Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně se zdá zajímavější než verze Zaklínače s prvního dílu ....
  • Amylee.Anderson
    Mě ty obrázky teda nechávaj chladnou. Hovno zaklínač.
  • trolo
    tak som to objednal a tesim sa. uz len pretaktovat procak a grafiku a dufat ze aspon v tych medium si to uzijem lebo toto vyzera luxusne.
  • dokonce i foltesta poznávám. paráda. luxusní grafika, děj a jeho pruběh bude jistě zase špička. pravě hraju už po čtvrté prvního vědmáka, luxusní rpg.
  • elektřina *2*
  • No jestli je tohle na vysoké, tak se spokojím i s nejnižším nastavením. *5* Kdyby zveřejnili HD video, tak už slívám sklivec z klávesnice.
  • janchor
    ..a hra se světelnou pistolí, nezapomínat.
  • Whisp
    Ja len dúfam, že to mal byť vtip *4*
  • Citím trolla. *1* Dle mě je to ale nejlepší letecký simulátor a realistická válečná akce!
  • LTM3
    Nejen RPG ale i nej strategie, fps, adventura atd... *1* *1* *1*
  • http://www.systemrequirementslab.com/cyri/
  • Can You Run It
  • *1*
  • toto moze byt dobra hra ale podla mna najlepsie RPGecko je Call of Duty Black Ops
  • LTM3
    tj jak nemá Nvidii je to na hovno *11* *1*
  • LTM3
    Taky mě to nějak nenadchlo. Grafika je hezká, zbývá doufat, že to nebude taková nuda jako jednička (u jedničky jsem se dostal do 60% a dost mě to už pak nebavilo).
  • At' už mám hotový ten PC *8* ,jo a killere13,docela mě rozesmál tvůj komentář,byl bych zvědavej,co ti ty dvě 5970tky napájí,chro chro,jsi ulhanej čuník *12* *12* *12*
  • Slabíííí
  • Vypadá nádherně :-) Už aby to tu bylo, jednička byla excelentní RPG, tohle tipuju na RPG roku:) *7*
  • toto zrejme na 9800gt nerozbeham *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit