Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poradte prosím co mám dělat když mi to při spuštění ukáže nned for speed rival(skidrow) need for speed(TM) rival-SG/NFS14_x86.exe není platná aplikace typu win 32
  • Mato1987 má pravdu,že je nfs hot pursuit a most wanted super a ne ten váš Underground!
  • Jděte s undergroundem doprdele!Byl to propadák!Mělo to hnusnou grafiku,nebyli tam poldové,hroznej pocit z jízdy!Jediné co bylo dobrý byl tuning!To že neumíte(omlouvám se těm,co nemají rádi Underground=normálním lidem) hrát tuhle hru,neznamená,že je to blbý.Víte jak je to těžký udělat takhle pěknou grafiku?Asi ne jak čtu.Prostě už držte hubu(svojí),je to lepší než předchozí Most Wanted a ten podělanej Underground!
  • každý tvůj příspěvek od tebe mi příjde zcela zbytečný,být tebou,tak toho nechám a už se tu ani neukazuju. a ano,je to smutné *6*
  • "Pořát,Akorád" RIP gramatika :D
  • Mato1987
    Ale no, hot pursuit 2010 a most wanted 2012 boli zábavné hry, aj ten v mnoho smeroch nedoladený shift a shift 2 boli kvalitné záležitosti.
  • Mato1987
    Trisektor Úhlů: tak to potom nemáš ani len šajnu čo je to arkádová závodná hra. Odporúčam ti aby si si to preštudoval trebárs přes strýčka gúgla. Dozvvieš sa plno nových informácií a možno zopár z ních aj zachytíš a vryjú sa ti do mozgovej kôry.
  • Mato1987
    Trisektor Úhlů prestaň prudiť a urážať, Jack1947 má pravdu, niečo tvrdíš ale nedokážeš do podložiť hodnovernými faktami alebo tvrdeniami. Skrátka táraš piate cez deviate.
  • Takové tvrzení nemůžu obhájit, protože jsem ho nikdy nepoložil. Pokud si myslíš, že ano, nechápeš význam psaného slova. Což by nebylo tak divné, protože s tím má problém nadpoloviční většina naší populace.
  • no posledných 10 nfs hier, teda počnúc nevydareným carbon cez ohavný ProStreet alebo totálny šmejd ako Undercover prišli kvalitnejšie diely ako shift, hot pursuit, shift 2 a most wanted ale medzitým zase vyšla otrasná záležitosť menom The run a tento rok má vyjsť rivals, čo vyzerá byť zatiaľ na riadnu hovadinu
  • Jack1947
    To je tezke cekat neco od nekoho, kdo ani neumi "obhajit" tvrzeni ze se bavil o necem co ho , vlastne jak pozdeji zjistil vubec nezajima. *3*
  • Kein
    To nemá vůbec nic společného s Arkádou nebo simulací. Snad si seš vědom, že pojem "Arkáda" neznačí jeden konkrétní jizdní model...Arkáda značí pouze to, že to nebude jako v reálu, nikoli že to bude extra debilní jako posledních 10 Needů.
  • Kein
    A kterou? Už žádná nezbyla!
  • To už je pozdě několik let.
  • je na čase definitivne zlomit nad touhle seri hul
  • Jack1947
    Coze ? Ty by ses radsi bavil o pro tebe nezajimavem tematu? Nechapu tve myslenkove pochody, ano blaboly a katastrofa tak jak pane? *3* *7* *8*
  • Jeden logický nesmysl za druhým. A úniková taktika založená, jak jinak, na blábolu. Katastrofa.
  • Cože? Nic takového jsem nenapsal. Arkáda přece neznamená vzít auto a použít na to model z Wipeoutu.
  • Mato1987
    No moment, ty nechceš nič realistické, ale stažuješ si, že arkáda je arkádou? zvláštne.
  • Jack1947
    Jak vidim je zbytecne vest jakekoli dalsi diskuze, predtim si reagoval na zacatek prispevku, a ja to pochopil jako na moji reakci (vzhledem k tomu ze, si pak reagoval na mne) Ja si na nikoho nevyskakuji, jen reakce mestske zavody jsou velmi nedostatkove zbozi... tak promin jestli jsem se vmisil nekam moje chyba, chce se to naucit cist vice mezi radky *3* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit