Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EA včera-Néé, nebudeme nikdy zpoplatňovat battlelog, nejsme jako ti zlí pánové z Activisionu.
    EA dnes-No ale vydělává jim to, co kdybychom přece jen něco takového udělali, přece jen každý cent dobrý, zvlášť když jich bude víc, no ještě o tom pouvažujeme.
    EA zítra-Představujeme vám novou super službu pro všechny zapálené fanoušky naší hry, jen za tísicovečku a máte plno bonusů co ostatní, co si hru koupili mít nebudou.
    Jen si vzpomeňte na diskuze BF3 vs MW3...hahaha.
    • Walldstein
      EA za měsíc - Kupte si na ORIGINu za pár kaček naše "zkratky" a otevřete si vše co si všichni ostatní zakoupili v premium balíčku =)
  • Krtecek-GT
    No já hlavně závidím těm, kterým se hra po deseti minutách hraní MP nevypne.. Ani patch to nevyřešil, pořád mi to Windows ukončuje. Takže hra leží na poličce a chytá prach
  • Ellendway
    Hra je výborná, podpora horší a stabilita hrozná. Denně na fórech plno lidí řve o zlepšení, které stále nepřichází. Je mi už blbě z toho, jak zapnu hru a do pěti minut spadne bez jakékoli chybové hlášky.
    • Mám nahráno 285 hodin a hra mi spadla max. 3X!!!!! Je to rozhodně nejlepší MP FPS současnosti a jediné, co ji lze vytknout je cyhbějící commander z BF2 a nepřehledná mini mapa. Ale rozhodně ne stabilita, ta je perfektní. Problém bude spíše ve tvém HW.
      • Vzdy ma pobavia takyto ludia: nemam ten problem, tak ten problem neexistuje a chyba je preto v HW. Mne to sice nespadlo ani raz!!!!!, ale co si pamatam tak po par rundach ostane len cierna obrazovka s loadingom. A nerobilo to od zaciatku, objavilo sa to az nejakym patchom. Proste ked sa ludia stazuju na forach, tak s tym asi problem maju.
        • Já jsem měl neustále problémy se stabilitou na sestavě (do 5min BSOD nebo app crash):
          Core 2 Duo 3,6 GHz,4 GB RAM DDR2,Nvidia GTX 295,SB Audigy,Win 7 32 BIT
          Nevím, co přesně to způsobovalo, jestli něco v SW, nebo HW
          ale po upgrade na:
          Core I7 3770K 3,9 GHz,8GB RAM DDR3,Nvidia GTX 295,Audio - integrované Realtek HD,Win 7 64 BIT,SSD Intel 520 je klid po pěšině a ani jeden pád :)
          Předtím jsem zkoušel přeinstalovat BF3 několikrát, různé ovladače na grafiku,
          myslel jsem si, že je to tím, že mám dvoučipovou grafiku, ale ukázalo se
          až po upgrade, že není. Zkoušel jsem i vypnout zvukovou kartu, prostě nic nepomohlo
          a takto mi zlobil pouze BF3, jinak vše ostatní jelo. Domnívám se tedy, že
          problém byl v zastaré architektuře, ale bez záruky.
        • Mne hra nespadla ani raz a ani ciernu obrazovku som nezazil. Nechcem obhajovat BF3 ale Vzdy ma pobavia takyto ludia: mne hra pada tak pada vsetkym. Iste existuje 100vky ludi ktory sa stazuju ze im hra pada ale mysli aj na to ze existuju 100 000cky ludi ktory sa proste na fore nestazuju ze im hra nepada *3* . Nechcem tym tvrdit ze BF 3 je bezchybne ale skor aby si sa zamyslel nad tym co si napisal *3* Myslene vsetko len v dobrom *3*
          • Ja ale netvrdim ze pada vsetkym, len ze to proste ludom pada a basta :) Toto vidim aj na Mass Effect 3 forach, nakolko jeho MP hram prakticky furt, je tam megadlhy thread o failed nakupoch a kopec ludi pisalo ze toto uz presne robilo aj v bete, ale doteraz to nevyriesili, od supportu ani ziadna sprava ze by to nejak riesili a co je "najlepsie" tak EA ziadne peniaze za tieto pokazene nakupy nevrati. Ale je tam aj kopec ludi ktorym sa to nikdy nestalo, preto vobec neriesim percentualne zastupenie, len ze tie problemy existuju.
            • a ako keby to nestacilo, co uvidim ako prve, ked sa prihlasim dnes do battlelogu.. We are aware of the stats losses occuring and are working on a fix. Diiiiiiky.
              Odomkol som asi 5 veci na SKS v jednej TDM hre a ked som si potom pozeral tu zbran v battlelogu tak mam asi polovicu z toho.. sak nezblaznim sa, odomkne sa znova, mam pici, ale zas dalsia vec co sa dojebala, ako je to mozne?
              alebo aj ten double XP vikend..museli ho prelozit kvoli komplikaciam ci co, no co uz len na tom moze byt..
          • No sorry, darmo pises, ze to myslis v dobrom, ale tak ci tak zhadzujes aj ked mozno nevedome ludi, ktori sa na nieco opravnene) stazuju. Zo zaciatku ta stabilita bola horsia, teraz aspon mne osobne hra moc nepada, nepamatam sa kedy mi naposledy spadla bez zjavnej priciny. Ten problem s ciernou obrazovkou po zmene mapy, resp skonceni kola, kedy sa mala mapa znova nacitat ale zamrzlo to na obrazovke s napisom loading a user mohol akurat spravit ALT+F4 a pripojit sa znova, nemozno igonrovat. Tiez som si z pocitaku myslel, ze to bude asi mojim slabym HW, ale rychlo som zistil, ze ten problem nastava u nemaleho poctu ludi po jednom konkretnom patchi. A doteraz pokial viem, tento problem ignoruju, alebo ho proste nevedia vyriesit. Uz sa mi to teda dlho nestalo, ale podla mna stale pretrvava. A argument, ze 100 000 ludom to nerobi a 5000 ludom to robit, na tych mozme jebat, je blby argument. Niekdy maju ocividne bug ale z nejakeho dovodu ho zatial neriesia.

            Inak hra samozrejme super, s tym spokojnost. Jedine co mi este napada su cheateri. Zatial som videl v hre 2 mozno 3 uplne ocividnych cheaterov (zabil ma z druheho konca mapy s pistolou, ked som bol prave v tanku) a pod.
            Samozrejme vzdy sa najde nejaky imbecil, ktory asi nema kde davat svoj volny cas, energiu a zrucnost (ide urcite o nejake technicke znalosti, ja by som nevedel ani kde zacat) ako do snahy vyvinut nejake cheatovacie nastroje, to chapem. Co by som ale privital je vacsia transparentnost v potrestani cheaterov. Samozrejme tohoto konkretneho typka som okamzite reportoval a urcite som nebol jediny, lebo vsetkym drbal hru, vratane jeho team mate-ov a jedine co sa stane je, ze dojde mail, ze to budu riesit ale dalsie informacie uz mi posielat nebudu. Ale ja by som toto strasne rad vedel, co sa s tym stane. Chcem vediet, ze ten sprosty pubertak, ktory nevie hrat normalne a kazi hru ludom, ktori sa ocitnu spolu s nim na serveri, dostal ban a zrusili mu account za porusovanie user agreement alebo co.

            Pripadne, keby ho nemohli uznat vinneho z cheatovania, proste by mu to neboli schopni nijak zistit, mal by ten clovek mat pri svojom profile nieco ako pocet nahlaseni ostatnymi hracmi. Aby si ostatni mohli spravit predstavu, ze aha tak tento s velkou pravdepodobnostou nehra uplne cisto.
            Na druhej strane tu zas vznika riziko falosnych obvineni. Povazujem sa za uplne priemerneho, mozno trosku nad priemerneho hraca :) niekedy sa mi dari, niekedy som na poslednyhc miestach tabulky. Kazdopadne uz niekolkokrat som bol obvineny s hackovania a neviem coho, len za to ze to deticky neboli schopne uniest, ze som ich moc casto zabijal.

            uff.. uz ma bolia prsty
            • Walldstein
              to Lavak: hele to si měl štěstí, já zatím pokaždé když sem někoho reportnul a že měli v profilu podivnosti jako 2000 zabití a 10000 úmrtí a přitom měli všechny medaile přesnost 1000% a nejvyšší dosažitelnej level (orel 100) atp. bylo mi vždy ze strany EA odpovězeno, že se na to podívaj, ale že o výsledku mě v rámci ochrany dat, kterou hráčům zaručuje licence, nebudou informovat o výsledku a co se stalo? v 1 případě se nestalo nic, protože přesnost 1000% je přece normální, v 1 případě došlo k vymazání statistik, asi na tejden, protože pak sem toho idiota potkal znova ve hře a a co se nestalo, zase měl "orla 100" a v posledním případě sem se pobavil nejvíc protože mi napsal mail ten týpek co sem ho hlásil se vzkazem: "Sem cheater tak si zvykej!" Tak mi to nedalo a reportnul sem ten mail EA, odpověď byla ještě vtipnější než od toho cheatera: "Budeme to řešit, ale v zájmu ochrany osobních údajů kterou Vám hráčům zajšťuje licenční smlouva vás nemůžeme informovat o výsledku." žádná odpověď na to jak se chlapec dostal k mému emailu ani na nic jiného. Místo toho jsem ve finále dostal na měsíc banán, protože sem se na adresu provalení mého mailu rozohnil na EA podpoře.
            • No neopravnene o tom by sa dalo diskutovat lebo viem o com hovorim. Ciernu obrazovku berem to moze byt naozaj chyba len BF3 ale padanie moze byt pricinov hry tak mozno 10% ludi co si stazuju. Mozno aj menej a aj to bude obcastne. Takze sme dostali dost nizke cislo a ktomu musime brat v uvahu ze tato hra je dost popularna a diskutovana takze ze "mi to stale pada" pise aj dost ludi ktorym to padne raz ale v dolezitu chvilu a su na to nastvaty. Vedsina ludi pise a chyba je u nich. Maju nevyvazene PC pretoze kupia predrazenu masinu s Tesca ktora ma sice nadupany procesor ale low-end grafiku takmer s pasivnym chladicom a ked tam napumpuju BF3....., dalej ludia ktory si kupili komp pred par rokmy nainstalovali ovladace s CD a viac sa o to nestarali, tam isto patra nelagalne Win, "bordel" v PC (aj sofwerovy aj skutocny) atd. atd. ludia viedia byt neuveritelne hlupy ale aj dost casto neskuseny. By si sa divil.

              Co sa tyka cheatovania tak som vydel praveze malo ocividnych cheaterov. Pravdaze nejakych profi cheaterov neviem odhalit. Ale urcite najviac ich je v Metre. Nedavno sa mi stalo ze na Kaspickej hr. bol jeden cheater ktory zabijal nozom vsetkych s respawnu aj v tanku a pod. Nahasil som ho a prisla mi hned odpoved ze to budu kontorlovat. O par dni mi prisiel mail ze mi dakuju a ze doticny bol rieseny. Sry neviem angl. tak moj odhad ale ten druhy mail urcite nebol bot takze asi vynimocne v EA naozaj nieco robia.
              Ufff....
        • JJ, to se mi taky stavá,ale jen na nekterých serverech, nebo když pri statistikách použiju ALT+TAB. Zatím se mi nestalo, že by spadla z ničeho nic v polovině kola.
  • BF3 mam koupeny.. (od doby co vysel..) pravda nemam na tom moc nahrano (cca 70hod.) - mam i Back to karkhand (nebo jak to je..) a jediny dalsi DLC za ktery budu schopen zaplatit je Armored kills.. proste vojenskou techniku mam rad..
    ale abych vyhazoval tu samou cenu jako za hru v dobe vydani.. to se na me nezlobte velebnosti... ale to fakt ne *1*
  • nebo to melo bejt snad "tyrrel genetic replicants"
  • koncem pristiho roku... tusim..
  • Víte už, kdy se EA přejmenujou na Wayland Yutani?
    • Si zabil *15* n1
  • Je to zdieranie... v BF BC2 si mal všetky nové mapy zadara. Platilo sa len za Vietnam, ktorý fakt menil zážitok z gameplayu. Osobne nevidím dôvod hrať BF3. Mám prístup na kamarátov účet, hral som to môžno 2 dni a odvtedy som to nepustil pretože ma to nezaujalo natoľko aby som odišiel zo starého a kvalitného BC2 *7*
  • boze ludia uz sa uvedomte drahy kupujuci. Jak moze preboha niekto kupovat tie dlccka. Ja si mam priplatit ze nejake nove mapy zbrane a 1 dmntni mod ktory zmeni ´´zasadne´´ hru ze namiesto vlajky budem zbierat nejake hviezdicky mam platit ja neviem 20 eur co som dmnt ? Ved kdejaky moder s pristupnim editorom to spravi sam za nejaky cas. To by malo byt zdarma je to zdieranie , za nejaku zbran ? ci mario a to ako co ich stoji vytvorit 10 modelov zbrani. To by malo automaticky byt v cene hry. Mafia 2 to je vykladna skrina demencie. Hra za 50 eur a herna doba smiesna, a vyrobcom staci rozkuskovat hru na 4 casti za tu kratku blbu zaplatite 50 eur a tie dalsie casti co su v case vydania hry vytvorene si priplatite to je chore.
  • tento přístup je velké zklamání a po D3 další rána.
    koupil jsem první DLC a nepřineslo mi to skoro nic, další mapy kupovat nehodlám. Ani Cod-DLC Close quarters.

    P.S. stejně z toho moc netrhnou, protože Origin je pro platby provázán se spol. Digital River, která je absolutně neschopná a spoustě lidí neprojdou platby. Evidentně to však nikdo neřeší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit