Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ona to ale bude hra roku to že to nebude na PC na tom nic nemění.
  • Já asi taky ne *4* ,ale myslel jsem hlavní postavu.
  • fallout
    nezbývá nám, než čekat... *7*
  • Kez bys mel pravdu, ale za sebe o tom pochybuju, podle me to dopadne stejne jako u Alan Wake tam se taky do posledni chvile verilo a jak to dopadlo s PC konverzi vime vsichni..
  • KIMCID
    škoda že jen konzolovka.Určitě by to byla hra roku. *9*
  • Kdyz uz to jednou vidis, uz to nejde nevidet. :)
  • posila
    You made my day, punk! :)
  • posila
    Ach jo ... ted pri hrani budu koukat jen na klouboky a rikat si "kua, ty klobkouky jsou fakt mega velke". Snad na to do do kvetna zapomenu :)
  • Tak přesně tohle může napsat jen člověk, kterej v životě klobouk nenosil. Klobouk není "nigga kšiltofka woe" *4*. Má jiný tvar než hlava, a když je široký, tak spadne přes uši a oči. Za vršek hlavy držet nebude.

    Bohužel ze stejné logiky asi vycházeli grafici. Možná bude problém v tom, že počítají s tím, že vlasy jsou něco jako přilba, tudíž klobouk musí být ještě větší, než účes... V realitě klobouk vlasy přimáčkne a kopíruje spíš obvod hlavy, než vlasů.
  • xMort
    Já bych teda parťák Harryho Callahana být nechtěl ;)
  • V 40 letech to bylo cool ... čím větší klóbrc , tím větší frajer .......
    I takový dědeček hříbeček se touhle módou řídil a jak mu to slušelo
  • a všimnul sis, že klobouk neni na uši, ale na hlavu? *1* skrz hlavu asi nespadne *3*
  • Ps3 sa bude kupovat na druhy tyzden.Uz sa na tuto hru tesim!!
  • fallout
    Naprosto souhlasím... akorát myslím, že na PC hra nakonec vyjde, ale později...
  • smejki
    seconded *1*
  • Samozrejme ze to tak i je. Hra vypada vskutku zajimave a konzolistum ji preji, nicmene ale jako spokojeny PCckar si konzoli kvuli ni kupovat nebudu, ci-li nevyjde-li na PC (jako ze nejspise ne), neni duvod se dal o ni z pozice PC hrace zajimat.
  • Osobně bych si tipnul, že to bude zakuklenej křivák, kterej hlavního hrdinu v průběhu hraní zradí...

    BTW: viděli někdy grafici v reálu člověka s kloboukem na hlavě? Na všech screenshotech mají postavičky klobouk o několik čísel větší, než hlavu. Takhle by jim spadl přes uši... *7*
  • RakeW
    Mám z těch klobouků úplně stejný pocit. A moc to nechápu... Graficky pěkné výborně rozanimované obličeje a na hlavě tyhle megaklóbrci.
  • fallout
    Ok chápu... *3*
  • Samozrejme ze "zajem klesa". Spis ale o clanky nez o hru.
    Osobne uz se hry nemuzu dockat uz tak rok, a zaroven si nechci zkazit pozitek z hrani tunou spoileru, jak to kampane rady delaj...
    Ani tenhle clanek jsem radsi necetl - jen rovnou nakoukl do diskuse, jestli nebude neco zajimavyho, nezavadnyho tady...
    Davno vim ze tohle pro me bude adept na hru (minimalne) roku, a dal si spoilovat dej nepotrebuju...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit