne a kopíruje spíš obvod hlavy, než vlasů.
        • posila
          Ach jo ... ted pri hrani budu koukat jen na klouboky a rikat si "kua, ty klobkouky jsou fakt mega velke". Snad na to do do kvetna zapomenu :)
          • Kdyz uz to jednou vidis, uz to nejde nevidet. :)
  • Osobně bych si tipnul, že to bude zakuklenej křivák, kterej hlavního hrdinu v průběhu hraní zdradí...

BTW už jste někdy viděli v reálu člověka s kloboukem na hlavě? Na všech screenshotech mají postavičky klobouk o několik čísel větší, než hlavu. Takhle by jim spadl přes uši *1*
    • smejki
      seconded *1*
    • RakeW
      Mám z těch klobouků úplně stejný pocit. A moc to nechápu... Graficky pěkné výborně rozanimované obličeje a na hlavě tyhle megaklóbrci.
      • V 40 letech to bylo cool ... čím větší klóbrc , tím větší frajer .......
        I takový dědeček hříbeček se touhle módou řídil a jak mu to slušelo
    • Hanzales
      to bude klobouk s vycpávkou *3*
  • fallout
    Tak se mi zdá, že po oznámení o nedostupnosti pro PC verzi o tuto hru nějak klesl zájem... do té doby byl každý článek o L.A. hned plný komentářů... *4*
    • Samozrejme ze to tak i je. Hra vypada vskutku zajimave a konzolistum ji preji, nicmene ale jako spokojeny PCckar si konzoli kvuli ni kupovat nebudu, ci-li nevyjde-li na PC (jako ze nejspise ne), neni duvod se dal o ni z pozice PC hrace zajimat.
      • fallout
        Naprosto souhlasím... akorát myslím, že na PC hra nakonec vyjde, ale později...
        • Kez bys mel pravdu, ale za sebe o tom pochybuju, podle me to dopadne stejne jako u Alan Wake tam se taky do posledni chvile verilo a jak to dopadlo s PC konverzi vime vsichni..
          • fallout
            nezbývá nám, než čekat... *7*
    • Samozrejme ze "zajem klesa". Spis ale o clanky nez o hru.
      Osobne uz se hry nemuzu dockat uz tak rok, a zaroven si nechci zkazit pozitek z hrani tunou spoileru, jak to kampane rady delaj...
      Ani tenhle clanek jsem radsi necetl - jen rovnou nakoukl do diskuse, jestli nebude neco zajimavyho, nezavadnyho tady...
      Davno vim ze tohle pro me bude adept na hru (minimalne) roku, a dal si spoilovat dej nepotrebuju...
      • fallout
        Ok chápu... *3*
  • Mě moc zvlášt sympatickej nepřipadá ale taky mohl být o dost horší. Ale takovej Harry Callahan, to by byla jiná káva *3*
    • xMort
      Já bych teda parťák Harryho Callahana být nechtěl ;)
      • Já asi taky ne *4* ,ale myslel jsem hlavní postavu.
      • posila
        You made my day, punk! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit