Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno...mě by zajímalo, jak ten pád letadla zase přežil *1*
    • Možná těsně nad zemí vyskočil. :-)
      • Hanzales
        ...jako Arnold v Commandu. Nejlepší scénka byla, když z toho letadla padal celkem štreku, pak střih a najednou vyskočil celkem suchý ze křoví :o) Já ten film prostě miluju dodnes :)
        PS: Uncharted 2 mně docela dost nadchl. Včera jsem ho dohrál, takže je nadšení ještě celkem čerstvé a jakmile ho dohraju na hard, chystám se na jedničku, kterou jsem nehrál. Tu skřínku mám teprve týden a nějak jsem úplně zapomněl na mou zarytě milovanou PC bednu, na které jsem se díky několika novým i starším objevům před tím týdnem právě že vůbec nenudil. Takže shrnuto... Uncharted +1 a na tu trojku se neskutecne těším.
    • Uvidíme možná že v něm ani nebyl.
  • ty wole pepe co tady valíš . chlape co ty tak mužeš mít za sebou ... maria dohrál určitě každej *12*
    • No tak Maria každej rozhodně nedohrál ;)
  • jasně tahle hra je jedna s nejlepších (jak po grafice tak po hratelnost) týhle generace a ti co říkají že je to obyčejná střílečka... to podle mě ani nikdy nehrali, protože kdyby jo tak trapně nekecaj ...
  • pepe drž pec a zapni si world of warcraft, protože tenhle sráč sedí přesně tobě
    • Chápu, že dětem se líběj jednoduchý a "filmový" hry, ale už mám něco za sebou a tohle mě fakt neohromí. Jen běžet pořád dopředu, bejt šťastnej za filmový skripty a nechat si vyprávět hodně jednoduchej příběh.
      • Hanzales
        Reagovat na lidi jako ty sice nikam nevede, ale co už :) Ohánět se tím, co má kdo odehráno je taky docela úsměvné. Já midlím hry už od osmibitů a rukama mi prošlo kde co. Pamatuju všechny ty skvělé hry nejen na PC a z těch současných mám snad odehráno taky vše, co stojí za to. Poslední CoD nebo MoH mezi ně určitě nepatří. I pokud by jsme se bavili o Multiplayeru, jsou to dvě naprosto rozdílné hry a co se týče singleplayeru (leveldesign, atmosféra a vůbec cit pro tvorbu her) ..jsi se zbláznil ne? Namátkou ten CoD:MW mně ještě celkem bavil na odreagování, ale pak už to šlo úplně z kopce. I tomu mulťáku obstojně konkuruje Battlefield série.
        S klidným svědomím ti můžu říct, že mně Uncharted nějak neurazil, ba naopak. Po delší době mně zase něco nadchlo a věř že na PC toho mám odehráno opravdu dost a taky mám nyní toho dost co hrát. Namátkou jsem koupil před tím týdnem Assasin Creed II a GTAIV historky z Liberty na Steamu za pár babek. To nemluvím o hromadě simulátorů, do kterých jsem se relativně nedávno pustil požízením knyplu. No a proč myslíš, že teď vysedávám u Uncharted? Že bych se stal dítětem? Budiž tedy ;o) Radši se budu bavit a obohatím svou sbírku PC her o unikátní záležitosti, než si tu hrát na "dospělého" *3*
      • Nemudruj a jdi vyvinout svý perpetuum mobile ajnštajne a neruinuj nám zábavu. Nikdo tě nenutí to hrát. Jsi sám.
      • Pokud máš něco za sebou tak to ale dáváš dost divně najevo. Schválně napiš jaká hra si ti fakt hodně líbí ať se zasmějeme.
  • jasně pcčkkáři zas závidí že si tenhle klenot nikdy nezapaří....
  • Už se moc těšim oba díly u mě patří k jedněm z nejlepších her.
  • Jestli to bude zase jen tupá střílečka s absolutně lineárním postupem a ničím zajímavým, tak to zase bude mít úspěch, protože i COD ho má.
    • Tahle hra neni tupá střílečka musíš být asi hodně mladý když nepoznáš rozdíl. Hrál jsi to vůbec že nevíš že akční části jsou prokládaný pátráním a objevováním záhad, památek a luštění hádanek? To že je hra lineární neni nic špatného je to prostě styl her a nelze to považovat za negativní věc. Všechno nemůže mít otevřený svět jako GTA. Srovnávat to s COD je ubohé ale pokud chceš míchat jablka a hrušky tvuj problém.
      • Pátráním, když je to jen tunel, který jde projít pouze jednou cestou? Po čem bych asi pátral. Záhad? Jaké záhady, možná sem fakt hrál něco jinýho. Hádanek? Otevřít deník a podle obrázků nastavit něco ve hře? V čem je potom ta hádanka, kde je nějaká logika? Lineární hry mi nevaděj, ale nesměj si hrát na Indyho a pak tam jen pořád střílet jak blázen. COD je dost podobné. Je lineární a hlavně má plno skriptů, nic víc.
        • Tak je to jasný ty jsi tu hru fakt nikdy nehrál jinak by jsi tu tak blbě nekecal. Tahle hra si nehraje na Indyho jde svou vlasní cestou ale to ty nikdy nepochopíš. Podle tvé pokroucené logiky si i Tomb Raider taky hraje na Indyho že.
          • Takže je to jen koridorová střílečka se skákáním? Říkal jsi něco o hádankách a žádné tam nebyly. Jaké pátrání v tunelu? I speciální kameny, kterých se můžeš chytit, musejí svítit, aby se jich děti všimly a ještě vedou jen jedním směrem - tím správným.
            • No jo nejsou argumenty tak jde na řadu nadávání jak jednoduché.
            • ježiš to je kus debila
              prej hádanky/hlavolamy v U2 *1*
              chlapče pro tebe je nejspíš hadanka i jedna plus jedna
            • Hele je jedno jestli to nazveme hádanky nebo něco jako hlavolamy je to fuk ale je to tam nechápu co tu řešíš se skokem. Jistě že ty kameny musí vést tam kde cesta pokračuje co by to pak mělo za smysl a co ty tu pořád vymejšlíš je to hra a ne dokument. Tvé názory jsou fakt úsměvný takový inteligent už tu dlouho nebyl.
            • Viděl si někdy normální stěnu z kamenů a v ní cestu z jinejch kamenů, která vede zrovna náhodou tam, kam potřebuješ? Proč ty jiný kameny nejsou i jinde? Protože by se děti ztratily a už by to nebylo tak kůl. Hádanky tam nejsou, protože není co hádat. Co jsi ty konkrétně musel uhádnout? Jasně, je tam jeden skok, kterej neni fyzikálně možnej, ale musel si uhádnout, že je to hra a že to přece vyjde a za letu se posuneš automaticky o půl metru dál. To pak jo...
            • Hochu svícení a trochu jiná barva jsou dvě rozdílné věci ty jsi fakt dost mimo. Hádanky tam jsou ale co bych ti vysvětloval vždyť jsi to ani nehrál.
    • Hm, až na to že Uncharted má geniální příběh, výborné dialogy, parádní atmosféru a neskutečnou vizuální stránku. Jinak nic jiého…
      • Geniální příběh? Vizuální stránka je úplně obyčejná na dnešní poměry, ale chápu, že na konzolích to patří k těm lepším.
        • Hrál jsi to někdy? Nebo ti Sony nějak ublížilo? Nejeden recenzent řekl, že Uncharted 2 patří mezi nejlepší hry všech dob.
          • Samozřejmě, proto hodnotím. Sony je úplně v pohodě, protože má na svý konzoli většinou to nejlepší z herní oblasti, ale Uncharted je jen taková lepší věc. U2 měl akorát obrovský hype a plno lidí tomu uvěřilo. Je to dobrá hra, ale plno věcí jí dělá moc obyčejnou. Například na IGN to dostalo 9.5, což není zase taková sláva, aby to byla nejlepší hra všech dob. Tak hra roku.
            • Ano i tyto hry mají vysoké hodnocení a neni třeba je obhajovat protože je taky nikdo nenapadá. Srovnávat tuhle hru s COD je fakt mimo každá je úplně jiná.
            • GTA 4 (10/10), RDR (9,8/10) a třeba MGS 4 (10/10) mají víc, jsou daleko lepší a nevšim sem se, že by je někdo tak obhajoval jak U2. Je to stejný jako s COD. Hry to jsou dobré, ale nijak zajímavé a prodavjí se skoro samy.
            • COŽE??????? 9.5 a neni to žádná sláva? Ty jsi asi přiletěl z jiné planety ne? Takové hodnocení je velice vysoké nechápu co by jsi jako chtěl. Ta hra se ti nemusí líbit ale většina ostatních na to má jiný názor. Ano mělo to veliký hype který nakonec odpovídal kvalitě.
  • Dokonaly, jako vzdy. Nemuzu se dockat.
  • Skvělá animace a dabing postav

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit