Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je jako kdyby někdo udělal hru, ve které by se jezdilo s motorkama, které by se chovaly jako lodě. Přesně takový nesmysl se děje v NFS. Nechápu, jak to někdo může žrát.
    • kdyby se vratil aspon ten burnout (paradise city), ale criterioni si s nfs nevedeli rady...

      jedny horsi nez druhy
      • Jack1947
        Jednou se vrati urcite, jen se obavam ze to bude zas "port" , to by prece nemuselo bejt spatny i ten Paradise nebyl zlej jen ponekud prazdnej.
        • pro me to jako novinka bylo prijemny osvezeni, proto me pak mrzelo, ze s tema needama nic prevratnyho nepredvedli (ty me vylozene nebavili, hot pursuit jsem hral necely dve hodiny, nez me uplne znechutil)
          • Jack1947
            Ja doparil, ted se zase budou asi vest spory ale , budiz (nepocitaje ostatni)
            Z novych... asi i PRo street ( teda skoro) coz se mi jeste celkem libilo, hlavne to prevraceni pri velmi tesnem prujezdu zatacek. Most wanted se mi asi mocv nezamlouvalo ci co pac mi pred par mesici uplne vypadlo z pameti. Nebo jsem to proletl moc rychle? Hot pursuit zas bylo kratke na muj vkus. a Kdyz jsme u MW tamto bylo natahovane a trapne nakonci nepocitaje (The run ) to byl experiment to nepocitam.
          • kecam, to byl most wanted, hot pursuit nic moc, ale aspon me tak intenzivne neiritoval
    • mdkGT
      Kdyz ono na PC nic jineho nevychazi. Jak pravil klasik "Kdyz nemas na dovolenou v Karibiku, spokojis se i s Bulharskem" *15*
      • Já mám na PC hromadu kvalitních závodních her.
        • Jack1947
          Aha, a muzes jmenovat prosim jednu Mestske zavody s poolicii a ve stylu NFs? No posloucham... (Ne freeware ). Jasny , mlceni taky souhlas. *15*
          • Abych řekl pravdu, mě městské závody ani policie moc nezajímají. Hraju závodní hry kvůli pocitu z jízdy. Omáčka kolem není tak důležitá.
            • Jack1947
              Coze ? Ty by ses radsi bavil o pro tebe nezajimavem tematu? Nechapu tve myslenkove pochody, ano blaboly a katastrofa tak jak pane? *3* *7* *8*
            • Jeden logický nesmysl za druhým. A úniková taktika založená, jak jinak, na blábolu. Katastrofa.
            • Jack1947
              Jak vidim je zbytecne vest jakekoli dalsi diskuze, predtim si reagoval na zacatek prispevku, a ja to pochopil jako na moji reakci (vzhledem k tomu ze, si pak reagoval na mne) Ja si na nikoho nevyskakuji, jen reakce mestske zavody jsou velmi nedostatkove zbozi... tak promin jestli jsem se vmisil nekam moje chyba, chce se to naucit cist vice mezi radky *3* .
            • Co to blábolíš? Já jsem reagoval na příspěvek obsahující větu "Kdyz ono na PC nic jineho nevychazi". Vidíš v tom někde zmínku o nějakých detailních atributech těch her? Já ne. Moje odpověd, že mám hromadu kvalitních závodních her, platí a je k tématu. Tvoje následná reakce je non sequitur. Nauč se číst, do té doby si můžeš vyskakovat leda tak na děti v mateřské škole, a to ještě ne na všechny.
            • Jack1947
              Hlavne ze jich mas spoustu , vid ty rozumbrado. (Pak z tebe vypadne ze vlastne mestske zavody ti ani nevoni , oh dawqfh... *7*
      • Jack1947
        Njn, tak na pc je vyber celkem dost omezeny no. *7*
        • mdkGT
          ani ne tak kvantitou jako spis kvalitou
          • Jack1947
            O tom ani nemluve.
  • Adrenalin? A kde?

    Já už jen čekám, kdy se objeví NFS s autama, která budou mít na kapotě děla a kulomety.
    • Vždyť je to návrat k serii na zbrusu novém Frostbite enginu 2.5 ermm teda 3, to nevidiš jak z toho úplne triská ten andrenalin stejně jako když sedíš na trůnu?(tam teda zažiješ asi více adrenalinových chvilek)

      Poslední Hot Pursuit ušlo ale nebylo to ono, Most Wanted uplně podělali a tohle je bez radši komentu.
      • Jack1947
        Ta Nostalgie je obcas pekna mrcha co. *15* ( i kdyz v pripade NFS , to je vice mene pravda.)
        • Mahcake
          Jinak nejde o nostalgii...jde o to, že celá série se posunula prostě o několik úrovní níže. Tohle neni to NFS, ten adrenalin a zážitek, který jsem a další měli v předchozích dílech.
          • Jack1947
            Neni no, jenze takto bohuzel je, dneska uz to nevypada na lepsi casy a nezbyva nez se s tim smirit? Ja hazim nostalgie na vsechny strany, pac vidim a nejenom tady ze dost lidi se i zaseklo nekde na pomezi. Ja ziju spise realitou. *3*
        • Mahcake
          Jak vidím, tak tu znáš všechny nejlépe jak tu křičíš nostalgie na všechny strany. *7*
    • Adrenalin = každá zatáčka projetá driftem.

      Co je na tom k nepochopení? *1*
      • *Sarkasm accepted*
    • Lawliet
      To není nic nového dneska, ale takové NFS z budoucnosti s konceptama aut z budoucnosti, to by se umělci přetrhli s návrhama. Tunning aut z budoucnosti. Šílenost nebo šance na dobrou jízdu? *1*
  • Z NFS se pomalu, ale jistě stává jedna z těch her, které na začátku stojí 1000Kč a po týdnu se prodávají za 300Kč pro dětičky. Pardon, ale jde vidět, že jim už dochází nápady a hlavně chuť se nějak snažit respektive udělat něco, co hráči chtějí (např. Most Wanted, Underground, NFS Porsche Unsleashed) nebo udělat něco nového. Poslední roky to je s NFS stejná písnička, jenž se omrzela už dávno a její melodie je dávno jen připomínajícím střípkem starého NFS, které šlo slepě do jámy. Trailer je pěkný, ale já z něj adrenalin necítím a to co vidím je jen drifty za driftem a bourák za bourákem.
    • NFS je typický příklad konzumní pasti. Vývojáři/vydavatelé vidí jen to, že lidé jim to kupují. Předpokládají, že lidé kupují, protože to aktivně poptávají jako kvalitní produkt. Ve skutečnosti ale zákazníci kupují cokoliv, co je vydáno pod touto značkou. Takže nabídka se řídí poptávkou, poptávka se řídí nabídkou (s čímž nikdo nepočítá), a výsledkem je spirála převážně sestupné kvality.
      Řešení je jednoduché: Zaměřit se na kvalitu a tím si vychovat své zákazníky. Ale to dělá málokdo.
    • Jack1947
      Dneska je to holt tezke , zavdecit se vsem ? A jak , hmm jedine asi tak ze ty co mneli radi dily minule stare strouhaji krasne mrkvicku. Mainstream je mainstream. *3*
      • Kein
        Stejně by mě zajímaly prodeje předešlých pěti dílů. Přijde mi totiž, že názory na NFS se s každým novým dílem horší a nechápu tedy, co pořád EA nutí dělat tyhle s prominutím "píčoviny".
        • Jack1947
          Takze je lepsi skoncit? Kdyz to teda nebude porad jen o tom samem, skoncit jeste v bode kdy je to prijatelne pro vsechny strany.
          • Kein
            Pokud má EA dělat pořád tyhle Needy, tak z mého pohledu je opravdu lepší skončit. Ale já nejsem jediný zákazník na trhu. Asi jim to lidi pořád kupujou.
            • Jack1947
              To je pravda no, tak ne ovce nechceme prece nikoho urazit. At si to hraje ten koho to bavi, a ostatni to ponechaji stranou ale nedejboze aby se nekomu vubec nadavalo do ovci ci neco takoveho. Vzdyt zijeme v nekonzumni spolecnosti vlastne. *4*
            • Kein
              Já bych si nedovolil nikoho nazývat "ovcí". Pokud to někoho baví, nic proti tomu nemám. Proti gustu...
            • Jack1947
              "Ach ty ovce".
  • Otevřené město,plnohodnotný tuning,ilegální závody,aspoň nějáký ''béčkový'' příběh a auta,která nestojí milióny a necitím se v nich jako Bill Gates.A byl bych spokojen,a semnou další spousty lidí. *4*
    • Pořát vymýšlej pi*viny, ale kdyby je napadlo udělat další undergroundy s parádní grafikou, NORMÁLNÍMY auty a tunningem, tak by vydělaly majlant. Těm dalším NFS prostě totálně chybí nějaká atmosféra, akorád do toho cpou tuny efektů a ve výsledku je je v tom akorád bordel.

      Ten pocit u Undergroundů, když to pálíte 250 v noci, dešti a prostisměru na dálnici, byl vždycky parádní... Kua du si zahrát NFS :D
      • "Pořát,Akorád" RIP gramatika :D
    • Jo a klidně i bez toho tuningu a otevřenýho města. Vlastně mě by jen stačily závody ve stylu NFS 1, 2 apod... dlouhé tratě za městem, fajn auta, fajn hudba, fajn fyzika, aby se auta chovala jako auta a hlavně pohodová hratelnost s trochou výzvy a slušnou AI ...

      Takovou hru s dnešníma hardwarovýma možnostma není absolutně těžký udělat, vlastně asi je ...
      • Jack1947
        Jo a delat ji aspon Ea nebude, ted to chce nekoho noveho, nezkuseneho aby neco ukutil.
  • Jízdní model? NFS nějaký má? *8*
    • ved je to cisty burnout pre sibnute deti na cerealiach...
  • Mno. Grafika nádherná, fakt že jo. Vozový park stejně tak... Ale stejně si budu i v době vydání hrát Flat Out 1, právě kvůli fyzice vozidel *1* Každému podle chuti *cheers*
  • darthak
    momentalne najlepsie NFS je GTA V - jazdenie zavodov a tunovanie auta :D
  • Obyčejně do diskuzí nepíšu, ale tohle si nenechám ujít. Adrenalin? To myslíte vážně? Leťet 250 km/h zatáčkou v plném driftu, jen stačí zmáčknout šipku a ono to zatočí? Žádné brždění před zatáčkou, hladký průjezd, smyk při výjezdu ze zatáčky při předčasném přidání plynu? To je podle mě adrenalin, jet s vozidlem na hraně jeho možností. Naučit se ovládat nezkrotnou mašinu a né mít jen cihlu na plynu a sem tam zatočit vlevo, vpravo. Sorry, ale skoro každý poslední NFS mi přijde jako nudné závody. Grafická stránka je sice úžasná, ale prožitek z jízdy pro mě nic moc. Ne a nejsem žádný hráč, který vyžaduje super reálný simulátor aut. Jen že držet plyn na podlaze moc akční není... *9*
  • Proč se tohle věčné bourání s retardovanou fyzikou jmenuje stále NFS ?

    Vypadá to příšerně ... a na grafice nextgen nevidím vůbec nic. Kdyby jen na grafice ...
    • Jack1947
      A vzpomenme na ty prapodivne HW , ktere suzovaly uz asi od HP II. Hra se z nejakeho divneho duvodu a neobjasneneho a diky grafice? Posekavala pri jizde a bylo to rusive.
      Proc NFs? Odpovim jednoduse protoze "cash". *15*
  • kubi-wan
    Vizuálně mi to dost silně připomíná poslední Hot Pursuit (nevědět, že jde o novej díl, možná bych to ani nerozeznal). Snad se to tak dobře bude aspoň hrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit