Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krasa. To se bude prodavat jak rohliky a mozna se to dostane i na progaming souteze.
  • Jack1947
    8litru, neni moc zaroven je to mnohem mene nez za Sberatelskych edic ostatnich her. Opet ale asi jen pro skalni fandy. Nic proti... kdo ma a rad tyto edice, koupi.
  • Nové video? Vždyť tohle už tady bylo před časem.
  • Něco strašně velkého,za velké peníze,co si koupí strašně moc lidí,protože je to velký *3*
    • Už to tu jednou bylo od kluků z Monolith (jedno z nejlepších na FPS), jmenovalo se to Shogo: Mobile Forces. Tak nevim proč ta hysterie? (tvého typu)
      • SHOGO ale z daleka nemělo v té době takový hype a humbuk,jako je teď kolem tohodle. *3* A
        • aha...stejně jako kolem CoD, BF, AC, Batman ....
  • Styx
    Děláte si prde. s tou vlezlou reklamou !? Přejel jsem přes ní nechtěně myší a málem jsem spadl ze židle , jak to začlo řvát , po chvíli dám refresh a najednou mám hyundai na celou obrazovku *7*
    • adblock ...
    • Horší výrobky potřebují pořádnou reklamu.
    • Tak games má ve zvyku k*rvit se pro prachy.

      Naštěstí na tu nemoc existuje lék..... jmenuje se adblock :)
      • Jack1947
        Bohuzel pro ne no. *7*
        • Styx
          kurňa proč to reaguje zase dvakrát *13*
          • Jack1947
            "Jsi moc rychlej" Jinak asi souhlas, (Ad block enabled) takze ja s tim problem nemel, mozna tak se svedomim ze jsem nechal AD zaplej od doby co tu jsem. *9*
        • Styx
          Být to beze zvuku tak na to prdim ale tohle fakt ne .
  • Líbí se mi to víc, než Battlefield, jen mě tam děsí logo EA
  • C-BEAM
    vyzerá to úžasne, skvelé video.
  • Máte tam 13. března 2013. Řekl bych že už ot nestihnou. *4*
    • sleepless
      Tahle data vydání v budoucnu... je to opravené a díky za upozornění :)
  • Já teda nevím, ale mě se to furt nějak nezamlouvá...
  • Vypadá to zajímavě. Hlavně příležitost pro CoD haters zahrát si rychlou akci for fun.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit