Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poradte prosím co mám dělat když mi to při spuštění ukáže nned for speed rival(skidrow) need for speed(TM) rival-SG/NFS14_x86.exe není platná aplikace typu win 32
  • Mato1987 má pravdu,že je nfs hot pursuit a most wanted super a ne ten váš Underground!
  • Jděte s undergroundem doprdele!Byl to propadák!Mělo to hnusnou grafiku,nebyli tam poldové,hroznej pocit z jízdy!Jediné co bylo dobrý byl tuning!To že neumíte(omlouvám se těm,co nemají rádi Underground=normálním lidem) hrát tuhle hru,neznamená,že je to blbý.Víte jak je to těžký udělat takhle pěknou grafiku?Asi ne jak čtu.Prostě už držte hubu(svojí),je to lepší než předchozí Most Wanted a ten podělanej Underground!
  • Mato1987
    Trisektor Úhlů: tak to potom nemáš ani len šajnu čo je to arkádová závodná hra. Odporúčam ti aby si si to preštudoval trebárs přes strýčka gúgla. Dozvvieš sa plno nových informácií a možno zopár z ních aj zachytíš a vryjú sa ti do mozgovej kôry.
  • je na čase definitivne zlomit nad touhle seri hul
    • Kein
      A kterou? Už žádná nezbyla!
      • Mato1987
        Ale no, hot pursuit 2010 a most wanted 2012 boli zábavné hry, aj ten v mnoho smeroch nedoladený shift a shift 2 boli kvalitné záležitosti.
    • To už je pozdě několik let.
  • Jeeee ten trailer na další Burnout s realnejma značkama aut se jim opravdu povedl.... tvl kdy přestanou cpát ten nekonečně se dobíjející dusík, nitro, boost, raketovej motor, nebo jaký tomu dají jméno, do her kde to šlo vždycky i bez něj....už jen podle toho vím že to dopadne tak jako každej rok. A další undergroud si můžou taky nechat, jediná dobrá věc na tom díle bylo "otevřený" město ve 2. Jinak taky žádná sláva...
  • Stejně se zase všichni shodneme, že měli raději udělat Undergrownd 3 a bylo by to nejlepší, co by mohli. A oni na to stále neslyší. Proč???
    • Jenže ono je úplně jedno, jaké téma bude další hra mít. Stejně dostane jen další verzi toho opakovaně kastrovaného, principiálně úplně zcestného jízdního modelu, který z té hry tak jako tak udělá šmejd.
      • Mato1987
        nerozumiem, veď nfs nikdy nebolo o realistickom závodení, možno tak s výnimkou shift, kde to ale ten jazdný model tiež za veľa nestál a o realistickom závodení sa nedalo hovoriť.
        Pamätám si ešte na porsche unleashed, ktorý bol asi jediný diel nfs, ktorý sa ako tak priblížil k realistickej závodnej hre.
        jediná hra ktorá bola fakt skvelou simuláciou bola richard burns rally.
        • Já nechci nic realistického. Od toho mám hromadu simulátorů (nejen RBR). Já chci jenom, aby se v arkádové hře auto chovalo alespoň trochu jako auto. Undergroundy byly ještě OK, ale potom přešli na ten tragický vznášedloidní paskvil, a více méně každým dílem ho ještě více pomrvili (Shift neberu za NFS, nýbrž za naprosto pokažený experiment). Před deseti lety nebyl nejmenší problém, aby v čistě arkádové hře jízda auta připomínala skutečné auto s volantem, čtyřmi koly, spalovacím motorem a nezanedbatelnou hmotností. A teď to nejde.
          • Jack1947
            To je tezke cekat neco od nekoho, kdo ani neumi "obhajit" tvrzeni ze se bavil o necem co ho , vlastne jak pozdeji zjistil vubec nezajima. *3*
            • Mato1987
              Trisektor Úhlů prestaň prudiť a urážať, Jack1947 má pravdu, niečo tvrdíš ale nedokážeš do podložiť hodnovernými faktami alebo tvrdeniami. Skrátka táraš piate cez deviate.
            • Takové tvrzení nemůžu obhájit, protože jsem ho nikdy nepoložil. Pokud si myslíš, že ano, nechápeš význam psaného slova. Což by nebylo tak divné, protože s tím má problém nadpoloviční většina naší populace.
          • Mato1987
            No moment, ty nechceš nič realistické, ale stažuješ si, že arkáda je arkádou? zvláštne.
            • no posledných 10 nfs hier, teda počnúc nevydareným carbon cez ohavný ProStreet alebo totálny šmejd ako Undercover prišli kvalitnejšie diely ako shift, hot pursuit, shift 2 a most wanted ale medzitým zase vyšla otrasná záležitosť menom The run a tento rok má vyjsť rivals, čo vyzerá byť zatiaľ na riadnu hovadinu
            • Kein
              To nemá vůbec nic společného s Arkádou nebo simulací. Snad si seš vědom, že pojem "Arkáda" neznačí jeden konkrétní jizdní model...Arkáda značí pouze to, že to nebude jako v reálu, nikoli že to bude extra debilní jako posledních 10 Needů.
            • Cože? Nic takového jsem nenapsal. Arkáda přece neznamená vzít auto a použít na to model z Wipeoutu.
    • Mato1987
      pochybujem, že v takom stave v akom sa práve nachádza nfs séria by underground 3 vytiahlo hernú sériu nfs z biedy...niečo podobné urobili codemasters s grid 2 a pozri sa ako to dopadlo.
  • Obyčejně do diskuzí nepíšu, ale tohle si nenechám ujít. Adrenalin? To myslíte vážně? Leťet 250 km/h zatáčkou v plném driftu, jen stačí zmáčknout šipku a ono to zatočí? Žádné brždění před zatáčkou, hladký průjezd, smyk při výjezdu ze zatáčky při předčasném přidání plynu? To je podle mě adrenalin, jet s vozidlem na hraně jeho možností. Naučit se ovládat nezkrotnou mašinu a né mít jen cihlu na plynu a sem tam zatočit vlevo, vpravo. Sorry, ale skoro každý poslední NFS mi přijde jako nudné závody. Grafická stránka je sice úžasná, ale prožitek z jízdy pro mě nic moc. Ne a nejsem žádný hráč, který vyžaduje super reálný simulátor aut. Jen že držet plyn na podlaze moc akční není... *9*
  • darthak
    momentalne najlepsie NFS je GTA V - jazdenie zavodov a tunovanie auta :D
  • Je to arkáda no ale trailer vypadá celkem dobře a třeba to bude i zábava s nějakými slušnými bouračkami. Ale kdyby na PC místo NFS vydali NHL, hráči by jim líbali nohy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit